Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Wielka radość w rodzinie Cugowskich. Piotr Cugowski ma powód do świętowania, to już 43. urodziny muzyka
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 08.10.2022 09:37

Wielka radość w rodzinie Cugowskich. Piotr Cugowski ma powód do świętowania, to już 43. urodziny muzyka

Piotr Cugowski
fot. kadr z programu „Dzień Dobry TVN”

Jedna z najbardziej umuzykalnionych rodzin w Polsce miała nie lada powód do świętowania. Piotr Cugowski 5 października skończył 43 lata. Uzdolniony syn Krzysztofa Cugowskiego przez cały rok pracował nad swoją karierą. 

W 2019 roku Piotr Cugowski świętował swoją „czterdziestkę” w studio „Dzień Dobry TVN”, gdzie przygotowano specjalne, urodzinowe nagranie. Teraz syn byłego wokalisty „Budki suflera” skończył 43 lata. Co się zmieniło od tego czasu?

Piotr Cugowski świętował 43. urodziny

Przez długie lata Piotr Cugowski związany był z zespołem „Bracia”, który tworzył wraz z Wojciechem. Obaj synowie wokalisty „Budki suflera” okazali się nie mniej utalentowani niż ojciec, jednak i dla młodszego z nich przyszedł wreszcie czas na oderwanie od rodzinnego biznesu.

Trzy lata temu, chcąc uczcić swój jubileusz wydał solową płytę „40”, do której tekst ułożył lubiany Tomasz Organek, zaś muzykę skomponował sam Jan Borysewicz. Artysta na dobre zagościł już w show-biznesie, a fani wróżą mu dynamiczny rozwój kariery. W końcu w tej rodzinie jest taki trend, że artyści po czterdziestce często pokazują swój prawdziwy potencjał.

Przypomnijmy, że Krzysztof Cugowski miał 43 lata, kiedy ukazał się album „Cisza”, który przyniósł zrekonstruowanej „Budce Suflera” gigantyczny sukces i przyczynił się do jej powrotu na scenę, a chwilę później wyszedł krążek „Nic nie boli tak jak życie”, sprzedając się w milionie egzemplarzy! 

Teraz, po trzech latach od powstania „40” Piotr Cugowski także nie zwalnia tempa. W ubiegłym roku wystąpił w widowisku telewizyjnym pt. „Zakochany Mickiewicz”, a także został trenerem w bijącym rekordy popularności „The Voice Senior”. Ściął też włosy i zmienił swój image — teraz jest zdecydowanie jednym z przystojniejszych muzyków polskiej estrady.

Artysta nieustannie koncertuje, a w tym roku grał już z takimi mocarzami sceny, jak Maryla Rodowicz, Ryszard Rynkowski, czy wspomniany już wyżej Borysewicz.

Pozostaje nam zatem życzyć dalszych sukcesów na drodze kariery i oczekiwać na kolejne występy z udziałem utalentowanego syna Krzysztofa Cugowskiego.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Co podać dziecku na kaszel i ból gardła?
  2. Krzysztof Cugowski zaniepokojony sytuacją rodzinną. Jego synowie są w poważnym konflikcie
  3. Siostra Anny Przybylskiej zdążyła się z nią pożegnać. Ze łzami ujawniła, jak wyglądały jej ostatnie chwile

Źródło: Viva!, Party