Siostra Meghan Markle po raz kolejny atakuje znaną siostrę. Obwinia ją o wiele bardzo poważnych rzeczy. Przerażające, że rodzeństwo w taki sposób traktuje się na oczach całego świata. To nie pierwszy raz, kiedy widzimy starcie tych dwóch osób. Samantha coraz bardziej związana jest z prawicowymi mediami.

Samantha Markle już od dłuższego czasu publicznie atakuje Meghan. Od kiedy ta związała się z księciem Harrym, jej siostra występuje publicznie, by oskarżyć Meghan o to, że rozbiła ich rodzinę oraz ostrzega Rodzinę Królewską, by nie dopuściła do takiej samej sytuacji. Teraz uważa, że od zawsze miała rację.

Siostra Meghan Markle publicznie ją atakuje

— Nie wierzę w to, że Meghan rezygnuje z obowiązków, żeby usunąć się w cień i żyć prywatnie. Doskonale wiedziała, na co się pisze. Nie chodzisz na uroczyste premiery i spotkania z celebrytami, kiedy tak pragniesz prywatności. Cieszy się sporym zainteresowaniem, więc nie sądzę, że tak po prostu zniknie z mediów — powiedziała siostra Meghan w programie Insider Edition.

Kobieta uważa, że jej siostra to hipokrytka, która wykorzystała Rodzinę Królewską do tego, żeby uzyskać fundusze na wystawne wesele. Wszystko, co robi Meghan Markle, jest przez Samanthę interpretowane jako sposób na zdobywanie atencji. Jednym z przywoływanych przez nią przykładów jest to, że na Wibledowanie księżna siedziała otoczona 40 pustymi siedzeniami.

Rozbita rodzina

Samantha powtarza taką samą retorykę, jaką głoszą skrajnie prawicowi dziennikarze tacy jak Piers Morgan. W jej oczach Meghan nie tylko rozbiła ich rodzinę, ale zrobiła to samo z Rodziną Królewską. Uważa, że dowodem na to jest kłótnia pomiędzy księciem Williamem a Harrym.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

 

siostra
instagram.com @meghanmarkle_official

Siostra księżnej wypowiedziała się w ostrych słowach.

siostra
fot. instagram.com/royalsussex

Kobieta zarzuca Meghan rozbicie dwóch rodzin.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Objawy chorób trzustki, które widać na skórze. Nie wolno ich lekceważyć
  2. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  3. Były partner Dagmary Kaźmierskiej miał zabić człowieka. Ofiara miała grozić ciężarnej ”królowej”
  4. Za banknot 10 zł możesz dostać majątek. Wystarczy zwrócić uwagę na jedną rzecz
  5. Gwiazda Polsatu cała posiniaczona, fani ledwo poznali jej twarz. Wszystko przez pasję
  6. Natalia Kukulska w dobitnych słowach o Viki Gabor. 12-latka długo ich nie zapomni

źródła: huffpost.com, pudelek.pl

Poprzedni artykułMatka kupiła córeczce lalkę. W domu zajrzała pod sukienkę i natychmiast pobiegła oddać zabawkę
Następny artykułRozgotowany ryż? Nie wyrzucaj go, może być najlepszym kosmetykiem
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego