Lelum.pl > Molestowanie

Molestowanie

Magda Gessler
14.03.2021 16:15 Magda Gessler opowiedziała o szkolnej traumie. Nie miała łatwego dzieciństwa

Przed kilkoma laty Magda Gessler zdecydowała się udzielić bardzo szczerego wywiadu dla magazynu Viva!, w którym zdradziła kilka faktów ze swojego dzieciństwa i młodych lat. Okazuje się, że podczas jej pobytu na Kubie miała straszne uprzedzenie do mężczyzn. Miłosne podboje Magdy Gessler są znane wielu Polakom, jednak mało kto zdaje sobie sprawę, że w dzieciństwie obawiała się mężczyzn. I miała do tego słuszne powody. Na jaw wyszły zadziwiające fakty z jej życia.

córka
11.12.2019 08:54 Znany aktor oskarżony o molestowanie 22 kobiet. Lista ofiar powiększa się z dnia na dzień

Molestowanie przez znane osoby coraz częściej wychodzi na jaw. Ofiary dopiero po latach mają odwagę mówić o tym, co je spotkało. Tym razem przez 22 kobiety został oskarżony znany i lubiany aktor. Lista powiększa się z dnia na dzień. Gwiazdor już niebawem stanie przed sądem. To nie pierwszy raz, kiedy aktor ma problemy z prawem. Niedawno został oskarżony o molestowanie pewnej kelnerki, w październiku musiał zeznawać. Od tamtej pory jego sytuacja znacznie się pogorszyła. Kolejne kobiety składają obciążające go zeznania. Gwiazdor wszystkiemu zaprzecza.

molestowanie
27.11.2019 21:14 Wypowiedź Anety Kręglickiej na temat molestowania oburzyła wielu. Miss napisała sprostowanie

Molestowanie to bardzo poważny temat. Przekonała się o tym Aneta Kręglicka, gdy jej wypowiedź na temat akcji #metoo wywołała burzę w mediach. Teraz miss napisała sprostowanie, w którym twierdzi, że jej słowa zostały zmanipulowane. Jak wytłumaczyła swoją wypowiedź? Niedawno Aneta Kręglicka powiedziała w wywiadzie, że to ofiary dają przyzwolenie na molestowanie. Wypowiedź gwiazdy oburzyła wielu, którzy nie zgadzali się z jej podejściem i uznali jej słowa za szkodliwe dla ofiar tej formy przemocy. Teraz miss postanowiła napisać sprostowanie.

molestowanie
25.11.2019 09:03 Aneta Kręglicka opowiedziała o ofiarach molestowania: ”To dziewczyna daje przyzwolenie na pewne zachowania”

Molestowanie to jedna z najgorszych form przemocy, której doświadczyło ponad 30% kobiet powyżej piętnastego roku życia w Unii Europejskiej. Nic nie usprawiedliwia sprawców tych działań, ani osób, które ich bronią. Dlatego tak oburzające są słowa Anety Kręglickiej, która stwierdziła, odnosząc się do akcji #metoo, że to kobiety dają przyzwolenie, by traktowano je w tak okrutny sposób. Akcja #metoo, o której wciąż szeroko mówi się w mediach, jest komentowana przez wiele osób, które mają na jej temat różne opinie. Niestety, istnieją też osoby takie jak Aneta Kręglicka, które wolą obarczyć winą ofiary, niż sprawców. To tym smutniejsze, że jako kobieta, modelka powinna mieć świadomość tego, jak okrutny potrafi być dla nas ten świat.

córka
29.10.2019 17:12 Legendarna aktorka przyznała, że była molestowana przez kolegów z pracy. Prawdę wyjawiła po latach

