Jolanta Kwaśniewska wraz ze swoim mężem zaledwie dwa lata temu obchodziła 40. rocznicę ślubu. Taki staż małżeński bez wątpienia robi wrażenie. Była para prezydencka zdradziła swój sekret.

Jolanta Kwaśniewska spędziła ze swoim mężem już ponad 40 lat. Choć nie zawsze ich małżeństwo przebiegało idealnie, to była para prezydencja znalazła sposób, aby pielęgnować uczucie, które się między nimi pojawiło.

Nie da się ukryć, że o prawdziwą miłość trzeba dbać. W internecie można znaleźć masę poradników, co robić, a czego unikać, jeżeli chcemy mieć udany związek. Jednak jak to wygląda w przypadku Jolanty i Aleksandra Kwaśniewskich? Para może pochwalić się naprawdę imponującym stażem małżeńskim i własnymi sposobami na to, aby płomień miłości nie przygasł za bardzo.

Jolanta Kwaśniewska zdradziła sekret swojego udanego małżeństwa

Była pierwsza dama w jednym z wywiadów przyznała, że początek kariery politycznej męża był dla niej bardzo trudny. Chodzi między innymi o fakt, że ze względu na pracę Aleksander Kwaśniewski bardzo dużo czasu spędzał poza domem, przez co nie mógł pomagać żonie w wychowywaniu małej córeczki.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

Tego typu sytuacje były przyczyną już niejednego rozwodu, jednak Kwaśniewscy znaleźli sposób, aby ich małżeństwo mogło przetrwać.

Choć może się to wydać banalne, to przepisem na udane małżeństwo według Kwaśniewskich są podarunki wręczane naszej drugiej połówce. Jednak nie chodzi tu o drogie prezenty, a bardziej gesty, które mają sprawić ukochanej osobie przyjemność.

 – Lubimy obdarowywać się prezentami, nie za jakąś wielką kasę, raczej gestami. Na przykład mąż wstaje rano i robi mi śniadanie – mówiła Jolanta w Vivie!.

Innym podarunkiem, jaki jest polecany przez byłego prezydenta, są kwiaty. Jednak nie chodzi tu o wręczanie kwiatów na specjalne okazje. Jak sam przyznał, bardzo lubi kupować swojej żonie kwiaty bez okazji.

 – Małżeństwo to ziemia, którą można zostawić odłogiem albo uprawiać przez małe gesty. Lubię obdarowywać żonę kwiatami. Studentom zawsze tłumaczę, że kwiaty trzeba przynosić dziewczynom bez okazji, bo jak przynosi się tylko z okazji, to zawsze się o jakiejś zapomni, a gdy zdarzy się przynieść bez okazji, to będzie podejrzane – stwierdził Aleksander Kwaśniewski.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: jastrzabpost.pl

Poprzedni artykułSkładniki makijażu, których należy unikać, jeśli masz suchą skórę
Następny artykułPolicja zatrzymała Gienka z „Rolnicy. Podlasie”. Wparowali na posesję i skuli ulubieńca Polaków