Piotr Woźniak-Starak zginął na jeziorze Kisajno. Dziś, 18 sierpnia 2020 roku, obchodzimy pierwszą rocznicę śmierci słynnego producenta. I choć wielu ceniło go za pracę i niezwykłą osobowość, mało kto wiedział, do jakich rzeczy był w stanie się posunąć. Jak się okazuje, za życia milioner oddał wszystkie pieniądze. Nikt wcześniej tego nie zrobił.

Piotr Woźniak-Starak zmarł rok temu, lecz swoją wyjątkową postawą i dokonaniami zawodowymi sprawił, że jest wspominany niemal każdego dnia. O mężu Agnieszki Woźniak-Starak co chwila pojawiają się nowe informacje. Teraz na jaw, wyszła rzecz, o której niemal nikt nie wiedział. Słynny producent miał ogromny gest. 

Co zrobił Piotr Woźniak-Starak? Nikt nie widział

Piotr Woźniak-Starak zrobił coś niezwykłego. Słynny producent, zanim otworzył własną firmę Watchout Studio, pracował jako asystent kierownika produkcji czy asystent reżysera. Mąż Agnieszki Woźniak-Starak miał niezwykły szacunek do pracy i polskiej sztuki filmowej. Niewiarygodne, na co oddał zarobione pieniądze, kiedy w końcu osiągnął sukces. Nikt wcześniej tego nie zrobił.

Kiedy Piotr-Woźniak Starak odniósł sukces jako producent, zrobił coś, czego nikt wcześniej nie dokonał. Jak się okazuje, mężczyzna oddał wszystkie pieniądze, choć wcale nie był do tego zobligowany. Komu? Dla niektórych to wręcz niewiarygodne.

  1. Ministerstwo zdrowia przekazało wiadomość. Wielu Polaków będzie poruszonych, gdy dowie się prawdy
  2. Według lekarzy może być pierwszą ofiarą COVID-19-Kawasaki. Nie żyje 11-letnia dziewczynka

Piotr Woźniak-Starak oddał wszystkie pieniądze

Kiedy jego drugi film w karierze, Bogowie o losach Zbigniewa Religi, odniósł ogromny sukces, Piotr Woźniak-Starak nie miał wątpliwości, co powinien zrobić. Producent oddał Polskiemu Instytutowi Sztuki Filmowej dotację, którą dostał na nakręcenie dzieła

 – Jesteśmy pierwszymi twórcami w historii PISF, którzy zwrócili całą dotację. Pani dyrektor była bardzo zadowolona z tego powodu – mówił wtedy 34-letni Piotr Woźniak-Starak. 

Jak się okazuje, producent zwrócił całą dotację, a więc 2 miliony złotych, Polskiemu Instytutowi Sztuki Filmowej

ZOBACZ ZDJĘCIE:

piotr woźniak-starak
Fot. TRICOLORS/East News

18 sierpnia 2020 roku obchodzimy pierwszą rocznicę śmierci słynnego producenta Piotra Woźniaka-Staraka.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ogromna tragedia w Warszawie. Zdjęcia z miejsca zdarzenia odbierają mowę
  2. Ostre starcie prowadzącego „Pytanie na śniadanie” za kulisami imprezy. „Porozmawiam o tobie z zarządem”
  3. Ogromna tragedia na przejeździe kolejowym, jest ofiara śmiertelna
  4. Agata Duda napisała list. Wszyscy zwrócili uwagę tylko na jeden szczegół, nie można oderwać wzroku
  5. Ujawniono, jak mieszka Zenek Martyniuk. Posiadłość opływa w luksusach, przesada?
  6. Gessler nie zostawiła suchej nitki na Polakach, pojechała po bandzie. Poszło o napiwki w restauracjach

źródło: interia.pl

 

Poprzedni artykuł43-latek molestował córeczkę od 3. miesiąca życia. Publikował z nią filmy w internecie, do nagrań zapraszał 27-letniego kolegę
Następny artykułSłodki kotek wita się we wtorek. Jakie imię do niego pasuję?
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.