Lelum.pl > Brytyjska Rodzina Królewska

Brytyjska Rodzina Królewska

książę filip
09.04.2021 16:14 Wiadomo, na co chorował książę Filip przed śmiercią

Już od kilku tygodni w mediach pojawiało się mnóstwo informacji o złym stanie zdrowia księcia Filipa. Niestety, rodzina królewska w oficjalnym oświadczeniu poinformowała o jego śmierci. Wiadomo, na co chorował książę. Jak podaje Onet, 16 lutego 99-letni książę Filip został przyjęty do Szpitala Króla Edwarda VII w Londynie. Rodzina królewska poinformowała, że książę źle się poczuł. Jednak okazuje się, że jego stan zdrowia od dłuższego czasu był bardzo poważny.

dziecko
06.03.2021 16:40 Cudowna wiadomość, mama Kate Middleton potwierdza plotki. Rodzina wkrótce się powiększy

Carole Middleton przekazała cudowną wiadomość! Jej rodzina ponownie się powiększy. Tym razem jednak nie chodzi o księżną Kate i księcia Williama, ale jej siostrę, Pippę. Wkrótce na świat przyjdzie jej drugie dziecko! Pippa w mediach pojawiła się przede wszystkim przy okazji ślubu księżnej Kate, a już rok później znalazła się na liście 100 najbardziej wpływowych osób magazynu „Time”.

operacje plastyczne
16.10.2019 22:02 Plotki o ciąży Meghan Markle elektryzują świat. Media twierdzą, że mają dowód na błogosławiony stan księżnej

Ciąża Meghan Markle została przypadkiem potwierdzona? Media twierdzą, że mają niezbity dowód na błogosławiony stan księżnej, a fani są pewni, że podczas ostatniego oficjalnego wyjścia wszystko wyszło na jaw i drugie dziecko Meghan jest już w drodze! Każda ciąża w rodzinie królewskiej budzi ogromne emocje. Jeszcze niedawno Wielka Brytania żyła narodzinami Archiego, a dziś pojawiają się sensacyjne doniesienia o kolejnym dziecku księżnej Sussex. Dziecko urodzi się na początku przyszłego roku? Ciąża Meghan Markle: dziecko jest w drodze? Media nie mają wątpliwości, że Meghan Markle jest w drugiej ciąży. Książęca para pojawiła się podczas WellChild w Royal Lancaster Hotel w Londynie. Oczy wszystkich zebranych zwrócone były tylko na księżną, która ma wyraźnie zaokrąglony brzuszek. Niektórzy zauważyli, że Meghan dotyka go w charakterystyczny dla kobiet w ciąży sposób. instagram.com/sussexroyal Czy w ten sposób ciąża przypadkiem wyszła na jaw? Być może księżna po prostu jeszcze nie odzyskała formy po poprzedniej ciąży, jednak internauci mają jeszcze jeden powód do podejrzeń. Zdjęcia ze spotkania pojawiły się na Instagramie książęcej pary, jednak na żadnym z nich nie zobaczymy brzucha byłej aktorki. Czy księżna ukrywa ciążę?

rodzina królewska
27.09.2019 19:01 Księżniczka Beatrice zaręczyła się. Jej wybranek ma bujną przeszłość

Rodzina królewska wciąż zaskakuje nas swoją bujną przeszłością – na światło dzienne wychodzi coraz więcej ukrywanych przez lata faktów. Księżniczka Beatrice i Edoardo Mapelli Mozzi właśnie się zaręczyli, jednak towarzyszy im niemały skandal. Narzeczony księżniczki Beatrice porzucił wcześniejszą partnerkę i dziecko, a ta po raz pierwszy zabrała głos w sprawie. Zaledwie po spędzeniu wspólnie 11 miesięcy księżniczka Beatrice i Edoardo Mapelli zaręczyli się. Ich ślub ma odbyć się już w przyszłym roku i już wiadomo, że nie obędzie się on bez medialnej burzy. Wiele kontrowersji wywołała już była partnerka Edo, która ten zostawił samą z dzieckiem. Rodzina królewska ma na koncie kolejny skandal.

żałoba
26.08.2019 16:42 Żałoba księcia Harrego. Jego najlepszy przyjaciel popełnił samobójstwo: „To był dla niego szok”

Żałoba w domu księcia Sussex. To była jedna z najbliższych osób dla księcia Harry’ego. Jego najlepszy przyjaciel popełnił samobójstwo. Nikt nie spodziewał się tego, że młody mężczyzna zdecyduje się na ten desperacki akt. Przyjaciel księcia targnął się na życie już jakiś czas temu, ale dopiero niedawno informacja dostała się do mediów. To był dla niego szok – książę musiał niespodziewanie pożegnać się z przyjacielem. Rodzina królewska ma wyznaczony zakres obowiązków i bardzo rygorystyczną etykietę. Jej członkowie nie mogą dzielić się zbytnio swoimi emocjami czy prywatnymi przemyśleniami ze światem, a cała ich aktywność w mediach ma wymiar jedynie oficjalny. Nawet w takiej sytuacji, jak śmierć jednego z najbliższych przyjaciół trzeba zachować profesjonalizm, powagę i wykonywać swoje obowiązki. Żałoba to szczególnie trudny czas dla księcia Harry’ego.

rodzina królewska
14.08.2019 18:29 Książę William opowiedział o stracie po śmierci księżnej Diany. Jego przemowa wzrusza do łez

Rodzina Królewska: książę William opowiedział, co czuł po stracie księżnej Diany. Jego przemowa, adresowana do rodzin ofiar zamachów w Nowej Zelandii, wzrusza do łez. Nikt nie spodziewał się, że zdobędzie się na tak osobiste wyznanie. Rodzina Królewska przeżyła koszmar, gdy w 1997 roku zginęła księżna Diana. William miał wtedy zaledwie 15 lat. Dwadzieścia dwa lata później nawiązał do śmierci mamy podczas poruszającej przemowy skierowanej do rodzin ofiar marcowych ataków na meczety w Christchurch.

rodzina królewska
06.08.2019 18:15 Rodzina królewska skrywa wiele mrocznych tajemnic. Kuzynki Królowej Elżbiety II porzucono w szpitalu psychiatrycznym

Rodzina królewska skrywa wiele tajemnic, o których byśmy nigdy ich nie podejrzewali. Z roku na rok na światło dzienne wychodzą niewygodne fakty dotyczące brytyjskiej monarchii, o których z pewnością woleliby zapomnieć! Kuzynki Królowej Elżbiety II porzucono w szpitalu psychiatrycznym, a to jedynie wierzchołek góry lodowej skandali w monarchii. Na pozór rodzina królewska sprawia wrażenie idealnej. Piękni, bogaci, z dobrymi manierami, urodzeni, by sprawować władzę. Prawda jest zgoła inna, a w rzeczywistości zdarzają się tam skandale i kontrowersyjne wydarzenia, jak w każdej normalnej rodzinie. Z biegiem lat na jaw wychodzą kolejne niewygodne dla monarchii fakty. Kuzynki Królowej Elżbiety II zmarły samotnie, porzucone w szpitalu dla obłąkanych. Jakie jeszcze tajemnice kryje brytyjska monarchia?

rodzina królewska
15.07.2019 13:12 Rodzina Królewska ukrywała go przed mediami. Oto najprzystojniejszy arystokrata rodu, poznajcie Alexandra

Rodzina Królewska Wielkiej Brytanii jest znacznie bardziej rozległa, niż mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. W jej skład wchodzą nie tylko królowa Elżbieta, książę Karol oraz William i Harry ze swoimi dziećmi, ale również dziesiątki ciotek, wujków, kuzynek i kuzynów. Niedawno media dotarły do jednego z nich i absolutnie oszalały. Oto najprzystojniejszy arystokrata rodu, poznajcie Alexandra. Każdego dnia w mediach pojawiają się kolejne doniesienia na temat książąt Williama i Harry’ego oraz Kate Middleton i Meghan Markle. Mimo że uwaga opinii publicznej skupia się przede wszystkim na bezpośrednich potomkach królowej Elżbiety II, Rodzina Królewska Wielkiej Brytanii jest naprawdę obszerna! Niedawno zrobiło się naprawdę głośno o wnuku kuzynki królowej — Alexander ma zaledwie dwadzieścia dwa lata, a już został okrzyknięty najprzystojniejszym arystokratą w kraju. Czy ten chwalebny tytuł jest w pełni zasłużony? Koniecznie oceńcie sami!

Królowa
16.02.2019 14:28 lle dzieci ma Królowa Elżbieta II? Mało się o nich mówi w mediach

Ile dzieci ma Królowa Elżbieta II? Najwięcej uwagi media poświęcają Williamowi i Kate, a ostatnio także Harry’emu i Meghan. A co z dziećmi głowy rodu królewskiego? Mało się o nich mówi w mediach, zobaczcie, czym się zajmują! Elżbieta II i Filip Windsor są małżeństwem od ponad 70 lat! Głowa królewskiego rodu zakochała się w swoim przyszłym mężu, kiedy miała zaledwie 13 lat! Ich ślub odbył się w 1947 roku, niedługo potem na świat przyszedł pierwszy z książąt. Ile dzieci ma Królowa Elżbieta II?

ciąża
09.02.2019 14:23 Meghan Markle udaje ciążę? Internauci twierdzą, że mają kolejny dowód

Meghan Markle od chwili swojego ślubu nie schodzi z pierwszych stron gazet i portali. Internauci i media analizują każdy gest, uśmiech czy słowo księżnej Sussex. Niedawno pojawiła się nawet teoria, że…. Meghan tylko udaje ciążę. Internauci twierdzą, że mają kolejny dowód. Skąd wziął się pomysł, że Meghan Markle udaje ciążę? Jakiś czas temu internauci zaczęli publikować zdjęcia, na których rzekomo widać, jak ciążowy brzuch księżnej zmienia miejsce położenia. Podejrzenia wzbudził również fakt, że Markle często kładzie na nim dłonie – ma sprawdzać, czy trzyma się na miejscu. Ostatnio do listy zarzutów doszedł jeszcze jeden dowód. O co chodzi?

rodzina królewska
06.02.2019 11:55 Ile warta jest Rodzina Królewska? Majątek rodu Elżbiety II jest ogromny

Rodzina Królewska to najsłynniejszy ród na świecie! Ich życie interesuje dosłownie cały świat, a fani pilnie śledzą najnowsze poczynania rodu. Majątek rodu Elżbiety II jest ogromny, a uwielbiana na całym świecie królowa żyje bardzo wystawnie. Królewski ród jest uwielbiany przez Brytyjczyków. Rodzina Królewska żyje jak w bajce i choć bez przerwy są na świeczniku, bez trudu podbijają wszystkie serca. O ciąży Meghan Markle mówi cały świat, do Księcia Williama wzdychają wszystkie kobiety, a Elżbieta II od lat budzi sympatię i krążące o niej anegdoty potrafią rozbawić każdego. Dowiedz się więcej o majątku Rodziny Królewskiej!

Ile lat ma Kate Middleton
31.01.2019 12:24 Ile lat ma Kate Middleton? Księżna jest młodsza od Meghan Markle

Ile lat ma Kate Middleton? Niedawno obchodziła kolejne urodziny. Więcej mówiło się jednak nie o wieku solenizantki, lecz okolicznościach ich świętowania. Wiele osób nie wie, że księżna jest młodsza od Meghan Markle. Czy to powód, dla którego panie za sobą nie przepadają?Kate Middleton, w przeciwieństwie do Diany Spencer, nie była niewinną nastolatką, kiedy przyjęła oświadczyny następcy brytyjskiego tronu. Wręcz przeciwnie – niemal o dekadę starsza od księżnej Walii, znakomicie wykształcona, wychodziła za mąż za mężczyznę, z którym od lat trwała w związku. Dziś Kate i William są szczęśliwymi rodzicami trojga dzieci i cieszą się szacunkiem nie tylko wśród przyszłych poddanych. Jedyną rysą na tym szczęśliwym obrazku jest rzekomy konflikt z inną członkinią rodziny królewskiej, czyli Meghan Markle. Ile lat ma Kate Middleton? Czy Meghan nie podoba się, że Kate jest od niej młodsza? Dowiedzmy się!

Książę George
29.01.2019 09:55 Książę George ma uroczy pseudonim. Rozpłyniecie się

Książę George kradnie serca wszystkich Brytyjczyków. Ostatnio skradł także nasze — podczas spaceru z babcią, zdradził swój pseudonim. Informacja o małym figlu 5-latka obiegła cały świat, a ludzie zaczęli zastanawiać się, skąd pomysł na nowe imię. Jak mówi na siebie mały George? Rozpłyniecie się! Zwykły spacer w parku z udziałem mamy Kate, okazał się ogromnym wydarzeniem. Następca tronu Książę George wdał się w rozmowę z przypadkową kobietą i… zdradził jej swoje fikcyjne imię. Cała sytuacja była na tyle urocza, że ta postanowiła podzielić się informacją z mediami.

