Suczka została w bestialski sposób porzucona na pastwę losu. Ktoś przywiązał ją do płotu przy drodze i zostawił wraz z sześcioma szczeniakami. Jej strach, towarzyszący głód i troska o psiaki na pewno były niewyobrażalne.

Suczka pięknej rasy lurcher została znaleziona na początku listopada zeszłego roku. Zaledwie 2-letnia psina była przywiązana do płotu przy drodze. Jakby tego było mało, porzucono ją wraz z jej sześcioma szczeniakami. Wobec takiego okrucieństwa brakuje słów.

Suczka i jej szczeniaki porzucone na drodze

Wszystko zdarzyło się w małej miejscowości w Irlandii. Osoba, która natrafiła na psy, natychmiast zadzwoniła na policję oraz do ISPCA – tamtejszej organizacji opiekującej się zwierzętami. Psiaki na szczęście były tylko głodne, zmarznięte i oczywiście przestraszone, jednakże nic poważniejszego im nie zagrażało. Od razu zapewniono im opiekę weterynaryjną.

Szczeniaki były jeszcze na tyle młode, że wciąż potrzebowały mleka matki. Biedna suczka nie dość, że sama pozostała bez pożywienia, musiała jeszcze zapewnić karmę swoim maluchom. Całe szczęście, że ktoś je znalazł. Zwierzęta na pewno zawdzięczają przechodniowi życie.

  1. Pilny alarm ekspertów do właścicieli kotów. Nie wypuszczajcie ich teraz z domów, finał może być tragiczny
  2. Psy pomogą w wykrywaniu koronawirusa? Ważne informacje
  3. Golden retriever za nic nie chce się ruszyć z kanapy. Właściciele nagrali przezabawny opór psa

Suczka i jej szczeniaki uratowane

Dzięki fortunnemu znalezieniu, szybkiej interwencji i opiece weterynaryjnej zwierzęta zostały uratowane. Podobnych sytuacji jest jednak wciąż bardzo dużo na całym świecie i niestety nie wszystkie zwierzęta mają to szczęście, by ktoś je w porę znalazł.

Organizacje zajmujące się opieką nad zwierzętami apelują, aby zgłaszać każde tak haniebne postępowanie, a przy zakupie lub adopcji pupila, dwukrotnie się zastanowić.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

suczka
fot. facebook.com/Ispca

Suczka została przywiązana do płotu przy drodze.

suczka
fot. facebook.com/Ispca

Głodna psina na szczęście została odnaleziona.

suczka
fot. facebook.com/Ispca

Suczka została porzucona aż z sześcioma szczeniakami.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Pies wiele dni czekał pod drzwiami szpitala na powrót swojego pana. Gdy w końcu otworzyły się drzwi, stała niesamowita rzecz
  2. Psy zadzwoniły 16 razy na policję. Miały ważny powód
  3. Labrador i noworodek. Pokazano reakcję psa na płacz maleństwa, nikt nie mógł uwierzyć
  4. Maleńki pies utknął w dziurze. Właściciel nie mógł powstrzymać łez gdy go ratował, poruszające nagranie
  5. Dorosły owczarek niemiecki pierwszy raz widzi małego szczeniaka. Niezwykła reakcja psa
  6. Zamiast legowisk wybierają pudełka. Dlaczego koty siedzą w kartonach?

źródło: pl.newsner.com

Poprzedni artykułRok szkolny zakończy się w formie zdalnej? Minister Edukacji dał jasną odpowiedź, uczniowie nie będą zadowoleni
Następny artykułNie chcesz rezygnować z majonezu na Wielkanoc? Nie musisz, sama zrobisz zdrowszą alternatywę w kilka minut
Redaktorka portalu Lelum.pl. Absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Miłośniczka wszelakich podróży, kuchni włoskiej, kryminałów i astronomii. W wolnych chwilach z niecierpliwością planuje kolejne wyjazdy.