Sebastian Fabijański otwarcie skrytykował Piotra Stramowskiego podczas wywiadu dla portalu filmawka.pl! Aktor nie może zrozumieć sposobu, w jaki jego kolega po fachu poinformował, że spodziewa się dziecka. Będzie z tego poważny konflikt? Dawniej wydawało się, że panowie bardzo się lubią. Jak zareagują Piotr Stramowski i Kasia Warnke?

Sebastian Fabijański zabrał głos w sprawie niedawnego pokazu MMC, na którym aktorska para przeszła po wybiegu, jednocześnie informując o ciąży Kasi. To niespotykany dotąd w polskim show-biznesie sposób na podzielenie się radosną nowiną. Fabijański nie mógł w to uwierzyć!

Sebastian Fabijański o Stramowskim

W najnowszym wywiadzie dla portalu filmawka.pl Sebastian Fabijański opowiadał o aktorstwie, mediach społecznościowych, biznesie i zarabianiu na wizerunku. Przy okazji wspomniał o spektakularnym pokazie MMC, podczas którego Kasia Warnke i Piotr Stramowski poinformowali, że spodziewają się pierwszego dziecka.

– Nie wiem, jak można wziąć swoją żonę, która jest w ciąży za rękę i przejść się po wybiegu pokazu modowego. Tak jak zrobili to Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke. Nie wiem, to jest dla mnie jakaś paranoja. Świat stanął na głowie po prostu. Incepcja — mówił dla filmawka.pl.

Sam Sebastian Fabijański nie ma nawet jednego konta w mediach społecznościowych, dlatego trudno mu zrozumieć tak otwarte dzielenie się swoją prywatnością. Czy to koniec ich wieloletniej przyjaźni? Na razie Piotr Stramowski nie zabrał głosu w tej sprawie, ale wygląda na to, że konflikt trwa już od jakiegoś czasu.

Fabijański odciął się od Stramowskiego?

Kilka dni temu Fakt pisał, że Sebastian Fabijański zupełnie odciął się od Stramowskiego! Aktorzy znają się od dziecka, pracowali razem przy kilku produkcjach i nikt nie pomyślałby, że cokolwiek może ich poróżnić. Okazuje się, że ich przyjaźń to już przeszłość.

Zdaniem informatora Faktu Sebastian przestał nawet odbierać telefony od Piotra. Mąż Kasi Warnke nie może tego zrozumieć i uważa, że Fabijański odciął się od niego bez powodu. Jak zareagują, gdy znowu spotkają się na planie? Obaj wspólnie grali już w Pitbullu, Kobietach mafii i Botoksie Patryka Vegi. Teraz obaj pojawią się w kolejnym sezonie serialu Ultraviolet. Zdjęcia powstają obecnie w Łodzi. Na planie musi być gorąco!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

sebastian fabijański
instagram.com/kasiawarnke

Aktorska para poinformowała, że spodziewa się dziecka podczas pokazu modowego.

sebastian fabijański
filmpolski.pl

Sebastian Fabijański otwarcie skrytykował kolegę po fachu i dawnego przyjaciela.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Lech Wałęsa choruje od ponad 20 lat. Szczere wyznanie prezydenta
  2. Gwiazdor TVN miał wypadek. Opublikował nagranie ze szpitalnego łóżka
  3. Justyna Steczkowska poślubiła przystojniaka z „Na Wspólnej”? Na zdjęciach z ceremonii wygląda obłędnie
  4. 39-letnia Marta Kaczyńska publicznie karmi syna piersią na plaży. Ile lat ma dziecko?
  5. Nie poszła na ślub siostry. Powód powala

Źródła: filmawka.pl, Fakt

Poprzedni artykułFilmy wzruszają cię do łez? To znak, że masz tę cechę osobowości
Następny artykułWiozła kota do uśpienia. Ostatni gest pupila poruszył ją do głębi
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.