Polska: już jutro o godzinie 16.00 niemal w całym kraju rozpocznie się to samo wydarzenie. Polacy bardzo mocno to odczują. Kobiety są wściekłe i mają już dość, spodziewajmy się bardzo dużych trudności.

Nastroje w kraju nie ulegają złagodzeniu. Wciąż trwają liczne protesty i wydarzenia. Jutro już od godziny 16.00 cały kraj odczuje skutki działań. Kobiety jeszcze nigdy nie były tak wściekłe. 

Polska – bojkot ruchu ulicznego

Już jutro o godzinie 16.00 cały kraj będzie sparaliżowany. Strajki, które rozpoczęły się w czwartek, nie tracą na sile. W większości miast w Polsce odbywają się protesty. Dziś protestujący zaznaczają swoją opinię także w kościołach. Jednak to nie wszystko. 

Najbliższe wydarzenia będą jednak jeszcze bardziej odczuwalne dla wszystkich Polaków. Jutro o godzinie 16:00 na terenie całego kraju nastąpi ogromny bojkot. Strajkujące kobiety i mężczyźni wezmą udział w niezwykłym wydarzeniu.

Polskie drogi mają zostać całkowicie zablokowane przez protestujących. Jak będzie wyglądał dokładnie protest, opisano na stronie wydarzenia na Facebooku:

-W poniedziałek BLOKUJEMY:
– samochodowo
– rowerowo
– pieszo
– rzeczowo

W wydarzeniu utworzonym na Facebooku wzięło już udział niemal 24 tysiące osób. Liczba ta stale rośnie. Organizatorzy protestu jeszcze nie podali dokładnych informacji na temat organizacji protestu. Możemy być jednak pewni, że jutrzejszy bojkot unieruchomi ruch w niemal całym kraju. 

  1. Skandal w ”Kuchennych rewolucjach”. Wyzwiska i porażające słownictwo, Gessler zaczęła straszyć sądem
  2. Trzecia fala koronawirusa będzie najgroźniejsza. Porażające doniesienia
  3. Porażające słowa eksperta. Ujawnił, co może stać się w maju, fatalna prognoza

Ogólnopolski Strajk Kobiet – gdzie i kiedy?

Po ogłoszeniu czwartkowej decyzji Trybunału Konstytucyjnego w związku z przepisem o zaostrzeniu prawa aborcyjnego, miliony Polek zaczęły protestować. Na ulice miast wyszły kobiety i mężczyźni sprzeciwiający się decyzji władz.

W Warszawie tłumy przeszły stolicą w kierunku Żoliborza, na którym znajduje się dom Jarosława Kaczyńskiego. Jednak ulica, na której znajduje się posiadłość, została całkowicie zablokowana przez policję. Te spacery nie są jednak jedynym planem Ogólnopolskiego Strajku Kobiet.

Dziś w kościołach pojawiły się kobiety, które chcą zaprotestować przeciwko decyzji Trybunały także w świątyniach. Katoliccy księża wyrażali poparcie dla zaostrzenia prawa, a także radość, że zostało wprowadzone. Protestujący są jednak pewni, że duchowni nie wiedzą, na jakie cierpienie skazują kobiety.

Pierwsze zdjęcia z protestów w kościołach pojawiły się już w mediach. Jutrzejszy protest blokujący ruch uliczny będzie jeszcze mocniejszym krokiem. Możemy spodziewać się paraliżu w całym kraju. Z kolei w środę protestujący mają nie pójść do pracy. 

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Opublikowany przez Ogólnopolski Strajk Kobiet Niedziela, 25 października 2020

 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Policjantka zareagowała w zdumiewający sposób na protestujących we Wrocławiu. Jej zachowanie zupełnie nas urzekło
  2. Zaczęło się, Polacy ruszyli do sklepów. Wykupują jeden produkt, trzeba się śpieszyć, podobnie dzieje się już w Niemczech, niewiarygodne
  3. Wirusolog ujawnił, ilu zakażeń możemy spodziewać się w najbliższym czasie. Cała Polska wstrzymała oddech
  4. Tomasz: ”Najlepsze dziewczyny pochodzą z biednych rodzin. Są naiwne i zrobią wszystko, gdy szepnę im dwa słówka”
  5. Co z wejściem na cmentarze na Wszystkich Świętych? Jest odpowiedź wiceministra zdrowia
  6. Bulwersujące porównanie strajkujących kobiet w „Wiadomościach” TVP. Naprawdę się wydarzyło
  7. Piorunujące i oszałamiające, mało znane zastosowania soku z ogórków kiszonych. Na odchudzanie, odporność i marynowanie mięsa
Poprzedni artykułOd jutra gigantyczna zmiana. Trzeba się przygotować, nowe obostrzenia dotkną tysiące Polaków
Następny artykułWstrząsające nagranie, nie chcieli wpuścić kobiety do kościoła. Ludzie zaczęli krzyczeć
Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl