Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Przykre, czego dowiedziała się żona Piotra Rubika. Został jej przepowiedziany „rychły rozwód”
Michał Fitz
Michał Fitz 25.03.2022 14:21

Przykre, czego dowiedziała się żona Piotra Rubika. Został jej przepowiedziany „rychły rozwód”

żona Piotra Rubika
instagram.com/agata_rubik

Piotr i Agata Rubik od dawna tworzą zgrane małżeństwo. Patrząc na ich media społecznościowe, takich relacji rodzinnych można jedynie pozazdrościć. Mimo to żona Piotr Rubika dowiedziała się, że grozi jej rozwód.

Co ciekawe, nie powiedziała jej tego żadna bliska osoba, a po prostu wróżka, do której modelka wybrała się z ciekawości. Czego dokładnie się dowiedziała?

Co żona Piotra Rubika usłyszała od wróżki?

Agata Rubik opowiedziała o swoich przygodach z wróżkami przy okazji sesji pytań i odpowiedzi, która zorganizowała na Instagramie. Jak wyjawiła, raz udała się ze swoim mężem do takiej pani. Miało to miejsce w Chicago i jak wytłumaczyła żona Piotra Rubika, zdecydowali się na to, bo byli po prostu ciekawi, jak wygląda taka wizyta.

Wróżka przepowiedziała im wówczas kilka kwestii. Jak po czasie może stwierdzić Agata, żadna z nich się ostatecznie nie sprawdziła, przez co dziś nie wierzy już w takie przepowiednie. Co wobec tego zostało jej wówczas przewidziane?

Dowiedziała się, chociażby, że będzie miała syna, który rozwinie swoją karierę i dojdzie do międzynarodowej sławy. Jak wiadomo, choć doczekała się dzieci, ma dwie córki. Póki co nie ma więc co liczyć na popularnego na całym świecie syna. Mało tego, dowiedziała się wówczas, że z Piotrem szybko się rozwiedzie, a potem zwiąże się węzłem małżeńskim z innym mężczyzną. Ta przepowiednia też okazała się bujdą, bo Agata i Piotr Rubik są małżeństwem już od 14 lat i nic nie wskazuje na to, by ten stan rzeczy miał się zmienić.

Co więcej, żona Piotra Rubika wspomniała także, że już w Polsce w charakterze towarzyskiego spotkania zobaczyła się z jedną z najbardziej popularnych polskich wróżek. To, co wówczas zostało jej przy okazji przepowiedziane, również miało się nie sprawdzić.

Zobacz post:

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Agata Rubik (@agata_rubik)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Skuteczne sposoby na wzmocnienie odporności u dzieci. Zapomnisz o ciągłym bieganiu do lekarza
  2. Twoje dziecko skończyło 6 miesięcy? To jeden z najważniejszych momentów
  3. Zrobili zdjęcia Violettcie Arlak z „Rancza”. Widok dołu kreacji wywołał wielkie poruszenie

Źródło: pomponik.pl