Małgorzata Kożuchowska przez wiele lat związana była z produkcją serialu „M jak miłość”. Niedawno przekazała piękne słowa na temat Teresy Lipowskiej, która obchodziła urodziny. Gwiazda ciepło wspomina współpracę z aktorką.

Popularny serial TVP od ponad dwudziesty lat trzyma w napięciu odbiorców. Losy rodu Mostowiaków z każdym kolejnym odcinkiem zaskakują coraz bardziej, a aktorzy wcielający się w ulubieńców zyskują szeroką rozpoznawalność.

Przez plan zdjęciowy przeszło wiele polskich gwiazd, a wśród nich również Małgorzata Kożuchowska. Aktorka wspomniała o seniorce serialowego rodu, Teresie Lipowskiej, z okazji jej 85. urodzin.

Małgorzata Kożuchowska ciepło o Teresie Lipowskiej

Aktorki poznały się na planie serialu „M jak miłość” w 2000 roku, gdy produkcja dopiero pojawiała się w polskich odbiornikach. Przez 11 lat zawiązywały bliskie relacje na ekranie, a także poza nim.

Po wieloletniej przygodzie Małgorzata Kożuchowska postanowiła odejść z serialu, jednak nie oznacza to, że zapomniała o swoich koleżankach z pracy. Aktorka niedawno złożyła życzenia Teresie Lipowskiej z okazji jej 85. urodzin. W ciepłych słowach ukazała seniorkę w superlatywach.

Panie Mostowiakowe… Terenia Lipowska kończy 85 lat i obchodzi jubileusz 65-lecia pracy, a wciąż jest tak młoda i pełna energii jak przed 22 laty… kiedy spotkałyśmy się na planie pewnego serialu na literę „M”. 200 lat Kochana — pisała w mediach społecznościowych.

Małgorzata Kożuchowska po zakończeniu pracy nad „M jak miłość” zajęła się kolejnym projektem TVP. Wraz z m.in.: Tomaszem Karolakiem i Maciejem Musiałem przez 9 lat tworzyli serialową rodzinę w produkcji „Rodzinka.pl”.

Aktorka do dziś pozostaje aktywna zawodowo, a jej umiejętności można obejrzeć w takich tytułach jak m.in.: „Gierek”, „Listy do M. 2”, „Motyw” czy „Druga szansa”.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Małgorzata Kożuchowska zadziwiła fanów kreacją. „Nie zakryła nawet pupy”
  2. Anna Głogowska w bikini wtula się w Piotra Gąsowskiego. Zaskakujący widok, para rozstała się kilka lat temu
  3. Pytanie na śniadanie: „Techniki relaksacyjne” na stres wywołany problemami finansowymi. Zastanawiające rady ekspertki