TVN postanowił upamiętnić Krzysztofa Krawczyka. Widzowie stacji nie kryli swojego wzruszenia. Ciężko powstrzymać łzy.

Informacja o śmierci Krzysztofa Krawczyka była dla wielu Polaków jak grom z jasnego nieba. Fani muzyka mieli nadzieję, że będzie powoli wracał do zdrowia, jednak 5 kwietnia w internecie pojawiła się informacja o śmierci artysty. TVN postanowił go upamiętnić.

Krzysztof Krawczyk był odpowiedzialny za stworzenie czołówki do serialu „Na Wspólnej”. Pierwszy raz piosenka została użyta do tego celu w 2003 roku i od tego momentu rozpoczyna każdy odcinek tej produkcji. Po śmierci artysty stacja TVN postanowiła upamiętnić go właśnie przy pomocy czołówki do serialu, którą stworzył Krzysztof Krawczyk.

TVN upamiętnił Krzysztofa Krawczyka, widzowie nie kryją wzruszenia

Choć ujęcia ukazywane w czołówce serialu już kilkukrotnie się zmieniały, to piosenka wykonana przez Krzysztofa Krawczyka towarzyszy produkcji od samego początku. Z tego też względu stacja postanowiła upamiętnić artystę.

Zrobiono to poprzez zmianę barw w całej czołówce, która stała się czarno-biała. Dodatkowo na dole ekranu widoczny jest rok narodzin oraz śmierci muzyka.

Słysząc teraz piosenkę, którą wielu z nas zna doskonale i widząc zmiany, na jakie zdecydowała się stacja ciężko powstrzymać łzy wzruszenia.

Widzowie serialu wprost napisali, że to, w jaki sposób stacja upamiętniła artystę, jest niesamowicie wzruszający i zarazem piękny.

 – Ogromny szacunek dla was za upamiętnienie Krzysztofa Krawczyka. Mam nadzieję, że nigdy nie zmienicie tej piosenki – czytamy.

 – Szacunek dla stacji. Jestem wdzięczna, to takie wzruszające – pisze jedna z internautek.

Wiele osób wciąż nie pogodziła się ze śmiercią Krzysztofa Krawczyka, a ruch ze strony stacji TVN, choć minimalistyczny, to jest niezwykle wyraźny w swoim przekazie, co zostało wyraźnie docenione.

Zobacz wideo: 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Plotek.pl

Poprzedni artykułProfesor Gut wyjaśnia, co się stanie, kiedy obostrzenia zostaną poluzowane. „Każde poluzowanie obostrzeń daje wzrosty zakażeń”
Następny artykułAndrzej Sołtysik od trzech tygodni nie widział żony. Kobieta jest odizolowana