Lelum.pl > Łukasz Golec

Łukasz Golec

Edyta Golec
29.09.2022 23:34 Edyta Golec poznała męża, kiedy miała kilkanaście lat. Łukasz Golec złożył jej nietypową propozycję

Edyta Golec niedawno świętowała ze swoim mężem 22. rocznicę ślubu. Wciąż się kochają i nie mają siebie dość, pomimo tego, że przecież spędzają wspólnie czas nie tylko w domu, ale również w pracy. Jak zaczęła się ich piękna relacja? Poznali się w czasach liceum, gdy byli jeszcze nastolatkami. Edyta nie mogła wówczas przypuszczać, że propozycja, którą złożył jej Łukasz, odmieni całe jej życie.

Edyta Golec
16.09.2022 18:31 Edyta Golec z mężem obchodzą kolejną rocznicę, ale to niejedyny powód do świętowania. Życzeniom nie ma końca

Na Instagramie Edyta Golec przekazała wspaniałą wiadomość. Uwielbiane małżeństwo ze słynnej uOrkiestry obchodzi kolejną rocznicę. Wiele par polskiego show-biznesu mogłoby się od nich uczyć. A to niejedyny powód do świętowania. Zewsząd spływają gorące życzenia. Ich historia zaczęła się w Milówce i z początku nic nie wskazywało na to, że będą razem. Teraz Łukasz i Edyta Golec świętują kolejną rocznicę ślubu, a okazji do radości jest więcej. Na Instagramie sypią się życzenia od fanów.

Edyta Golec dzieci
24.06.2022 10:55 Edyta Golec z okazji Dnia Ojca pokazała męża ze wszystkimi swoimi dziećmi. Urocza gromadka robi wrażenie

Trzeba przyznać, że Łukasz i Edyta Golec stworzyli rodzinę niczym z obrazka. Od ponad 20 lat stanowią wzorowe małżeństwo i wspólnymi siłami przygotowują swoje dzieci do dorosłego życia. Teraz artystka postanowiła uczcić Dzień Ojca i pokazała na Instagramie rodzinne zdjęcie sprzed lat. Jeszcze kilka tygodni temu Łukasz i Edyta Golec po raz pierwszy w życiu mogli zasmakować stresu, który znają chyba tylko rodzice maturzystów. Ich najstarszy syn, Bartłomiej podchodził do egzaminu dojrzałości. Pierwsze z dzieci gwiazd przyszło na świat w 2004 roku. Dwa lata później urodziła się mała Antonina, zaś po kolejnych dwóch — Piotr. Para zdobywała więc staż małżeński niemal jednocześnie z doświadczeniem rodzicielskim. Wiadomo, że altowiolistka jest niezwykle emocjonalna i bardzo przywiązana do rodziny. A jakim ojcem jest Łukasz Golec?

Edyta Golec Łukasz Golec
21.06.2022 19:36 Przez pół roku nie dawał znaku życia. Edyta Golec była pewna, że to koniec. Początki słynnej pary nie były łatwe

Edyta Golec już od niemal 22 lat jest żoną słynnego wokalisty z Milówki. Dziś trudno sobie wyobrazić, by to małżeństwo mogło nigdy nie dojść do skutku. Tymczasem początki ich związku wcale nie były łatwe. Zwłaszcza gdy Łukasz Golec przez pół roku nie odzywał się do wybranki. Łukasz Golec od ponad dwóch dekad tworzy ze swoją żoną nie tylko pełen ciepła dom rodzinny, ale także jedną z najbardziej rozpoznawalnych par na polskiej scenie. Połączyła ich wielka miłość do ludowej tradycji oraz muzyki. Edyta Golec poznała swojego męża jeszcze w czasach szkolnych, kiedy przyłączyła się do orkiestry z Milówki. Dziś ta piękna, filigranowa blondynka stanowi serce i filar kultowej uOrkiestry, a tymczasem okazuje się, że lata temu jej związek właściwie stanął nad przepaścią.

