TVP o mały włos nie straciło swojej gwiazdy! Dziennikarz znany z Pytania na Śniadanie przeżył prawdziwe chwile grozy. Gdyby wszystko wydarzyło się choć chwilę później, historia mogłaby zakończyć się prawdziwą tragedią.

Mało brakowało, a cała sytuacja mogłaby skończyć się ogromnym nieszczęściem dla gwiazdy telewizji śniadaniowej stacji TVP. Choć samolot uważany jest za najbezpieczniejszy środek transportu, na samą myśl o katastrofie w przestworzach dostajemy gęsiej skórki. Niedawno, o mały włos, takiego właśnie scenariusza uniknął jeden z dziennikarzy TVP. Samolot, którym leciał nagle stanął w płomieniach.

Dziennikarz TVP w niebezpieczeństwie

Niebezpieczeństwo zagrażało Robertowi El Gendy, przystojnemu dziennikarzowi TVP, który miał relacjonować finał Konkursu Czterech Skoczni w Bischofshofen w Austrii. Mężczyzna znany jest z roli prezentera programu Pytanie Na Śniadanie, gdzie u boku znanej blogerki modowej i influencerkiMacadamian Girl — rozmawia z zaproszonymi gośćmi. Pan Robert to jednak przede wszystkim dziennikarz sportowy. Mało brakowało, a nie dotarłby na zawody w Austrii.

O włos od tragedii

Cała sytuacja miała miejsce kilka dni temu, kiedy dziennikarz miał dostać się na finał Konkursu Czterech Skoczni w Bischofshofen w Austrii. O mały włos podróż nie skończyła się tragedią. Kiedy Robert El Gendy wraz z ekipą TVP mieli wsiadać już do samolotu, zaczęły się dziać niepokojące rzeczy. Nagle okazało się, że na pokładzie samolotu, którym mieli lecieć wybuchł pożar

Na szczęście sytuacja została opanowana. Po chwilach grozy i niepewności, wszystko wróciło do normy. Okazało się, że na pokładzie samolotu doszło do zwarcia instalacji elektrycznej. Dziennikarz wraz z ekipą TVP szczęśliwie dotarli na miejsce.

Strach pomyśleć, co by się stało, gdyby samolot zdążył wystartować!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

tvp
instagram.com/robert_el_gendy

Dziennikarz sportowy TVP dotarł na konkurs cały i zdrowy.

tvp
instagram.com/robert_el_gendy

Przy bogu Macadamian Girl wciela się w rolę prowadzącego Pytanie Na Śniadanie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Produkty zapobiegające nowotworom. Warto włączyć je do swojej codziennej diety
  2. Filip Chajzer pochwalił się mamą. „Wygląda młodziej od syna”
  3. Panna Młoda wybuchła płaczem, gdy przyszły mąż kazał się jej odwrócić od ołtarza
  4. Siostra Viki Gabor jest przepiękna! Kibicowała piosenkarce od początku
  5. Beata Tyszkiewicz młoda. Aktorka była tak piękna i delikatna, że aż ciężko się napatrzeć
  6. Żona Pawła Królikowskiego przekazała bardzo smutne informacje. W szpitalu doszło do niespodziewanej sytuacji

źródło: jastrzabpost.pl

Poprzedni artykułPies zrozumiał, że nie jest już najważniejszym członkiem rodziny. W domu pojawił się niemowlak [ZDJĘCIA]
Następny artykułRodzice chcieli dać nauczkę córce i z niej zażartowali. Gdy dziewczynka spojrzała w lustro, zalała się łzami
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.