Wyszukaj w serwisie
Dzień Matki Zdrowie i żywienie Aktywność silversa Pielęgnacja i uroda Lifestyle Silver Quizy
Lelum.pl > Dzieje się > Poślubił otyłą kobietę. To, co spotkało go chwilę później, okazało się koszmarem. Historia wywołuje rozpacz
Marcin Gałązka
Marcin Gałązka 07.04.2023 20:56

Poślubił otyłą kobietę. To, co spotkało go chwilę później, okazało się koszmarem. Historia wywołuje rozpacz

otyła kobieta
fot. Youtube/@truly-channel

Otyła kobieta i jej życiowy partner są połączeni bardzo silnym uczuciem. Pomimo tego, że na pierwszy rzut oka zupełnie do siebie nie pasują, to są ze sobą bardzo szczęśliwi. Muszą jednak mierzyć się z wieloma przykrymi sytuacjami, będąc "na mieście".

Amalie Jennings postanowiła upublicznić swoją historię. Kobieta od urodzenia musie mierzyć się z otyłością. W szkole nie miała łatwo i każde wyjście z domu było dla niej koszmarem.

Otyła kobieta nie mogła zaakceptować swojego wyglądu

Otyła kobieta miała w końcu wszystkiego dość i zaczęła udzielać się w sieci na temat swoich problemów. Tam też znalazła swoją miłość. Początkowo była ona na odległość, jednak Dunka postanowiła w końcu wyjechać do Wielkiej Brytanii, do Seana. 

Dzięki relacji, która ich połączyła, kobieta zaakceptowała siebie i swój wygląd. 

 - Byłam przekonana, że nie ma szczęścia dla takich ludzi jak ja. Wszystko zmieniło się, gdy poznałam Seana – najpierw swojego chłopaka, a dziś męża - powiedziała przed kamerami.

Kolejna tragedia w rodzinie Olafa Lubaszenki. Śmierć przyszła nagle, córka przekazała najgorsze

Mąż otyłej kobiety komentuje jej wygląd

Po 9 latach od poznania się para wzięła ślub na plaży. Początkowo jednak nie wiedzieli do końca jak wyglądają, ani czy są wobec siebie szczerzy. Z czasem przerodziło się to w piękną miłość. 

Sean przed kamerami przyznał, że jego żona jest dla niego tak samo atrakcyjna jak inne kobiety, ale tylko ją darzy uczuciem.

 - Pociągają mnie ludzie, których tak naprawdę kocham, więc tak się po prostu stało i na pewno nie uważam, żeby moja żona była mniej atrakcyjna od innych kobiet  - powiedział mężczyzna.

Otyła kobieta reaguje na niemiłe komentarze pod swoim adresem

Ich miłość nie jest jednak łatwa. Na co dzień muszą mierzyć się z docinkami i niemiłymi komentarzami. Ojciec Seana zerwał z nim nawet z tego powodu kontakt. Mężczyzna jednak w całej sytuacji dostrzega pozytywy.

 - Chciałbym, żeby więcej ludzi było dumnych ze swojego partnera, bo dzięki temu są bardziej dumni z siebie, że dokonali takiego wyboru - mówi mąż otyłej kobiety.

Małżonkowie mają także radę dla innych osób mierzących się z podobnymi kłopotami.

 - Nigdy nie będziesz w stanie powstrzymać ludzi od patrzenia na Ciebie, ale możesz dojść do punktu, że przestaniesz się tym przejmować. Musisz także wiedzieć, że znajdziesz osoby, które Cię pokochają w całości! - mówią zgodnie.

otyła kobieta z mężem
fot. Youtube/@truly-channel
otyła kobieta
fot. Youtube/@truly-channel

Źródło: webniusy.com