Edyta Golec
09.06.2022 13:52 Edyta Golec nagrała męża, nie mogła opanować śmiechu. W takim stanie jeszcze nie widzieliśmy Łukasza Golca

Edyta Golec nie mogła opanować śmiechu, kiedy nagrywała poczynania swojego męża. W szaleńczo dokazującym mężczyźnie aż trudno rozpoznać słynnego bliźniaka. Media obiegło przekomiczne video, a jego głównym bohaterem został Łukasz Golec. Edyta Golec od ponad 20 lat jest żoną jednego ze słynnych braci. Piękna altowiolistka i jeden z najsłynniejszych bliźniaków w Polsce stworzyli niezwykle trwały związek, który, zwłaszcza w ostatnim czasie, wzbudza szczególne zainteresowanie mediów. Łukasz Golec i jego żona cieszą się sympatią fanów, zwłaszcza za sprawą zabawnych anegdot i zaskakujących ciekawostek, ujawnianych podczas wywiadów i na profilach społecznościowych. Oboje utrzymują starają się utrzymywać bliskie kontakty ze swoją publicznością. Jednak ostatnia relacja mogła zaskoczyć nawet najbardziej oddanych słuchaczy.

Edyta Golec
05.06.2022 23:56 Edyta Golec momentami nie poznaje męża, jeden problem wciąż wraca jak bumerang. Wkrótce kolejna rocznica ślubu słynnego małżeństwa

To niezwykłe małżeństwo może pochwalić się ponad 20-letnim stażem, a z wiekiem ich miłość i przywiązanie wydaje się tylko umacniać. Jednak nadal zdarzają się problemy. Wkrótce para będzie obchodzić rocznicę swojego ślubu. Tymczasem Edyta Golec chwilami nie poznaje własnego męża. Trudno w polskim show-biznesie o rodzinę bardziej miłującą tradycję i folklor niż członkowie grupy Golec uOrkiestra. W lutym bracia świętowali swoje 47. urodziny. Nawet ich małżeństwa mają podobny staż: Łukasz ożenił się w 2000 r., a Paweł — zaledwie rok później. Drugi z nich stroni od mediów. Wiadomo jednak, że wraz z żoną, Katarzyną doczekali się dwóch córek. Pierwszy z kolei często trafia do nagłówków, a nie mniejsze zainteresowanie wzbudza jego żona — Edyta Golec. Okazuje się jednak, że nawet 22-letni staż małżeński nie uchronił pięknej altowiolistki od pewnych problemów.

30.08.2021 21:20 Edyta Golec nie rozpoznaje męża

Edyta Golec zaskoczyła wszystkich swoim wyznaniem na temat męża. Kto by pomyślał, że po tylu latach w jej małżeństwie wciąż przytrafia się coś takiego. Edyta i Łukasz Golcowie są małżeństwem od 21 lat. Mimo upływu czasu z każdym dniem wydają się jeszcze bardziej w sobie zakochani, a dopełnieniem ich szczęścia jest syn Bartłomiej. Ostatnio Edyta postanowiła podzielić się z fanami bardzo osobistym wyznaniem dotyczącym jej męża.

14.03.2021 18:14 Żona Łukasza Golca nie poznaje męża. Kobieta ma problem

Edyta Golec, żona Łukasza Golca, jednego ze słynnych muzycznych braci bliźniaków, ujawniła, na jaki natrafia często problem. Okazuje się, że ten sam kłopot ma nie tylko ona, ale również i jej dzieci. Jak się okazało, mimo że od lat Edyta Golec żyje w związku ze swoim mężem, ma problem w rozpoznaniu go. Wyszło na jaw, że zdarza jej się pomylić go z bratem bliźniakiem. Przyznała się do tego dopiero po tym, jak jeden z internautów zadał jej pytanie: Myli czasami pani ze sobą braci Golec?