Top Model: wielki skandal w programie tuż po jednym z ostatnich odcinków. Jedna z gwiazd zaproszonych do programu wypowiedziała mało wysublimowany komentarz, który miała nadzieje, że zostanie wycięty w montażu. Tak jednak się nie stało, a fani nie zostawili suchej nitki na tych słowach.

W programie Top Model pojawiają się goście, którzy mają stanowić wsparcie dla uczestników podczas mierzenia się z trudnymi zadaniami. Nie każda wizyta gościa kończy się dobrze. Tak było w tym przypadku. 

Seksistowski komentarz w Top Model

Ostatni odcinek wywołał bardzo dużo emocji wśród fanów programu. Jednym z czynników był dość odważny komentarz, który padł z ust gościa odcinka, czyli Patrycji Markowskiej. Wokalistka jest znana ze swojego luźnego sposobu bycia i dużej otwartości, tym razem jednak zdecydowanie przesadziła.

Podczas oceniania jednego z modeli 20-letniego Ernesta gwiazda pozwoliła sobie na zbyt dużo. Skomentowała zdjęcie uczestnika w niewybredny sposób:

– On ma taki dar. Wychodzi na zdjęciach, jak facet – stwierdziła. Jak się z tobą rozmawia, to adoptowałabym cię bardziej, niż bzyknęła… to się wytnie – powiedziała śmiejąc się aktorka.

  1. Od czwartku wracają godziny dla seniorów. Jest jednak zmiana, wielu przeoczyło najważniejszy fakt
  2. Osobisty dramat gwiazdy disco polo. Nielegalnie sprzedają jej zdjęcia bez ubrań w internecie za kilka złotych
  3. Pilne: nagła wiadomość w sprawie nauczania zdalnego. Miało być zupełnie inaczej

Patrycja Markowska skrytykowana przez widzów

Widzowie nie pozostawili za ten komentarz na Markowskiej suchej nitki. Komentarz został uznany za seksistowski i nieodpowiedni. Fani Pudelka tak komentowali wpadkę Markowskiej:

– Trochę hipokryzja – jakby facet w tym programie rzucił taki tekst, to byłaby niezła afera. Nieładnie, pani Patrycjo – napisał jeden z internautów.

– Jak dla mnie, to powinna być afera. Żenujący komentarz – dodaje kolejna osoba.

– No cóż, klasy się nie kupi. Ciekawe czy ona by chciała słuchać takich uwag pod swoim adresem – zastanawia się internauta.

Patrycja Markowska zdecydowanie nie spodobała się w roli gościa specjalnego w programie. Artystka swoim komentarzem naprawdę rozjuszyła publikę. Wokalistka jest w końcu znana ze swojego luźnego podejścia, które fani niejednokrotnie bardzo chwalili. Gwiazda z kolei zawsze chwaliła się swoją wielką empatią do uczestników programów telewizyjnych, tym razem jednak pozwoliła sobie na zbyt wiele.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

top model
fot. kadr z Top Model

Patrycja nie przebierała w słowach.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Marcin Tyszka-Tysio (@tyszka_marcin)

 

 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Zauważyłeś u siebie podobne objawy? Oznaczają, że mogłeś mieć koronawirusa, trzeba wiedzieć
  2. Rząd podjął decyzję ws. wyjazdów 1 listopada. Wielu nie będzie zadowolonych
  3. Nagle pojawił się komunikat z Ministerstwa Edukacji. Pilne wieści dla szkół w całej Polsce
  4. Cała Polska składa kondolencje. Nie żyje Kamil. „Będzie nam go bardzo brakować”
  5. Ksiądz z Nowego Targu: „W naszym kościele nie można się niczym zarazić”
  6. Marta odkryła przepis na pierogi ruskie sprzed 100 lat. Nigdy się nie rozpadają, robi się je w chwilę

źródło: pudelek.pl

 

Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl