Marta Kaczyńska przeżyła już w życiu nie lada tragedię, o której opowiadała chociażby w wywiadzie dla Telewizji Polskiej, a niedługo może mieć kolejny, nieco smutniejszy okres. Wszystko przez to, że jej najbliżsi nie za bardzo będą mieli możliwość, by się z nią widywać. Chodzi o jej córkę i męża. Z czego to wynika?

O niezbyt radosnych nowinach w życiu Kaczyńskiej donosi czasopismo „Dobry Tydzień”.

Marta Kaczyńska i jej relacje z córką oraz mężem

Według wspomnianego wyżej źródła Marta Kaczyńska już teraz rzadko kiedy widuje się ze swoim trzecim mężem, przedsiębiorcą, Piotrem Zielińskim. Mężczyzna na co dzień prowadzi bowiem interesy w Warszawie, a jego żona mieszka i pracuje w Trójmieście. Tam odpowiada za własną kancelarię. Obowiązki zawodowe uniemożliwiają im więc spędzanie takiej ilości czasu, jakąś z pewnością chcieliby sobie przeznaczyć.

Co gorsza, już niedługo Marta Kaczyńska może zacząć widywać się ze swoją córką jeszcze rzadziej niż z mężem. Dlaczego? Ewa napisała w tym roku maturę i przed nią ważna decyzja o podjęciu studiów. Jej ojcem jest prawnik, Marcin Dubieniecki, który ma zachęcać ją do podjęcia studiów za granicą. Uważa, że córka najlepiej wyedukuje się na prestiżowej uczelni w Londynie. Można przypuszczać, że podobnie do rodziców zdecyduje się na prawo. Jeśli faktycznie wybierze takie studia, będzie pojawiała się w kraju najwyżej kilka razy do roku.

Co ciekawe, przez jakiś czas wydawało się, że ojcem Ewy jest pierwszy mąż Marty Kaczyńskiej, Piotr Smuniewski, z którym ta wzięła ślub, gdy miała 20 lat. Dopiero po latach okazało się, że tatą dziewczynki tak naprawdę jest właśnie Dubieniecki, z którym Kaczyńska miała rzekomo spotykać się wcześniej, niż pierwotnie zakładano.

Ewa nie jest zresztą jedynym dzieckiem Kaczyńskiej. Ta wraz z Dubienieckim ma bowiem jeszcze jedną córkę, Martynę. Z kolei owocem związku z jej trzecim mężem jest syn Stanisław Lech, który przyszedł na świat w 2018 roku.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Koncert „Dla Ciebie, mamo”. Na scenie padły poruszające słowa o Ukrainie, polały się łzy.
  2. Ruszyła pilna akcja. Chodzi o zanieczyszczenie toksynami
  3. Używasz perfum? O jednej rzeczy możesz nie mieć pojęcia, zdumiewające informacje
  4. „Lepiej, żeby prawda nie ujrzała światła dziennego”. Hakiel zamieścił tajemniczy wpis ws. rozstania z Cichopek

Źródło: Dobry Tydzień/ gwiazdy.wp.pl/ pomponik.pl

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl