Syn Anny Przybylskiej zareagował na wpis Natalii Siwiec, dotyczący wyjaśnień związanych z oskarżeniem modelki oraz jej rodziny o udział w aferze dotyczącej pedofilii. Cała sprawa wybuchła po premierze filmu Sylwestra Latkowskiego Nic się nie stało. Reżyser wywołał również ojca czternastoletniego Szymona Bieniuka. 

Syn Anny Przybylskiej, mimo że nie skomentował sprawy szerzej, zgodził się z tym, co napisała Natalia Siwiec w Internecie i polubił jej wpis. Modelka przytoczyła słowa Marka Aureliusza. 

Syn Anny Przybylskiej przerwał milczenie

Wszystko zaczęło się w środę wieczorem 20 maja, kiedy to na antenie Jedynki został wyemitowany głośny dokument dotyczący pedofilii w nadmorskich klubach. Po emisji odbyła się debata, w której wziął udział sam reżyser dokumentu Nic się nie stało.  

Sylwester Latkowski na wizji TVP oskarżył wiele gwiazd o udział w całej aferze lub wiedzę na temat tego, co działo się w Zatoce Sztuki. Według niego wiele z nich zamiotło sprawę pod dywan i uczestniczy w zmowie milczenia, chociaż wiedzą, co tak naprawdę działo się w Sopocie. Wśród nich padło m.in. nazwisko Siwiec czy Kuby Wojewódzkiego, który już zapowiedział pozew.  

  1. Minister Zdrowia potwierdził kolejne znoszenia obostrzeń. Takiej decyzji nikt nie spodziewał się tak szybko
  2. Premier Morawiecki zapowiedział zniesienie nakazu noszenia maseczek. Polacy czekali na tę wiadomość
  3. Wypłata dodatkowego zasiłku dla rodziców w ciągu najbliższych dni. Ministerstwo zabrało głos

14-latek wspiera Natalię Siwiec

Syn Anny Przybylskiej, Szymon Bieniuk ma prawo być poruszony. W TVP podczas oskarżeń padło bowiem nazwisko jego taty Jarosława Bieniuka. W mediach społecznościowych Natalia Siwiec napisała: 

– Wszystko, co słyszymy jest opinią, nie faktem. Wszystko, co widzimy, jest punktem widzenia, nie prawdą – Dodała też, że wszelkie insynuacje, również ze strony komentujących, będą kończyć się pozwem od prawników modelki. 

Syn Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka, choć nie napisał nic pod zdjęciem, polubił post Siwiec. Należy dodać, że chłopak ma zaledwie 14 lat, a już musi stawiać czoła ciężkim oskarżeniom skierowanym w stronę swojej rodziny. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Syn
Fot. youtube.com/
TVP VOD

Syn Anny Przybylskiej polubił post Natalii Siwiec.

syn
Fot. TRICOLORS/EAST NEWS 06.07.2012 Festiwal Gwiazd w Miedzyzdrojach 2012 N/Z:Przybylska Anna

Po premierze dokumentu Nic się nie stało, padły oskarżenia.

syn
Fot. MARCIN GADOMSKI SE / EAST NEWS GDANSK N/Z JAROSLAW BIENIUK LOTTO EKSTRAKLASA PILKI NOZNEJ SEZON 2017 2018 MECZ LECHIA GDANSK ZAGLEBIE LUBIN 30/09/2017

Według reżysera Jarosław Bieniuk również uczestniczył w aferze.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Policja wydała stanowcze oświadczenie. Posypią się mandaty, nie będzie taryfy ulgowej
  2. Ratunek dla wielu Polaków. Specjalna akcja, dzięki której spotkają swoich bliskich
  3. Co stanie się od 15 czerwca? Łukasz Szumowski potwierdził, jedno z ważnych obostrzeń zostanie zniesione
  4. Zobaczył na podwórku rzecz przypominającą jajko. Podszedł bliżej i cały pobladł
  5. Ministerstwo Zdrowia wydało komunikat. Nowe zgony i zakażenia w Polsce
  6. Bardzo niepokojące słowa Łukasza Szumowskiego. Chodzi o drugie uderzenie epidemii, padły konkretne miesiące

Źródło: plotek.pl

Redaktor w Lelum.pl. Magister komunikacji medialno-marketingowej. Od zawsze pasjonuje się fotografią. Najbardziej lubi robić zdjęcia komercyjne. 9 lat swojego życia spędziła tańcząc taniec towarzyski, a 4 na deskach teatru. Lubi aktywny tryb życia, imprezy i dobre jedzenie. Gdyby istniał konkurs na znajomość fabuły serialu, na pewno by go wygrała.