Taniec z gwiazdami co tydzień przyciąga przed ekrany telewizorów szerokie grono telewidzów. Ludzie uwielbiają patrzeć na pląsy par, które swoim entuzjazmem wywołują uśmiech na twarzy publiczności. Niestety dziś nie ujrzymy jednego z najbardziej lubianych duetów. Na oficjalnym Instagramie programu pojawiło się oficjalne oświadczenie.

Taniec z gwiazdami od wielu lat cieszy się wielkim zainteresowaniem fanów. Roztańczeni celebryci sprawiają, że oglądalność programu za każdym razem jest bardzo duża. Niestety, ale w najbliższym odcinku nie ujrzymy jednej z par. Powód został podany w oficjalnym oświadczeniu opublikowanym na Instagramie.

Taniec z gwiazdami: Jedna z par nie wystąpi w nadchodzącym odcinku

Powód, dla którego nie ujrzymy jednej z par w najbliższym odcinku Tańca z gwiazdami, raczej nikogo już nie zdziwi. Jak można przeczytać w oficjalnym oświadczeniu na Instagramie, fani programu nie ujrzą na parkiecie Bogdana Kalusa i jego partnerki Lenki Klimentovej. Okazuje się bowiem, że uwielbiany przez wielu ludzi duet przebywa obecnie na obowiązkowej kwarantannie:

– Ważny komunikat. W dzisiejszym odcinku niestety nie zobaczymy wszystkich par. Zabraknie m.in. Bogdana Kalusa i Lenki Klimentovej, którzy są na kwarantannie – można przeczytać pod zdjęciem programu.

Dodatkowo podano informację, że dzisiejszy odcinek, który rozpocznie się już o godzinie 20:05, odbędzie się bez udziału publiczności.

  1. Ministerstwo Zdrowia bije na alarm. Pilna wiadomość dla wszystkich kobiet
  2. W TVN dziennikarz nagle wypalił na wizji w niewybrednych słowach. W studiu zamarli, gdy tylko go usłyszeli
  3. Od jutra żółta strefa w Polsce. Nie wejdziemy na cmentarz 1 listopada? Wicepremier odpowiedział

Koronawirus powodem wstrzymania programów telewizyjnych w Polsce

Fani Tańca z gwiazdami dobrze pamiętają, że wiosenna emisja programu została zawieszona ze względu na narastające zagrożenie i rozprzestrzenianie koronawirusa. Ich cierpliwość została wystawiona na próbę na pół roku. Dopiero we wrześniu mogli ujrzeć swoich roztańczonych idoli z powrotem na parkiecie.

Niestety, ale po tej kilkumiesięcznej przerwie do programu nie powrócili wszyscy. Z programu odeszli Marcin Bosak i Janja Lesnar. Aktor tłumaczył swoją rezygnację zawodowymi projektami, które kolidują z uczestnictwem w programie, z kolei tancerka argumentowała to powodami osobistymi. 

ZOBACZ ZDJĘCIE:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami)

W najbliższym odcinku Tańca z gwiazdami nie ujrzymy Bogdana Kalusa i Lenki Klimentovej. Para została objęta kwarantanną.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Minister Niedzielski nagle wprowadził nową decyzję. Niespodziewany zwrot akcji
  2. Koniec z wjazdem „na dowód” do jednego kraju. Polacy jeżdżą do niego masowo, trzeba szykować paszporty
  3. Co dalej ze szkołami i nauką zdalną? Ważna deklaracja premiera Morawieckiego
  4. WHO przekazało dramatyczną wiadomość. Czarny scenariusz właśnie się spełnia
  5. Jolanta Kwaśniewska totalnie zmieniła image. Wszyscy patrzą tylko na jej głowę, co ona zrobiła?
  6. Przepyszny przepis na gołąbki po staropolsku. Receptura babć nadaje im niewyobrażalnie delikatnego smaku

Źródło: pudelek.pl

Poprzedni artykułRozpoznajecie dziewczynkę ze zdjęcia? Wszyscy znają jej nazwisko, największa gwiazda TVN, Polacy ją kochają
Następny artykułCała Polska będzie w czerwonej strefie? Najgorsze informacje dla wszystkich Polaków, ekspert nie ma wątpliwości
Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl