Roksana Węgiel, młoda piosenkarka, idolka młodzieży, gra coraz mniej koncertów, co zaniepokoiło jej fanów. Artystka osiągnęła ogromny sukces muzyczny i szybko zdobyła popularność, jednak czasem tak bywa, że gwiazdy zawieszają swoją karierę lub ją po prostu kończą. Jak będzie w przypadku Roxie?

Młoda artystka wygrała pierwszą edycję programu rozrywkowego TVP2 The Voice Kids oraz 16. Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci. W szybkim tempie osiągnęła ogromny sukces, grała wiele koncertów, wypowiadała się w mediach. Nagle Roksana Węgiel zaczęła wycofywać się ze sceny. Czy to koniec jej kariery?

Roksana Węgiel: czołowa młoda gwiazda

Roksana Węgiel w ciągu kilku lat stała się jedną z najbardziej popularnych piosenkarek w Polsce. Płyty artystki sprzedają się jak ciepłe bułeczki, a bilety na koncerty są na wagę złota. Informacje w mediach społecznościowych i jej piosenki YouTube obserwuje praktycznie każdy. 

15-letnia piosenkarka skradła serca słuchaczy pięknym głosem i swoją charyzmą. Nic więc dziwnego, ze fani Roksany zaczęli się martwić kiedy dostrzegli, że ich idolka wycofuje się z występów.

Czy to koniec kariery?

Węgiel informuje dziennikarzy i swoich fanów, że to jeszcze nie koniec jej kariery. Młoda artystka chce zrobić sobie przerwę w karierze z powodu rychłego przyjścia na świat jej drugiego braciszka. Już jakiś czas temu piosenkarka informowała, że jej mama spodziewa się trzeciego dziecka. Roksana jest bardzo zżyta z rodziną i stawia ją na pierwszym miejscu. 

Z najnowszych doniesień prasy dowiadujemy się, że dziewczyna nie zawiesza kariery. 

-To ściema. W tych zimowych miesiącach się generalnie mniej dzieje. Poszła plotka, rozprzestrzeniła się po sieci, ale ja nie zamierzam sobie robić przerwy. Teraz nie mam po prostu tak wielu koncertów, jak to w okresie zimowym bywa – zdradza reporterce z jastrzabpost.pl

Rodzina bardzo ją wspiera w kontynuowaniu kariery i fani artystki nie mają powodów do niepokoju. W sezonie letnim na pewno zobaczą swoją gwiazdę nie raz na scenie.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

instagram.com.roxie_wegiel

Piosenkarka jest bacznie obserwowana w mediach społecznościowych.

roksana węgiel
instagram.com.roxie_wegiel

Piosenkarka ma ogromną publiczność i dla nich chce grać.

roksana węgiel
instagram.com.roxie_wegiel

Dla Roxie rodzina jest bardzo ważna. Teraz tata będzie towarzyszył jej w trasach koncertowych.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Najczęstsze objawy kobiecych nowotworów. Nie wolno ich lekceważyć
  2. Kosmetyczka oszpeciła jej twarz. Lekarze nie mogli dojść, co zrobiono klientce w salonie
  3. Horoskop indiański zdradza najsilniejsze cechy. Które zwierzę jest twoim duchowym opiekunem?
  4. Michał Szpak padł ofiarą oszustów. Artysta ostrzega swoich fanów
  5. Musieli przerwać odcinek z Dagmarą. Śmierć przyszła nagle, dramat

źródło: jastrzabpost.pl

Poprzedni artykułDziecko z najbardziej bujną czuprynę na świecie. 6-miesięczna dziewczynka ma gęstsze włosy niż dorośli
Następny artykułDziewczynka z Polski zaginęła w Holandii. Policja apeluje o pomoc w poszukiwaniach