Ślub Martyny Wojciechowskiej, to coś, na co jej fani czekają już od bardzo dawna. Ulubiona podróżniczka od pewnego czasu mieszka ze swoim partnerem Przemysławem Kossakowskim. Para wygląda razem na szczęśliwą, zawsze kiedy są obok siebie, uśmiech nie schodzi im z twarzy. Ostatnio opublikowane przez Martynę zdjęcie wzbudziło ogromne zainteresowane, czy para jest już po ślubie? 

Martyna Wojciechowska to piękna kobieta pełna energii i zapału do pracy. Ciężko dotrzymać rytmu takiej personie, jednak znalazł się amant, który nie tylko ją dogonił, ale rozkochał w sobie. Ostatnio Martyna podzieliła się zdjęciem, które wzbudziło ogromne zainteresowanie wśród jej fanów. Obserwatorzy od razu zwrócili uwagę na jeden szczegół, podejrzewają, że ślub pary stał się rzeczywistością. 

Ślub Martyny Wojciechowskiej już się odbył? 

Wygląda na to, że ślub Martyny Wojciechowskiej z Przemysławem Kossakowskim to bardzo prawdopodobny scenariusz. W ostatnim czasie Martyna udostępniła zdjęcie jak radzi sobie z nudą podczas kwarantanny. Gwiazda postawiła na rozwój intelektualny i wieczorne godziny poświęciła na rozwiązywanie krzyżówek. Oprócz kota, który odpoczywał wygodnie usadowiony na jej ramieniu, uwagę przykuł jeden szczegół. A mianowicie pierścionek, który przypominał obrączkę. 

Jedynie jedna rzecz nie zgadzała się na tym obrazku. Pierścionek był umieszczony na lewej dłoni, a nie na prawej gdzie według tradycji powinna znaleźć się obrączka. Jednak w obecnych czasach bardziej stawia się na wygodę, a nie na tradycyjne rozwiązania. 

  1. „Szkoła TVP” ruszyła. Nauczycielki nie potrafiły odpowiedzieć na proste pytania, internet bezlitosny
  2. Nie żyje legenda muzyki. Miał koronawirusa
  3. Żeby wejść do sklepu trzeba mieć własne rękawiczki? Premier Morawiecki ogłosił nowe obostrzenia

Martyna Wojciechowska została zalana masą pytań

Obserwatorzy podróżniczki nie pozostawili nurtujących pytań tylko dla siebie. Nie trzeba było długo czekać na reakcję z ich strony. Od razu pojawiły się pytania o ślub z Przemysławem Kossakowskim. 

Para niedawno zdradziła, jak wyglądały początki ich wspólnej relacji. Opowiadali o tym, gdzie się poznali, i jak doszło do tego, że obecnie są razem. Jakiś czas później okazało się, że są już po zaręczynach. Zatem niebezpodstawne jest domniemanie o tym, że ślub już się odbył. 

Na to pytanie nie znamy jeszcze odpowiedzi. Miejmy nadzieje, że Martyna Wojciechowska wkrótce rozwieje wszelkie wątpliwości. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ślub
Piotr Molecki/East News

W sieci ostatnio pojawiło się zdjęcie Martyny Wojciechowskiej, które przykuło uwagę jej obserwatorów. 

ślub
instagram.com/martyna.world

Fani podejrzewają, że ślub Martyny i Przemysława Kossakowskiego już się odbył. 

 

Ślub Martyny Wojciechowskiej, to coś, na co jej fani czekają już bardzo długo.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kobieta wypadła z windy. Spadła do szybu, przeleciała kilka metrów
  2. Porażające dane z Chin. Po raz pierwszy od początku pandemii ujawnili przypadki bez objawów
  3. Widzisz na zdjęciu coś więcej niż psa? Tylko 1% ludzi potrafi rozwiązać zagadkę z XIX wieku
  4. Wiele kobiet popełnia 1 błąd i stąd wstydliwe problemy. Wystarczą 2 rzeczy, by zachować zdrową higienę intymną
  5. Chihuahua w ciąży miała ogromny brzuch. Gdy zaczęła rodzić ludzie nie dowierzali
  6. Rydzyk nie daje za wygraną. Jego prośba w czasie pandemii może bulwersować

Źródło: kozaczek.pl

 

Poprzedni artykuł17-osobowa rodzina poddana kwarantannie. Do zakażenia doszło przez jedno wydarzenie
Następny artykułNajmłodsza ofiara koronawirusa na świecie. Nie żyje 6-tygodniowe dziecko
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.