Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Poznajecie? Wiele lat później została Pierwszą Damą, mowa o Jolancie Kwaśniewskiej
Karol Osiński
Karol Osiński 15.01.2021 14:13

Poznajecie? Wiele lat później została Pierwszą Damą, mowa o Jolancie Kwaśniewskiej

Pierwsza Dama
fot. instagram.com/aleksandraleksandrowna

Pierwsza Dama, którą zdecydowana większość Polek i Polaków uznaje za najlepiej zapamiętaną, została zaprezentowana przez swoją córkę w mediach społecznościowych z czasów młodości. Czy bylibyście w stanie rozpoznać, kim są osoby na zdjęciu? Jeśli nie udało wam się rozgryźć zagadki informujemy, że fotografia przedstawia Jolantę Kwaśniewską w młodości, a w nosidełku odpoczywa malutka Aleksandra.

Zdjęcie zdobyło niesamowity rozgłos, a fani rozpływali się nad urodą żony Aleksandra Kwaśniewskiego. Na fotografii widać, jak przyszła Pierwsza Dama ma długie ciemne włosy oraz czerwoną sukienkę. Komentarze pod zamieszczonym zdjęciem mówią same za siebie.

Pierwsza Dama w młodości

Wiele popularnych osób uwielbia zaskakiwać zdjęciami z młodości, a przy tym większość z nich robi niesamowicie duży rozgłos. Fani bardzo lubią dowiadywać się ciekawostek z przeszłości gwiazd, czy osób znanych, a zdjęcia z młodości, czy dzieciństwa to już prawdziwe hity.

Właśnie w taki sposób zaskoczyła swoich fanów popularna i bardzo szanowana była Pierwsza Dama Jolanta Kwaśniewska. W sieci pojawiło się zdjęcie z młodości żony byłego prezydenta Polski Aleksandra Kwaśniewskiego, jednak, co ciekawe nie zamieściła go sama zainteresowana, a jej córka Ola.

Zdjęcie pojawiło się na Instagramie Aleksandry Kwaśniewskiej z okazji Dnia Matki, 26 maja 2018 roku. Fani wprost oniemieli patrząc na urodę Pani Jolanty. Wymowne komentarze są tego najlepszym dowodem.

To jest Pani Jolanta? Nie poznałabym; Cudne zdjęcie; Nie poznałbym na tym zdjęciu pani Jolanty, a chodziliśmy do tego samego LO w Gdańsku; Ale mama jaka cudna! – czytamy w komentarzach.

Czym zajmuje się obecnie Jolanta Kwaśniewska?

Jolanta Kwaśniewska obecnie zajmuje się organizacjami i wsparciem wielu akcji charytatywnych, w tym m.in. fundacji Porozumienie bez barier. W jej ramach jakiś czas temu patronowała akcjom dekorowania oddziałów dziecięcych w szpitalach, a także organizacji wakacji dzieciom z ubogich rodzin.

Co więcej, była Pierwsza Dama bardzo aktywnie angażuje się w ruchy walczące o prawa kobiet i dzieci, przeciwdziałające narkomanii, a także wspierające osoby chore i niepełnosprawne.

Po utracie urzędu prezydenta przez jej małżonka Aleksandra Kwaśniewskiego Jolanta postanowiła sprawdzić się w całkowicie innych rolach. W 2006 roku rozpoczęła swoją karierę, jako ekspert w programie pt. Lekcja stylu, prowadzonym przez Magdę Mołek.

Pod taką samą nazwą pojawiła się w 2009 roku książka byłej Pierwszej Damy. Dodatkowo swoją karierę poświęciła na wygłaszanie rad dotyczących odpowiedniego zachowania oraz dobrych manier, z których niejednokrotnie dała się poznać podczas prezydentury swojego męża.

Za co najbardziej lubicie Jolantę Kwaśniewską?

Zobacz zdjęcie:

Pierwsza Dama

Aleksandra Kwaśniewska zamieściła zdjęcie swojej mamy oraz swoje, kiedy była dzieckiem.

Polecane przez redakcję Lelum: