Witold Paszt kilka miesięcy temu przeszedł zakażenie koronawirusem. Na szczęście udało mi się przezwyciężyć tę podstępną chorobę, jednak jej skutki odczuwa do dziś. W związku z tym artysta skierował ważny apel do wszystkich Polek i Polaków, aby nie bagatelizować zagrożenia, jakim jest epidemia.   

Witold Paszt, juror programu „The Voice Senior” ma za sobą nierówną walkę z COVID-19, który dopadł go kilka miesięcy temu. Mimo tego, że koronawirus to w jego przypadku już tylko melodia przeszłości, to jego skutki do dziś czuje na własnej skórze.

Witold Paszt: stan zdrowia 

Witold Paszt w ostatnim czasie musiał zmierzyć się z wieloma trudnościami. Jednym z nich było zakażenie koronawirusem, które do tej pory daje o sobie znać. W związku z tym artysta zaapelował do wszystkich Polek i Polaków, opowiedział także o swoich doświadczeniach i odczuciach zarówno w trakcie choroby jak i po niej. 

U mnie jednym z objawów było to, że gdy przeszedłem dwa kroki, czarno mi się robiło przed oczami i nie mogłem złapać oddechu. To były dramatyczne chwile – powiedział Paszt w rozmowie z Faktem. 

Juror „The Voice Senior” ujawnił, że jeszcze nie wrócił całkowicie do formy. Jednak z każdym dniem jest coraz lepiej. 

Jeszcze nie do końca mi się udało wrócić do formy. Na szczęście mogę już swobodnie oddychać, ale organizm wciąż jest dość mocno osłabiony. Moje nogi nadal są bardzo słabe – wyjaśnił w dalszej części rozmowy.

Witold Paszt apeluje do Polek i Polaków  

Tak trudne doświadczenia związane z chorobą, skłoniły artystę, aby przekazać kilka ważnych słów Polkom i Polakom. Nie wszyscy bowiem biorą na poważnie zagrożenie epidemiczne, z którym obecnie się zmagamy. 

Noście maseczki, bo to nie przelewki. Nikt tak naprawdę nie wie, jak będzie przechodził zakażenie – zaapelował Witold Paszt. 

Wiele osób wciąż lekceważąco podchodzi do kwestii obostrzeń i noszenia maseczek zapominając o tym, że ich działania wpływają nie tylko na nich samych, ale również na ludzi, z którymi mają styczność. 

Podpisujemy się pod słowami artysty i również apelujemy przede wszystkim o rozsądek. Niech nasze decyzje będą roztropne. Powinny o to zadbać zwłaszcza osoby publiczne, którym przygląda się cała Polska. W ostatnim czasie polska polityk pokazała swój stosunek do obostrzeń, który pozostawia wiele do życzenia. Więcej można przeczytać >tutaj<

 
 

 Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: fakt.pl 

Poprzedni artykułDo sieci trafiło zdjęcie Sylwii Bomby sprzed 10 lat. Lepiej wziąć głęboki oddech, co za widok
Następny artykułMinister Edukacji przekazał warunki powrotu uczniów do szkół
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.