Niezwykle utalentowany i przedsiębiorczy raper Piotr Schmidt znany lepiej jako Ten Typ Mes wywołał aferę jednym ze swoich wpisów na Facebooku. Dotyczył on planowanych przez mężczyzn prezentów na Dzień Kobiet, jednak skierowany był do płci pięknej. W reklamie jego nowych ciuchów można przeczytać – Jeśli wiesz, że znowu kupi kwiaty z Biedry na Dzień Kobiet, to zostaw go – napisał Schmidt.

W komentarzach momentalnie zawrzało. Internauci nie zgadzają się z opinią rapera, twierdząc, że najważniejszy jest gest. Ten Typ Mes odpowiedział na jeden z komentarzy kierowanych przez sfrustrowaną internautkę.

Ten Typ Mes o prezentach na Dzień Kobiet

Wielu raperów, szczególnie tych z tzw. oldschoolu od dawna przestało zajmować się jedynie tworzeniem muzyki i pisaniem kolejnych tekstów. Wychodząc z założenia, że samo koncertowanie i sprzedawanie płyt nie daje wystarczająco dużo chleba, postanowili otworzyć swoje wytwórnie płytowe, czy sklepy z odzieżą.

Do tego wielu z nich stworzyło własne marki, którymi regularnie szczycą się w mediach społecznościowych. Do tego grona można zaliczyć takie twarze polskiej sceny hip-hopowej jak: Quebonafide, Sokół, O.S.T.R, czy Ten Typ Mes. Jednak w niniejszym artykule skupimy się na sprawie ostatniego z wymienionych.

Piotr Schmidt, założyciel popularnej Alkopoligamii, która zrzesza liczne grono młodych artystów otwierając im drogę do dalszej kariery muzycznej, wywołał pod jednym z ostatnich wpisów niemałą „dramę”. Poszło o opis do zdjęcia, którym zareklamował swoją nową kolekcję ciuchów.

Pozostała część arykułu pod materiałem wideo:

Jeśli wiesz, że Twój typ znowu kupi kwiaty z biedry na dzień kobiet, to zostaw go i poszukaj kogoś w ciuchach z logo Alko’. On już będzie wiedział, co trzeba zrobić, kiedy na sklep.alkopoligamia.com wjeżdża promocja – napisał kontrowersyjnie Ten Typ Mes.

Fani skrytykowali Mesa

Słowa popularny rapera, który rzadko słynął z kontrowersji część fanów przyjęła z humorem, jednak nie trzeba było długo czekać, by Schmidt został skrytykowany. Fani z oburzeniem pisali komentarze, którymi wyrażali swoją frustrację.

Nie ma nic złego w kwiatach z Biedry. Liczy się pamięć; Tulipany z Biedry za 20 ziko są super, nie widzę sensu wywalania hajsu na sto róż; Liczy się pamięć, dzbanie!; Zostaw go, bo kupił kwiaty zamiast ciuchów. No za*ebiste podejście…; Zadufanie Mesa na pierwszym planie w reklamie. Brawo – czytamy.

Na jeden z komentarzy postanowił odpowiedzieć sam zainteresowany, ,,ubolewając”, że nie znajdzie wspólnego języka z fanką.

Jak dla Ciebie zachęcanie do tego, żeby kupować odpowiedzialnie, jest stygmatyzacją, to raczej na grunt żartu i ironii nie wejdziemy razem – napisał Mes.

Zobacz zdjęcia:

Ten Typ Mes zaprezentował nową kolekcję swoich ciuchów, jednak wywołał niemałą kontrowersję.

Ten Typ Mes
fot. facebook.com/mestentyp

Mowa o tym wpisie, który wywołał oburzenie pośród fanów.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: pudelek.pl

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl