Lelum.pl > Ola Kwaśniewska

Ola Kwaśniewska

Ślub Aleksandry Kwaśniewskiej
01.05.2023 21:33 Prawie 11 lat po ślubie wyszła na jaw prawda o małżeństwie Oli Kwaśniewskiej. Poznaliśmy dwa sekrety

Aleksander Kwaśniewski udzielił wywiadu w programie „Trójkąt”. W rozmowie z Gabi Drzewiecką i Agnieszką Woźniak-Starak mówił nie tylko o sobie, ale także o swojej córce, Oli Kwaśniewskiej, której życie cieszy się dużym zainteresowaniem mediów. Jak wyjaśnił były prezydent, gdy wygrał wybory, było jej trudno odnaleźć się w nowej sytuacji, ale ostatecznie sobie z tym poradziła. Przypomniał, że gdy wkroczyła do pałacu miała tylko 14 lat, a gdy go opuszczała – 24. 

Ola Kwaśniewska
09.09.2022 11:42 Ola Kwaśniewska długo ukrywała spotkanie z Elżbietą II. „Nawet nikomu nie powiedziałam”, wspomnienia wyciskają łzy

Biorąc pod uwagę to, że Elżbieta II była jedną z najlepiej chronionych i najważniejszych osób na Ziemi, nie dziwi fakt, że tylko malutki ułamek społeczeństwa miał okazję ją poznać. W tym wąskim gronie znajduje się jednak Ola Kwaśniewska. Dziennikarka jest ewidentnie dotknięta śmiercią monarchini, bo opublikowała w mediach społecznościowych post, w którym krótko uczciła pamięć królowej. Jak napisała, dla niej to koniec pewnej epoki.

Ola Kwaśniewska
23.07.2022 23:26 Ola Kwaśniewska pokazała, jak wygląda posiadłość jej rodziców. Imponujące zdjęcia obiegają sieć

Ola Kwaśniewska w mediach społecznościowych ochoczo relacjonuje kulisy wypoczynku w rodzinnej posiadłości. Była para prezydencka zadbała o to, by bliscy mogli odpocząć w malowniczym krajobrazie natury. Córka byłego prezydenta Polski jest znana ze swojej prężnej działalności w mediach społecznościowych. Ostatnio ochoczo dzieli się swoim pobytem w rodzinnej miejscowości na Mazurach. Ola Kwaśniewska może liczyć na przeróżne wygody oraz atrakcje, które z pewnością umilą jej wypoczynek. Niejeden obserwator z radością by się z nią zamienił miejscami.

Ola Kwaśniewska
09.07.2022 16:51 Polacy skomentowali prezencję Oli Kwaśniewskiej. Komentarz o nosie brzmi bardzo uroczo

Ola Kwaśniewska udostępniła na Instagramie zdjęcia ze sporym zbliżeniem na swoją twarz. Pozornie zwykłe fotografie natychmiast zachęciły obserwatorów do komentowania. Gwiazda musiała być zadowolona. Zewsząd posypały się komplementy. Córka Aleksandra Kwaśniewskiego jest niezwykle aktywna w sieci i chętnie pokazuje swoje życie na Instagramie. Tym razem postanowiła poruszyć temat pielęgnacji. Skłoniło to jej fanów do komentowania.

Jolanta Kwaśniewska
27.05.2022 20:57 Córka opublikowała zdjęcie Jolanty Kwaśniewskiej z młodości. Niewielu jest w stanie ją rozpoznać

Jolanta Kwaśniewska do dziś jest najbardziej lubianą pierwszą damą. Często bierze udział w wydarzeniach publicznych lub komentuje ważne sprawy. Mimo ogromnej rozpoznawalności niełatwo rozpoznać ją na zdjęciu, jakie opublikowała jej córka. Relacje między Jolantą a Aleksandrą Kwaśniewską są bardzo ciepłe i bliskie. Nic dziwnego, że w Dzień Matki dziennikarka zapragnęła pochwalić się swoją rodzicielką. Pozwoliła też sobie na uroczy żart.

Ola Kwaśniewska
12.12.2021 15:57 Ola Kwaśniewska przerwała milczenie. Mocne wyznanie obiegło sieć. „Umarłabym ze wstydu”

Ola Kwaśniewska od niedawna znów pracuje w telewizji – tym razem jako współprowadząca programu Miasto Kobiet na TVN Style. W jednym z ostatnich wywiadów zdobyła się na szczere wyznanie. Opowiedziała, co tak naprawdę myśli o popularnym zjawisku w social mediach. – To moja metoda na poradzenie sobie z medium, które jest trochę próżne i auto promocyjne. Moje poczucie humoru jest mechanizmem obronnym – stwierdziła Kwaśniewska.

