TVN24 zaliczyło ostatnio niezłą wpadkę, z której wybrnąć musiała jedna z prezenterek, Anna Seremak-Frątczak. Dziennikarka nie była przygotowana na wejście na wizję,  więc widzowie przyłapali ją w niezręcznym momencie! Wpadka nie przeszła bez echa, większość widzów uważa, że dziennikarka świetnie sobie poradziła – jednak nie wszyscy.

Trzeba przyznać, że podczas emitowania programu na żywo, trzeba mieć rękę na pulsie, aby nie zaliczyć jakiejś wpadki, tak jak ostatnio zrobiła to stacja TVN24. Wszyscy jesteśmy jednak ludźmi, dlatego popełnianie błędów nie jest niczym wstydliwym. Dziennikarka szybko wybrnęła z zaistniałej sytuacji. 

Wpadka w TVN24

Choć wpadka w TVN24 nie była wyjątkowo rażąca, media i tak rozdmuchały sprawę. 9 lipca w programie porannym, widzowie zostali świadkami małej pomyłki. W pewnym momencie, prowadząca program, Anna Seremak-Frątczak zamiast wejść na wizję, korzystała sobie z komputera. 

Przyłapali mnie Państwo, bo gotowa jeszcze nie byłam. Ale już jestem, przepraszam — przyznała zdezorientowana i zawstydzona Anna Seremak-Frątczak, po czym zaczęła normalnie prowadzić wiadomości. 

  1. Wiemy, w jakich luksusach żyje Katarzyna Dowbor. Wnętrze jej domu powala
  2. Koniec emerytur dla księży? Polacy wyrazili jasne stanowisko
  3. Siostra Anny Przybylskiej pokazała porażające zdjęcie. Ostrzegła wszystkich, skutki są nieodwracalne

Konkurencja nie zostawia suchej nitki

Media nie omieszkały skomentować wpadki dziennikarki stacji TVN24. Choć wielu uważało, że poradziła sobie znakomicie i nie skompromitowała się, są i tacy, którzy twierdzą, że taka sytuacja nie powinna mieć nigdy miejsca. 

Niestety nie jest to pierwsza taka historia. W Pytaniu na śniadanie emitowanym przez konkurencyjną stację, podobne sytuacje mają miejsce znacznie częściej. Najpierw informowaliśmy was, że prowadzący z TVP śmiali się z depresji, a następnie pisaliśmy o karygodnym zachowaniu Łukasza Nowickiego

ZOBACZ ZDJĘCIA:

TVN24
Fot. screen z wiadomości TVN24

Anna Seremak-Frątczak została przyłapana przez widzów.

 Wpadka w stacji TVN24. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Katarzyna Dowbor nieźle namieszała, wystarczyło, że założyła perukę. Fani pomylili ją z Gessler, wszystko się nagrało
  2. Cała rodzina spała w namiocie. Nagle rozpoczął się koszmar, na oczach dziecka było o krok od tragedii
  3. „Taniec z Gwiazdami 11” wraca do TV. Wiadomo, kto zrezygnował z programu. Duże zmiany w obsadzie
  4. Żele antybakteryjne mogą zawierać bardzo groźny składnik. Agencja wydała pilne oświadczenie
  5. Natalia Klimas jest w ciąży, pokazała urocze zdjęcie. „Jedno na ramieniu, drugie pod sercem”
  6. Przerażająca wizja Jackowskiego, tylko dla osób o mocnych nerwach. Zobaczył śmierć

Źródło: fakt.pl

 

Poprzedni artykułMatka chciała upokorzyć synka. Do sieci trafiło skandaliczne nagranie, matka była wulgarna i pod wpływem
Następny artykułPrawda wyszła na jaw. Współpracownik Piotra Woźniaka-Starak zdradził, jakim człowiekiem był naprawdę
Redaktor w Lelum.pl. Magister komunikacji medialno-marketingowej. Od zawsze pasjonuje się fotografią. Najbardziej lubi robić zdjęcia komercyjne. 9 lat swojego życia spędziła tańcząc taniec towarzyski, a 4 na deskach teatru. Lubi aktywny tryb życia, imprezy i dobre jedzenie. Gdyby istniał konkurs na znajomość fabuły serialu, na pewno by go wygrała.