24.01.2019 18:56 Czego nie może Meghan Markle? Lista jest długa i szokująca

Czego nie może Meghan Markle? Niektórym dostosowanie się do nowych warunków przychodzi łatwiej, innym trudniej. W drugiej grupie znajduje się Meghan Markle. Media nieustannie informują, że Amerykanka miewa problemy z odnalezieniem się w roli książęcej małżonki. Nic dziwnego, lista wymagań jest długa i szokująca! Kiedy okazało się, że Meghan Markle spotyka się z brytyjskim księciem Harrym, świat przecierał oczy ze zdumienia. Niewiele osób wierzyło, że ich związek przetrwa. Jednak w ubiegłym roku para wzięła ślub, a kilka miesięcy później okazało się, że świeżo upieczeni małżonkowie spodziewają się pierwszego dziecka. Meghan ma powód do tryumfu? Niekoniecznie: przyzwyczajona do niezależności aktorka musi pilnować się na każdym kroku. Media skrupulatnie wychwytują każde naruszenie etykiety przez byłą aktorkę. Czego nie może Meghan Markle? Oto najdziwniejsze zakazy.

Rodzina Królewska
09.01.2019 11:52 Rodzina Królewska jest zdruzgotana. Szykuje się rozwód wszech czasów!

Rodzina Królewska jest zdruzgotana. Szykuje się rozwód wszech czasów! Nie chodzi jednak ani o Williama i Kate, ani Meghan i Harry’ego. Kto złożył papiery rozwodowe? Będziecie w szoku! Rodzina Królewska znów stoi przed ogromnym problemem. W ostatnich latach wydawało się, że kryzys PR-owy brytyjskiej monarchii został bezpowrotnie zażegnany. Najpierw miał miejsce huczny ślub księcia Williama z Kate Middleton, a w następnych latach na świat przyszło ich troje dzieci: George, Charlotte i Louis. Niedawno na ślubnym kobiercu stanął jego młodszy – i bardziej rozrywkowy – brat Harry. Obecnie razem z żoną Meghan Markle czekają na narodziny pierwszego dziecka. Więc o kogo chodzi? Wszyscy myśleli, że ta miłość przezwycięży wszystko! A teraz szykuje się rozwód stulecia.

Meghan Markle
27.12.2018 12:22 Meghan Markle i Kate Middleton pogodziły się? Księżne pojawiły się razem w kościele

Meghan Markle może czasami budzić mieszane uczucia w Pałacu Buckingham. Nie zawsze chce się podporządkować panującym tam zasadom, nie zawsze też pozostaje w zgodzie z resztą rodziny. Czy Meghan pogodziła się z Kate? O co pokłóciły się księżne? Meghan Markle ma podobno mocny charakter. Lubi głośno wyrażać swoje zdanie i nie przebiera w słowach. Chociaż etykieta pałacu nakazuje przestrzegać pewnych zasad, Meghan nie zawsze chce się do nich stosować. Co się wydarzyło w pałacu przed świętami?

królowa elżbieta
11.09.2018 14:39 Wnuczka królowej Elżbiety poroniła. Udzieliła szczerego wywiadu

Rodzina Królewska publicznie ogłasza zaręczyny, narodziny i śmierci, jakie mają miejsce w murach Pałacu Buckingham. Oznacza to, że każda bolesna strata jest podawana do wiadomości publicznej. Nawet coś tak prywatnego, jak żałoba po stracie dziecka jest przeżywana publicznie. Wnuczka królowej Elżbiety II w emocjonalnym wywiadzie dla BBC opowiedziała o swoich dwóch poronieniach i o tym, jak to jest przeżywać żałobę publicznie.

Jak wygląda ślub cywilny
10.09.2018 18:44 Kolejny ślub w Rodzinie Królewskiej! 850 gości i 100 tysięcy funtów na catering

Rodzina królewska ma w tym roku bardzo napięty grafik! Już za nieco ponad miesiąc kolejna osoba z rodziny królewskiej stanie przed ołtarzem! Jesteście ciekawi kto to będzie? Nie chcemy Was już dłużej trzymać w niepewności! Zobaczcie sami. Rodzina królewska zdaje się mieć bardzo napięty grafik w tym roku. Najpierw oczy całego świata skierowane były w stronę Meghan Markle i księcia Harry’ego. Jakiś czas temu ogłoszono, że homoseksualny mąż Elżbiety II – Ivar Mountbatten – wychodzi za mąż. Teraz jednak świat obiegła informacja, że już 12 października córka Andrzeja, księcia Yorku i Sary Ferguson, Eugenia wyjdzie za mąż!

Kate Middleton
02.08.2018 15:44 Księżna Kate i książę William, nieźle imprezują na wakacjach

Rodzina królewska wyjechała na wakacje. Zobaczcie, dokąd udali się księżna Kate i książę William wraz z trójką dzieci. Wypoczywają na prywatnej wyspie. Kate i William nie mają wielu okazji do szaleństwa. Okazuje się, że wakacje 2018 okazały się świetną okazją!