Ola Kwaśniewska
22.09.2021 23:35 Porażające wyznanie Oli Kwaśniewskiej. Ciężko uwierzyć, co się wydarzyło. „Na znak żałoby”

Aleksandra Kwaśniewska zdecydowała się otworzyć i wyznać, z jaką okropną sytuacją musiała zmierzyć się w przeszłości. Musiała znosić ogromne uszczypliwości ze strony swoich rówieśników. Dzieci w jej wieku w większości nigdy nie doświadczyły nawet namiastki tego, o czym do dziś wspomina córka byłego prezydenta.

ola kwaśniewska
06.09.2021 12:55 Ola Kwaśniewska szczerze o ciąży. Niezwykle przykre, przez co przechodzi

Ola Kwaśniewska niezwykle rzadko porusza prywatne tematy publicznie. Z okazji powrotu do telewizji podczas jednej z rozmów zdecydowała się na szczere wyznanie. Chodziło o ciążę i bycie rodzicem. Pierwszy odcinek programu Miasto Kobiet prowadzonego przez Aleksandrę Kwaśniewską i Marzenę Rogalską dotyczył rodzicielstwa. Okazuje się, że córka prezydenckiej pary ma przez to kłopoty… towarzyskie.

Ola Kwaśniewska
19.06.2021 13:19 Ola Kwaśniewska w cudowny sposób odpowiedziała hejterom, wytykającym jej brak dzieci

Ola Kwaśniewska i Kuba Badach pobrali się w 2012 roku. Para dotychczas nie doczekała się potomstwa, o które córka ex pary prezydenckiej często otrzymuje pytania. Pod jednym ze wpisów dziennikarki pojawił się komentarz, w którym internautka postanowiła jej wypomnieć brak posiadania dzieci. Na mistrzowską ripostę Aleksandry nie trzeba było długo czekać. Mimo braku potomstwa Ola Kwaśniewska i Kuba Badach uchodzą za jedną z najszczęśliwszych par w polskim show-biznesie. Jak widać, pytania o brak posiadania dzieci nie należą do ich ulubionych.

Ola Kwaśniewska (1)
01.06.2021 19:36 Ola Kwaśniewska pouczyła męża. Przy okazji okazało się, że Kuba Badach ma kłopoty zdrowotne

Użytkownicy Instagrama nie spodziewali się podobnych informacji: Ola Kwaśniewska skarciła swojego małżonka za wzmożoną aktywność w social mediach. Przy okazji wyszło na jaw, że ukochany córki byłego prezydenta Polski boryka się z problemami natury zdrowotnej. Ola Kwaśniewska i Kuba Badach od lat tworzą zgrany małżeński duet. Tworzą związek od 2012 roku, gdy powiedzieli sobie „tak”. W ich relacji znacznie bardziej aktywna w internecie jest córka byłego prezydenta Polski. Tym większe było zdziwienie fanów, gdy to małżonek Oli Kwaśniewskiej nagle opublikował w sieci kilka postów z rzędu.

Ola Kwaśniewska pokazała łazienkę
29.04.2021 13:34 Ola Kwaśniewska pokazała wnętrze swojej łazienki, piękny widok

Ola Kwaśniewska zazwyczaj bardzo pilnuje swojego życia prywatnego. Jednak tym razem gwiazda zrobiła mały wyjątek. Córka byłego prezydenta pokazała fragment swojego mieszkania. Ola Kwaśniewska wraz z mężem bardzo pilnuje, aby nie zdradzać w internecie, jak wygląda ich dom. Wielu fanów bardzo chętnie zobaczyłoby, jak w domowym zaciszu odpoczywa córka byłego prezydenta, jednak raczej nie mamy co na to liczyć, przynajmniej na razie. Jednak w ostatnim czasie Ola Kwaśniewska zrobiła mały wyjątek od zasady, że nie pokazuje w internecie swojego domu. Prezenterka opublikowała na swoim profilu instagramowym zdjęcie, na której widać jej łazienkę.

Ola Kwaśniewska
26.04.2021 20:08 Zdjęcie Oli Kwaśniewskiej z mężem jest hitem internetu

Dla nikogo nie jest tajemnicą, że Ola Kwaśniewska należy do ścisłego „topu” najbardziej zdystansowanych do siebie osób w polskim show-biznesie. Córka byłego prezydenta po raz kolejny pokazała swoją wielką sympatię, publikując zdjęcie z małżonkiem i nazywając go „Bondem”. Internauci są zachwyceni i gratulują znakomitego poczucia humoru. Ola Kwaśniewska i Kuba Badach to jedna z najsympatyczniejszych par w polskim show-biznesie. Wspólne zdjęcia, które zamieszczają w mediach społecznościowych często przyprawiają fanów o łzy ze śmiechu. Tym razem było podobnie.

ola kwaśniewska
23.07.2020 17:15 Aleksandra Kwaśniewska jest w ciąży? Jedno zdjęcie rozwiało wątpliwości, fani są już pewni

Aleksandra Kwaśniewska opublikowała zdjęcie, które wzbudziło ogromne poruszenie wśród fanów. Fotka, na której promienna Kwaśniewska wypoczywa, wywołała natychmiastową reakcję. Tym razem fani są pewni, że gwiazda jest w ciąży! Co ją zdradziło? Internauci dopatrzyli się jednego szczegółu.Aleksandra Kwaśniewska jest w ciąży? Fani nie mają żadnych wątpliwości, a wszystko przez zdjęcie, na którym Ola trzyma rękę na brzuchu. Ten jeden gest według internautów wskazuje na błogosławiony stan gwiazdy. – Ręka na brzuszku?, Też o tym pomyślałam – czytamy pod zdjęciem. Czy to może być prawda? Niektórzy fani są wzburzeni takimi spekulacjami.