Molestowanie to ogromny problem dla kobiet w miejscach pracy. Spotykają się z nim też aktorki. Ta wyjawiła prawdę o swojej traumie dopiero po latach, kiedy ruch #MeToo dał jej odwagę. W pracy spotkało ją wiele przykrych i oburzających sytuacji. Legendarna aktorka opowiedziała o niestosownym zachowaniu mężczyzn, z którym musiała się zmagać przez lata swojej pracy. Okazuje się, że molestowanie było tam na porządku dziennym. Aktorka musiała wiele przejść.

majka jeżowska
23.10.2019 12:29 Majka Jeżowska wyznała, że była molestowana przez księdza. „Deprawowanie odbywa się w szkole, ale na lekcjach religii”

Molestowanie było jednym z powodów, dla którego Majka Jeżowska wiele lat temu odsunęła się od kościoła. Gwiazda przyznała, że była molestowana przez księdza. Dziś broni młodzieży: Deprawowanie odbywa się w szkole, ale na lekcjach religii – mówiła dla Gazety Wyborczej. Molestowanie jest niezwykle trudnym tematem, jednak coraz więcej gwiazd otwarcie mówi o swoich doświadczeniach. Jedną z nich jest Majka Jeżowska, która wsparła akcję #TęczowyPiątek organizowaną przez Kampanię Przeciw Homofobii.

04.10.2019 15:32 Robert De Niro został oskarżony o molestowanie. Prawda wyszła na jaw po latach

Molestowanie w show-biznesie coraz częściej wychodzi na jaw. Tym razem oskarżony został legendarny aktor. Sprawa miała trwać latami. Teraz kobieta domaga się wielomilionowego odszkodowania. Robert De Niro został oskarżony o molestowanie słowne i dyskryminację kobiet. Pozew złożyła jego była pracownica, która wkrótce sama stanie przed sądem z powodu zarzutów byłego pracodawcy.

moelstowanie
24.09.2019 19:15 Gwiazda telewizji była molestowana przez ojczyma. ”Dotykał moich piersi. Mówił, że sprawdza, czy nie mam raka”

Molestowanie seksualne to coraz częściej obecny w mediach temat. Coraz więcej mówi się też o molestowaniu, którego ofiarą padły dzieci. Przez lata zamiatany pod dywan problem wychodzi na światło dzienne, a ofiary stają się coraz odważniejsze i zaczynają głośno mówić o krzywdzie, jaka je spotkała. Ostatnio legenda amerykańskiej telewizji przyznała, że była molestowana przez ojczyma. Dotykał moich piersi. Mówił, że sprawdza, czy nie mam raka – mówi gwiazda. Gwiazdy coraz chętniej używają swojej popularności oraz zasięgów w słusznych społecznie celach. Z pewnością jedną z takich gwiazd jest amerykańska dziennikarka Ellen DeGeneres, która publicznie opowiedziała o traumie, jaką było molestowanie. W przeszłości wykorzystywał ją ojczym, tłumacząc tym samym, że tylko ją bada. Po latach gwiazda zebrała się na mocne wyznanie i wyjawiła szczegóły.

nastolatka
23.09.2019 13:00 Gwiazda została skrzywdzona przez członka rodziny w dzieciństwie. Opowiedziała o tym po latach

Gwałt, którego doznała w dzieciństwie, zostawił w niej piętno na całe życie. Oprah Winfrey, bo o niej mowa, jest ikoną telewizji, jednak jej przeszłość nie była tak kolorowa. Gwiazda w dzieciństwie była molestowana seksualnie. Miałam 9 lat, gdy zgwałcił mnie kuzyn – wyznaje po latach dziennikarka. Oprah Winfrey jest legendą amerykańskiej telewizji. Dziennikarka przez 25 lat prowadziła swój kultowy talk-show, stając się tym samym jedną z najbogatszych i najbardziej wpływowych kobiet w USA. W swoim programie poruszała często trudne tematy, jednak nie każdy wówczas wiedział, że sama w dzieciństwie przeżyła piekło. Gwałt, molestowanie, bieda. Tego wszystkiego zaznała w dzieciństwie legendarna dziennikarka.

sława
16.09.2019 12:07 Legendarna wokalistka była molestowana przez kuzynkę. Prawdę ujawniono po latach.

Sława mocno odbiła się na życiu legendarnej piosenkarki. W Cannes miał premierę film dokumentalny na temat życia gwiazdy, z którego dowiadujemy się, że legendarna wokalistka była molestowana przez kuzynkę. Skrywany przez dziesiątki lat sekret, został wreszcie ujawniony. Traumatyczne przeżycia z dzieciństwa na zawsze zmieniły jej podejście do dzieci. Whitney Houston była jedną z najbardziej rozpoznawalnych piosenkarek na świecie. Jej sława była olbrzymia, co również mocno odbiło się na jej życiu, aż doprowadziło do tragicznej śmierci. Na temat gwiazdy powstało wiele filmów dokumentalnych, jednak najnowszy z nich wyjawił sekret, o którym nikt do tej pory nie wiedział. Piosenkarka była wykorzystywana w dzieciństwie, przez kobietę z rodziny.

anna mucha
19.02.2019 13:29 Anna Mucha była molestowana w dzieciństwie? „Byłam zbyt przerażona, by coś z tym zrobić”

Anna Mucha była molestowana w dzieciństwie? Problem, o którym ostatnio wiele się mówi, został przez aktorkę poruszony w programie W roli głównej podczas rozmowy z Magdą Mołek. Mucha przyznała podczas szczerej rozmowy z dziennikarką, że w dzieciństwie doświadczyła „złego dotyku”, po czym dodała: Byłam zbyt przerażona, by coś z tym zrobić. Problem przemocy seksualnej jest w ostatnich latach często poruszany. Dzięki głośnej akcji Me Too, wywołana została dyskusja na temat przemocy i molestowania, która wcześniej była zazwyczaj zamiatana pod dywan. Anna Mucha o swoim traumatycznym doświadczeniu opowiedziała jednak dużo wcześniej.

12.01.2018 14:07 James Franco oskarżony o molestowanie! „Pchał moją głowę w kierunku PENISA”

James Franco to wybitny aktor, który w zeszłą niedzielę na gali rozdania Złotych Globów przyszedł z naszywką wpierającą akcje #TimesUp.Akcja, której celem jest walka z molestowaniem, okazała się dla Franco zgubna. Aktor właśnie został oskarżony o molestowanie przez kilka kobiet. Aktor w zeszłą niedzielę odebrał Złotego Globa dla najlepszego aktora pierwszoplanowego za rolę w filmie Disaster Artist. Ta sama rola przyniosła mu również nominację do Oscara. Niestety najnowsze doniesienia zza oceanu szokują!

12.01.2018 12:47 Weinstein UDERZONY w twarz w restauracji. „Jesteś kawałkiem G*WNA” [WIDEO]

Historia Harveya Weinsteina to nauczka dla nas wszystkich, że o niektórych sprawach nie można milczeć. To, o co zaczęły oskarżać go największe aktorki Hollywood, jest niewyobrażalne. Ten producent filmowy, przez lata molestował kobiety, szantażując je. Jak można byłoby się spodziewać, Weinstein raczej nie ma lekkiego życia, i miejmy nadzieje, że niedługo trafi do więzienia na długie lata… Największe światowe nazwiska w branży filmowej przyznają, że albo wiedziały, albo słyszały plotki, albo były ofiarami Weinsteina. Niestety, ale Hollywood udowodniło, że stereotyp robienia kariery przez łóżko jest prawdziwy. Afera wybuchła i teraz zbiera swoje żniwa. Wiele osób nabrało odwagi do tego, by opowiedzieć swoje dramatyczne historię i oskarżyć znanych gwiazdorów: Kevin Spacey, Ed Westick,Dustin Hoffman- to tylko część osób, które po wybuchu afery z Weinsteinem zostały oskarżone o molestowanie.