Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Alicja Bahleda-Curuś nie posiada się z radości. Pokazała na instagramie swoją nową miłość
Marta Kulik
Marta Kulik 06.10.2019 18:37

Alicja Bahleda-Curuś nie posiada się z radości. Pokazała na instagramie swoją nową miłość

syn
filmpolski.pl

Szczęście i wzruszenie w domu Alicji Bahledy-Curuś! Gwiazda nie posiada się z radości, odkąd zdecydowała się na adopcję. Pokazała na Instagramie swoją nową miłość. Dawno nie widzieliśmy jej tak zadowolonej.

Szczęście uśmiechnęło się do niewielkiego psiaka przebywającego w schronisku. Zwierzak został adoptowany przez Alicję Bachledę-Curuś, która stworzyła mu ciepły i bezpieczny dom. Gwiazda pochwaliła się uroczymi zdjęciami z nowym członkiem rodziny.

Szczęście u Alicji Bachledy-Curuś

W ciągu ostatnich lat gwiazdy coraz częściej decydują się na adopcję porzuconych zwierząt i zachęcają do tego innych. 4 października osoby związane z show-biznesem pokazywały swoich pupili z okazji Światowego Dnia Zwierząt. Alicja Bachleda-Curuś od tygodni nie była aktywna na Instagramie, jednak tuż po tym wyjątkowym dniu sama również pokazała swojego zwierzaka.

szczęście

Aktorka przygarnęła suczkę Lunę, która stała się jej nową miłością. Internauci są zachwyceni uroczym zwierzęciem o mądrym spojrzeniu i dziękują Alicji za wspieranie tak szlachetnej inicjatywy. Wszystko wskazuje na to, że Luna zdążyła się już zadomowić w mieszkaniu gwiazdy i świetnie czuje się w jej towarzystwie.

Ile dzieci ma Alicja Bahleda-Curuś?

Alicja Bachleda-Curuś ma jedno dziecko. Jej synek Henry Tadeusz ma już dziesięć lat, a jego tatą jest aktor Colin Farrell. Gwiazda wyjechała do USA w 2005 roku, co było przyczyną jej rozstania z Piotrem Woźniak-Starakiem. Polska aktorka i irlandzki gwiazdor rozstali się w 2010 roku, jednak Alicja Bachleda-Curuś oficjalnie potwierdziła tę informację w 2011 roku. Ich związek cieszył się dużym zainteresowaniem nie tylko w Polsce, ale też w Hollywood. Życie uczuciowe gwiazdora zawsze było chętnie komentowane w mediach, bo spotykał się on z wieloma pięknymi kobietami, między innymi z Michelle Rodriguez, Angeliną Jolie, Britney Spears, Demi Moore czy Carmen Electrą.

szczęście

Jakiś czas temu Colin Farrel przeszedł przez odwyk, po którym zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. Podczas wystąpienia na targach biznesowych w Dublinie mówił, że miał wspaniałe życie i świetną rodzinę. Alicja niedawno zakończyła związek z Marcinem Gortatem i od tamtej pory media spekulują na temat spektakularnego powrotu aktorskiej pary.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wyniki badania załamują. Polacy nie wiedzą, skąd finanse na 500 plus
  2. Panna młoda zdradziła męża na własnym weselu. Przyłapała ją teściowa
  3. Kotek kradnie skarpetki ze stópek dziecka. Potem ucieka z „łupem”
  4. Polski aktor miał żenić się aż 6 razy. Pod koniec życia związał się z młodszą prawie o 50 lat kobietą
  5. Przypadkiem zobaczyła monitoring z wesela. Jest zdruzgotana, goście nie wiedzieli, że wokół były ukryte kamery
  6. Ten test powie o Tobie więcej niż każdy psycholog. Wystarczy odpowiedzieć na kilka pozornie prostych pytań