Michał Wiśniewski zdecydował się na bardzo miły gest. Opublikował na Instagramie kilka zdjęć swojej byłej żony, Mandaryny, dodając wiele ciepłych słów skierowanych w jej stronę. Gwiazda postanowiła odpowiedzieć byłemu małżonkowi, jednak nie była bardzo wylewna. Fani zachwycili się gestem lidera grupy Ich Troje.

Piosenkarz obecnie jest szczęśliwym mężem Poli, z którą niedawno doczekali się pierwszej pociechy. Jak widać, stare znajomości wcale nie są mu obojętne i nie zapomina o nich, a jak wiadomo, przed kilkunastoma laty Michał Wiśniewski i Mandaryna byli jedną z najbardziej znanych par polskiego show-biznesu.

Michał Wiśniewski schlebia Mandarynie

Wczoraj na profilu Michała Wiśniewskiego na Instagramie pojawił się post, którego mało kto się spodziewał. Piosenkarz niejednokrotnie zaskakiwał swoich fanów, publikując archiwalne zdjęcia, np. z Violettą Villas. Tym razem gwiazdor postanowił dodać kilka zdjęć swojej byłej żony, Mandaryny, z którą pozostaje w dobrych relacjach.

Mandaryna i Wiśniewski byli małżeństwem przez ponad cztery lata. W międzyczasie doczekali się dwójki dzieci, Xaviera oraz Fabienne. Ludzie najlepiej mogli poznać ich związek w programie TVN-u pt. Jestem, jaki jestem, gdzie pokazywali, jak żyją na co dzień. 

Pod opublikowanymi zdjęciami Michał Wiśniewski dodał kilka serdecznych słów skierowanych do Mandaryny, co spotkało się z bardzo pozytywnym odbiorem ze strony fanów.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

Gwiazdą się nie bywa – gwiazdą się jest. Błyszczącą, uczciwą, pewną siebie mimo przeciwności losu i życiowych błędów, w życiu prywatnym skromną, spełnioną kobietą po czterdziestce i wspaniałą matką, która za chwilę wypuści na wolność swoją ostatnią pociechę. Za dużo powiedziałem? Nie dość. Wszystko, co najlepsze, Marta, przed tobą – napisał zachwycony byłą żoną lider zespołu Ich Troje.

Mandaryna odpowiedziała Wiśniewskiemu

Gest Michała pochwaliło liczne grono odbiorców. Pod opublikowanymi fotografiami Mandaryny możemy dostrzec takie komentarze jak:

 Mąż jak mąż, ale za to były mąż to na medal; I tak powinno być, mimo rozstania jest szacunek dla kobiety, byłej żony, dziewczyny. Miło takie teksty czytać; Piękne jest to, że darzysz Martę tak dużym szacunkiem; Klasa, panie Michale! To się nazywa facet na poziomie. Brawo – schlebiają Wiśniewskiemu fani.

Co ciekawe, na odpowiedź samej zainteresowanej wcale nie przyszło długo czekać, jednak po tak ciepłych słowach ze strony muzyka wielu ludzi mogło się spodziewać nieco dłuższej i sympatyczniejszej odpowiedzi. Jednak, jak to mówią – liczy się gest:

– Dziękuję. Pięknie napisane – skwitowała Mandaryna.

Sądzicie, że powinna zawrzeć trochę więcej słów do Michała?

Zobacz zdjęcia:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Michał Wiśniewski (@m_wisniewski1972)

Michał Wiśniewski dodał kilka zdjęć swojej byłej żony, pod którymi zawarł wiele ciepłych słów skierowanych w jej stronę.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum: 

Źródło: instagram.com

Poprzedni artykułMinisterstwo Rodziny przekazało wiadomość dla rodziców. Chodzi o zasiłek opiekuńczy
Następny artykułCo się dzieje z Danutą Martyniuk? Żona Zenka Martyniuka ma za sobą trudne chwile
Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl