TVP, TVN i TTV, to telewizje, w których pracowała Małgorzata Walczak, partnerka Filipa Chajzera. Po latach przerwy postanowiła powrócić do stacji TVP Info, w której już kiedyś pracowała. W swoim najnowszym poście na Instagramie napisała, co sądzi o stacji i z jakich powodów  już po raz trzeci zdecydowała się odejść z Telewizji Polskiej.

TVP miało ostatnio intensywny czas wyświetlania dość nieudanych materiałów, w których oczerniano i obrażano znanych dziennikarzy. Małgorzata Walczak ustosunkowuje się do jednego z takich materiałów i podejmuje radykalną decyzję. 

TVP info przeciwko Filipowi Chajzerowi

Materiał wyemitowany w wiadomościach dotyczył propagowania hejtu na dziennikarza TVN-u, Filipa Chajzera. Dziennikarz jest bardzo aktywną i lubianą osobą, jednak bardzo kontrowersyjną. To postać niezamykająca się w ramach klasycznego dziennikarstwa. Po ostatnim słynnym udawaniu ataku paniki na antenie TVN-u Chajzer został skrytykowany, a TVP wszczynało co chwilę nagonkę na dziennikarza.

Jego żona Małgorzata Walczak postanawia odejść z telewizji polskiej, co jak pisze, robi już trzeci raz. Kłamliwe materiały o jej mężu bolą dziennikarkę i wykluczają dalszą współpracę ze stacją TVP.

Wybieram rodzinę i jej dobro – komentuje swoją decyzję dziennikarka na Instagramie.

  1. Były mąż Joanny Liszowskiej zdradził powód rozstania. Milioner ujawnił całą prawdę szwedzkim mediom
  2. Lider Bayer Full bez skrupułów wyśmiał Zenka Martyniuka. Ujawnił porażające szczegóły, fani są zdruzgotani

Kim jest Małgorzata Walczak?

Małgorzata Walczak jest producentką filmową i telewizyjną, a także scenarzystką i dziennikarką. Jak podaje Fakt, Małgorzata Walczak i Filip Chajzer są małżeństwem od 2015 roku, ich życie prywatne jest skrzętnie ukryte. Gdy ich związek wyszedł na jaw, okazało się, że są ze sobą już kilka lat. Wiemy, że poznali się w jednej stacji telewizyjnej, w której razem pracowali już w 2013 roku. Po ich ślubie para także nie ujawniała kulis prywatnego życia. Jednak po zachowaniu dziennikarki widzimy, że łączy ich naprawdę silne uczucie.

Dziennikarka kończy swoją przygodę z TVP po raz trzeci. Nie wypowiada się źle o swojej stacji, wymienia szereg wspaniałych ludzi, których lubi i szanuje. Jednak jej wybór jest podyktowany rodzinną solidarnością. W końcu jej pracodawca rozsiewa w Wiadomościach, wieczornym programie, który oglądają tysiące widzów, kłamliwy wizerunek jej ukochanego partnera. Pod postem dziennikarki znajduje się wiele wspierających jej decyzję komentarzy.

 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

TVP
instagram.com/gosia_walczak

Pod postem, w którym dziennikarka pisze o rezygnacji z pracy w TVP, internauci dodali mnóstwo komentarzy pełnych otuchy i poparcia dla żony Filipa Hajzera.

TVP
intagram.com/gosia_walczak

Gosia Walczak jest szczęśliwą mamą i żoną. 

tvp
instagram.com/gosia_walczak

Filip Hajzer i Gosia Walczak są małżeństwem od 2015 roku.

ZOBACZ TEŻ:

  1. 9-latka zmarła przez powszechną chorobę. Nie wolno jej lekceważyć
  2. Dostaniesz 23 tys. zł za przeprowadzkę do Włoch. Jest tylko jeden haczyk
  3. Wyglądała jak lalka Barbie. Przeszła spektakularną metamorfozę, jest piękna
  4. Nieprzyjemny zapach z butów? Wystarczy włożyć jedną rzecz, efekt jest niespodziewany
  5. 2-letnia dziewczynka odebrała życie własnej mamie. Kobieta umierała na jej oczach
  6. Jutro pod żadnym pozorem nie kupuj pączków. Ujawniono druzgocące informacje przed tłustym czwartkiem

 

Poprzedni artykułDziecko zasnęło i upadło na psa. Reakcja zwierzaka zwala z nóg, wszystko nagrano
Następny artykułJamnik znalazł sobie nietypową przyjaciółkę. Ich wspólne zdjęcia podbijają sieć
Redaktorka w Lelum.pl Kulturoznawca w specjalizacji teatralnej. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki.