Paulina Smaszcz bardzo szybko stała się jedną z osób, o których najchętniej opowiadają internauci. Wszystko z powodu jej zachowania w związku z ogłoszeniem relacji Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Teraz głos zabrała jedna z fanek, czym doprowadziła dziennikarkę do płaczu.

Prezenterka postanowiła zorganizować specjalnego live’a na swoim profilu na Instagramie. W pewnym momencie zobaczyła komentarz napisany przez jedną z oglądających transmisję internautek. Gwiazda nie była w stanie pohamować łez. Co napisała jej kobieta?

Paulina Smaszcz i jej zachowanie wobec Kurzajewskiego

Dziennikarka nie ukrywa, że ma wobec swojego byłego męża ogromny żal. To właśnie ona przyczyniła się do ogłoszenia związku Macieja Kurzajewskiego z koleżanką z planu „Pytanie na śniadanie” Katarzyną Cichopek, poprzez zamieszczenie kilku komentarzy na profilu aktorki.

Później Paulina Smaszcz rozkręcała się coraz bardziej i w każdej kolejnej wypowiedzi zarzucała byłemu ukochanemu nieodpowiednie zachowanie wobec niej, ich synów, a nawet wspólnego psa Bono W końcu pod nieobecność dziennikarza odwiedziła jego dom rodzinny, co stało się przyczyną pozwu sądowego wystosowanego przez Macieja Kurzajewskiego.

Potwierdzam, po naradzie rodzinnej zdecydowaliśmy, że trzeba tę sprawę zgłosić policji i zrobiłem to ja. To bardzo bolesne dla nas wszystkich, dlatego nie chcę wdawać się w szczegóły – wyznał niedawno prowadzący „Pytanie na śniadanie”.

Paulina Smaszcz popłakała się podczas transmisji na żywo

Niedawno dziennikarka postanowiła zorganizować specjalnego live’a na swoim profilu na Instagramie, podczas którego miała okazję odpowiedzieć na wszystkie pytania nurtujące swoich fanów.

Paulina Smaszcz opowiadała o swoim życiu, kiedy niespodziewanie otrzymała zaskakującą wiadomość od jednej z oglądających. Internautka napisała, że prezenterka jest wzorem nie tylko dla niej, ale też wielu innych kobiet.

–Czy wie pani o tym, że jest pani wzorem dla wielu kobiet. W pracy przy kawie rozmawiamy o pani i kibicujemy – napisała fanka pod nagraniem prezenterki.

Gwiazda nie kryła swojego wzruszenia miłymi słowami fanki i natychmiast uroniła kilka łez. Paulina Smaszcz była tak bardzo wzruszona całą sytuacją, że nie była w stanie odpowiadać dalej na pytania internautów. Fani zaczęli pocieszać ją w komentarzach pod filmikiem, ale dziennikarka w kilku krótkich słowach podziękowała za wspólnie spędzony czas i zakończyła swoją relację na żywo.

Zobacz nagranie:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

    1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd
    2. Nie jedz tego wieczorem. Jeśli się zapomnisz, możesz mieć problemy ze snem
    3. „Jestem gotowa na więcej”. Katarzyna Cichopek przekroczyła swoje granice, obiecała to swojemu synowi

 

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.