Wakacyjny sezon pozwala wielu polskim gwiazdom pokazać się w skąpych strojach kąpielowych przy przejrzystej wodzie. Julia Wieniawa kulisami egzotycznej podróży zachwyciła internautów.

Powoli wkroczyliśmy w kolejny letni miesiąc, co oznacza, że polscy celebryci dalej będą zalewać swoich odbiorców zdjęciami z luksusowych podróży. Ostatnio taką fotografią postanowiła pochwalić się ulubienica mediów, Julia Wieniawa.

Stawiająca na wygodę aktorka w mediach społecznościowych pokazała kulisy odpoczynku na Majorce. Internauci byli zachwyceni jej postem.

Julia Wieniawa odpoczywa w skąpym bikini

Gwiazda Instagrama postanowiła wraz z chłopakiem wybrać się w kolejną luksusową podróż. Tym razem padło na słoneczną Majorkę. Aktorka rzetelnie dokumentowała wyjazd w mediach społecznościowych, ukazując piękne widoki i atrakcje, którym się oddawała.

Niedawno udostępniła zdjęcie, na którym leży przed basenem z widokiem na morze. Julia Wieniawa postanowiła skorzystać z pięknej pogody i wylegiwała się na słońcu w skąpym bikini o jasnofioletowym kolorze.

Stylizacja uwydatniała szczupłą figurę gwiazdy, a internauci nie kryli zachwytu nie tylko krajobrazem, ale również samą celebrytka.

Zdjęcie przepiękne — komentowano.

Laska — chwalono gwiazdę.

Udanego wypoczynku — życzono.

Wyświetl ten post na Instagramie

Julia Wieniawa
Fragment relacji Julii Wieniawy na Instagramie (instagram.com/juliawieniawa/
Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Julia Wieniawa zagrała na Orange Warsaw Festival. Wyjaśniła, co stało się przed wejściem na scenę
  2. „Mam już dosyć”. Anna Mucha zalana łzami na planie „M jak miłość”, Katarzyna Cichopek przybyła z odsieczą
  3. Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek zaryzykowali. Pokazali się w nietypowej odsłonie