Oświadczyny Bartłomieja Misiewicza okazały się zaskoczeniem. Były rzecznik MON niedawno zakończył związek ze starszą o siebie o 6 lat sportsmenką. Kobieta wspierała go, kiedy ten przebywał w areszcie. Dwa miesiące po jego opuszczeniu polityk oświadczył się innej, młodszej od siebie kobiecie. 

Pod koniec ubiegłego roku sielanka Bartłomieja Misiewicza została przerwana. Był młody, wpływowy, zarabiał ponad 50 tysięcy miesięcznie, a u boku miał ukochaną kobietę. Wszystko rozpadło się w drobny pył, kiedy były polityk został aresztowany. Historia była jak z bajki, jego wybranka cierpliwie czekała na ukochanego, aż ten wyjdzie z aresztu i razem będą mogli wieść spokojne i dostatnie życie. Jednak były rzecznik MON miał inne plany. 

Bartłomiej Misiewicz – dziewczyna

Były rzecznik MON przez długi czas spotykał się z Ewą „Tygrysicą” Piątkowską. Romans polityka i bokserki został brutalnie przerwany aresztowaniem ulubieńca Antoniego Macierewicza, ponieważ został oskarżony o przyjęcie korzyści majątkowych w wysokości 90 tysięcy złotych, działanie na niekorzyść Polskiej Grupy Zbrojeniowej i nadużywanie władzy. 

Aresztowany został na początku tego roku, a wypuszczony został pod koniec czerwca. Wydawać by się mogło, że po opuszczeniu aresztu od razu pobiegnie w ramiona ukochanej, jednak nic bardziej mylnego, para rzekomo nie spotkała się. Skąd więc oświadczyny

Bartłomiej Misiewicz bierze ślub: oświadczyny zostały przyjęte

Były polityk po wyjściu z aresztu nie narzeka na brak pracy. Teraz zajmuje się nowym filmem Patryka Vegi, a właściwie samym reżyserem, ponieważ byłemu rzecznikowi MONu nie podoba się to, w jaki sposób został przedstawiony w najnowszym filmie Vegi i chce, by ten poniósł tego konsekwencje. 

Oprócz tego Bartłomiej Misiewicz będzie niedługo przygotowywał się do swojej ceremonii ślubnej, ponieważ jego oświadczyny zostały przyjęte. Z wybranką swojego serca rzekomo poznał się przez znajomych jeszcze przed aresztowaniem i od samego początku mieli się ku sobie. 

Podobno 26-letnia ukochana Misiewicza utrzymywała z nim kontakt, kiedy ten był w areszcie. Przyjęła oświadczyny. Niestety jej tożsamość jeszcze nie jest znana, ale jak podaje portal pudelek.pl wybranką byłego rzecznika MON jest młoda biznesmenka zajmująca się branżą transportową. 

Zobacz zdjęcia:

bartłomiej misiewicz
fot. screen YouTube Onet News

Oświadczyny byłego polityka zostały przyjęte. Kim jest tajemnica wybranka?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ile zarobili producenci serialu „Ucho Prezesa”? Wcale nie tak dużo
  2. Rozstanie z Alicją Bachledą-Curuś było dla Woźniaka-Staraka traumą, łączyła ich wielka miłość. Dziś wiadomo, dlaczego się skończyła
  3. Największy gwiazdor ”M jak miłość” rozstał się z narzeczoną? Fani są zaniepokojeni
  4. ”The Voice of Poland” ma nowych prowadzących. TVP zaskoczyło swoją decyzją, to będzie ich wspólny debiut
  5. Piękna gwiazda zaręczyła się! Blond piękność właśnie złamała serce wielu mężczyzn
  6. Fatalne doniesienia o Agnieszce Woźniak-Starak. Konieczna była pomoc specjalisty
  7. Do szamponu dodała trochę sody oczyszczonej. Nie mogła uwierzyć w to, co zobaczyła, gdy spojrzała w lustro

źródło: pudelek.pl 

Poprzedni artykułPowstało wino, które nie wywołuje bólu głowy i wprawia w dobry nastrój. Pokochacie je
Następny artykułKobieta upokorzyła pana młodego podczas składania przysięgi. Przed samym ślubem dowiedziała się okrutnej prawdy
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Studentka polonistyki marząca o dostaniu się na filmówkę. Matka chomika imieniem Racuch i 13 roślin. W wolnych chwilach lubi jeść makaron oglądając chińskie bajki. Zafascynowana kinem japońskim i start-upami. W przyszłości chciałaby zbawić świat, ewentualnie stworzyć film, który zapamiętacie do końca życia. Do Lelum trafiła z pasji i potrzeby pisania.