Ślub Martyny Wojciechowskiej byłby nie lada nowiną. Znana podróżniczka zamieszczając zdjęcie z Przemysławem Kossakowskim, namieszała internautom w głowach. Czy zakochani sformalizowali swój związek? Wpis dziennikarki budzi spore zainteresowanie. 

Martyna Wojciechowska to jedna z najbardziej lubianych i cenionych polskich dziennikarek. Podróżniczka niezwykle ceni sobie prywatność, a kulisy życia jej rodziny to dla niej prawdziwe sacrum, którego pilnie strzeże. Jednak kiedy zaledwie dzień temu, opublikowała na swoim Instagramie pewien wpis, fani i media nie mogły powstrzymać się od spekulacji. Czy Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski wzięli ślub?

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski 

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski tworzą szczęśliwy związek od dwóch lat. Para długo nie pojawiała się razem na publicznych wystąpieniach i trzymała swoje uczucia w tajemnicy. Mimo wcześniejszych podejrzeń ze stron tabloidów, ich związek ujrzał światło dzienne, dopiero kiedy wspólnie wybrali się na Bal TVN w 2018 roku. Choć zakochani już nie ukrywają swojej miłości, nie oznacza to, że dzielą się z nią całym światem.

Zarówno Martyna Wojciechowska, jak i Przemysław Kossakowski nade wszystko cenią sobie prywatność i święty spokój. Teraz kiedy dziennikarka opublikowała wpis na swoim Instagramie, wokół pary ponownie zrobiło gorąco. Podróżniczka napisała o jedno słowo za dużo, którym, możliwe, że całkiem nieświadomie, zdradziła wszystko. Możliwe, że zakochani wzięli ślub. 

  1. Na zdjęciu znajduje się 6 żołnierzy, 99% osób nie znajdzie wszystkich. Internauci wzburzeni
  2. Robert Lewandowski pokazał siostrę. Jest piękną kobietą z wieloma sukcesami

Czy Martyna Wojciechowska wzięła ślub? 

Pytanie, czy Martyna Wojciechowska wzięła ślub z Przemysławem Kossakowskim, zadają sobie wszyscy. Gwiazda, przy okazji promocji na swoim profilu społecznościowym nowego programu jej partnera Down the road. Zespół w trasie, nie powstrzymała się przed osobliwym komentarzem. 

Podobno rodziny nie wypada reklamować, ale jestem szczególnie dumna z Przemka i z tego projektu! – napisała pod zdjęciem z Przemkiem Kossakowskim. 

Czy skoro dziennikarka nazwała swojego partnera rodziną, oznacza to, że zakochani wzięli ślub? Gwiazda powstrzymuje się od komentarza w tej sprawie. Pamiętajmy, że to nie pierwszy raz, kiedy Martynę Wojciechowską podejrzewa się o stanięcie na ślubnym kobiercu. Kiedy w zeszłym roku podróżniczka wrzuciła na swój Instagram zdjęcie w sukni ślubnej, w internecie wręcz zawrzało. Szybko jednak okazało się, że były to zdjęcia z programu Kobieta na krańcu świata

ZOBACZ ZDJĘCIA:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Podobno rodziny nie wypada reklamować, ale jestem szczególnie dumna z Przemka i z tego projektu! @przekossakowski????????❤ DOWN THE ROAD. ZESPÓŁ W TRASIE to wyjątkowy program. Grupa sześciu osób z Zespołem Downa wyruszyła w podróż życia, Koska jest ich przewodnikiem i… kierowcą???? Piękna lekcja otwartości, tolerancji i szczerości, której tak bardzo w naszych mediach brakuje. Ja już widziałam i szczerze polecam! Premiera 23.02 zaraz po godz. 22:00 na antenie TTV. M. PS. Zajrzyjcie do Przemka na instastory i zobaczcie jak dzisiaj cała grupa kręciła spot promocyjny???? Można to oglądać bez końca❤ #downtheroad #zespolwtrasie #brawo #przemekkossakowski

Post udostępniony przez Martyna Wojciechowska (@martyna.world)

Wpis Martyny Wojciechowskiej budzi pytanie, czy para sformalizowała swój związek?

ślub
instagram.com/martyna.world

Para tworzy szczęśliwy związek już od dwóch lat. Czy zakochani postanowili wziąć ślub?

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Nadchodzi nowe… M. ???? @mariojaniszewski75 #newiscoming #wolf

Post udostępniony przez Martyna Wojciechowska (@martyna.world)

Już rok temu dziennikarka wywołała w Internecie prawdziwą burzę. Myślicie, że podróżniczka lubi wodzić fanów i tabloidy za nos? 

ZOBACZ TEŻ:

źródło: jastrzabpost.pl

Poprzedni artykułZainstalowała kamery w domu przez zachowanie męża. Nagranie z kuchni wystarczyło, by się wyprowadziła
Następny artykułJamnik skrzyżował się z Golden Retrieverem. Ich szczeniak wygląda bardzo dziwnie, ale i uroczo
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.