Bartosz Żukowski największą popularność zyskał dzięki roli w kultowym serialu „Świat według Kiepskich”. W uwielbianej przez widzów komedii wcielał się w postać Waldusia. Nie do wiary, jak zmienił się teraz aktor.

Gwiazdor Polsatu przeszedł całkowitą metamorfozę i w ogóle nie przypomina już dawnego siebie. Niedawno przyłapali go fotoreporterzy pewnego magazynu podczas spaceru z psem.

„Świat według Kiepskich”: Bartosz Żukowski przeszedł przemianę

„Świat według Kiepskich” był jedną z ulubionych produkcji Polaków. Telewidzowie uwielbiali kultowy serial Polsatu za poczucie humoru, świetną grę aktorską i ironiczne przedstawianie polskich wad narodowych. Jedną z głównych postaci serii był syn Ferdynanda Kiepskiego — Walduś, w którego wcielał się Bartosz Żukowski. Aktor w ogóle nie przypomina już siebie sprzed lat.

Jakiś czas temu Bartosz Żukowski zaskoczył wszystkich swoim wyglądem podczas premiery spektaklu „The Strings, czyli sex, drugs i disco”. Gwiazdor pojawił się na ściance w niebieskim dresie, a fani zwrócili wówczas uwagę na jego niezadbany zarost i zmęczony wyraz twarzy. Teraz aktor znów zaskoczył swoim wyglądem.

Niedawno gwiazdor hitu Polsatu został przyłapany przez fotoreporterów magazynu „Party” podczas spaceru z ukochanym psem. Na zdjęciach można zauważyć, że aktor zapuścił brodę i dłuższe włosy, które związał w kitkę. Bartosz Żukowski spacerował ulicami stolicy w luźnym podkoszulku, czapce z daszkiem i szarych dresach. Po krótkim spacerze udał się do jednej z warszawskich restauracji, gdzie zatrzymał się na papierosa. 

Zobacz, jak teraz wygląda aktor:

Bartosz Żukowski
TRICOLORS/East News

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Wieczorem Krzysztof Cugowski przekazał nowinę. Niespodziewane wieści dla widzów TVN 
  2. Właśnie się zaczęło, dramatyczny przekaz podczas Polsat SuperHit Festiwal. Widzowie oniemieli
  3. Katarzyna Skrzynecka z nową twarzą. Duże usta, mniejszy nos, zero zmarszczek. „Lusterko zalepię taśmą”