Ostatnio Edyta Golec zdradziła, gdzie spędza rodzinne wakacje. Wraz z mężem i dziećmi wypoczywają w Czarnogórze, a fani zaczęli się zastanawiać, gdzie jest drugi z braci. Nieoczekiwanie media obiegła zaskakująca informacja. Okazuje się, że Łukasz i Paweł postanowili od siebie odpocząć. 

Najpopularniejsi bliźniacy w polskim show-biznesie niemal od ćwierćwiecza występują na scenie, łącząc oszałamiającą karierę z życiem rodzinnym. Żoną Łukasza została Edyta Golec, altowiolistka i niekwestionowany diament kapeli. Małżeństwo Pawła z Katarzyną, choć nieco mniej medialne, również wzbudza wiele zainteresowania.

Łukasz i Edyta Golec zostali sami. Bracia ze słynnej uOrkiestry chcieli od siebie odpocząć

Mimo wielkiej popularności, tak naprawdę niewiele wiadomo na temat życia prywatnego muzyków z uOrkiestry. Żona Łukasza, Edyta Golec jest bardzo aktywna na Instagramie, jednak wśród jej wpisów dominują kolejne zapowiedzi i relacje z działalności na scenie. Po zdjęciach można się jednak domyślić, że ona i jej mąż niemal cały swój czas poświęcają zespołowi.

Jeszcze mniej wylewni są Paweł i Katarzyna, choć na Instagramie żony gwiazdora można znaleźć liczne, rodzinne fotografie. Jednak sami słynni bliźniacy jak dotąd bardzo rzadko zabierali głos, strzegąc sekretów swoich familii.

Jednak ostatnio postanowili przerwać milczenie i zgodzili się udzielić wywiadu dla tygodnika „Świat i ludzie”, który właśnie ujrzał światło dzienne. W trakcie rozmowy opowiedzieli o tym, jak układa im się w małżeństwach i co sprawia, że od 20 lat tworzą szczęśliwe i zgrane związki. Nieoczekiwanie ujawnili zaskakujące fakty, także na temat ich relacji.

Katarzyna i Edyta Golec są kobietami ich życia. Od siebie jednak postanowili odpocząć

Łukasz i Paweł Golec zdradzili, że sekretem ich małżeństw jest to, iż obaj bezustannie dbają o relację. Pierwszy z braci mówił o wspólnej modlitwie, drugi zaś — porównał małżeństwo do troskliwego opiekowania się własnym ogrodem.

Obaj podkreślili także, że bardzo cenią sobie przyjaciół i bliskich, a ich domy zawsze są otwarte dla gości, którzy ponoć tłumnie przewijają się przez progi.

Nasze domy są otwarte. Goście non stop wchodzą, wychodzą. Dbamy nie tylko o relacje rodzinne, ale i przyjacielskie. Z sąsiadami spotykamy się bardzo często, i to większą grupą. A najbardziej lubimy z Kasią przygotowania do tych spotkań – stwierdził Paweł.

Przyznali jednak, że sami także potrzebują odpoczynku — nawet od siebie nawzajem. W ten sposób doszło do niecodziennej sytuacji, ponieważ obaj spędzili ostatnie tygodnie na Bałkanach… lecz zupełnie osobno. Paweł i Katarzyna wybrali się do Chorwacji, zaś Łukasz i Edyta Golec prowadzili relację z pięknej Czarnogóry.

Edyta Golec
fot. instagram.com/edytagolecofficial
instagram.com/edytagolecofficial
Edyta Golec
fot. instagram.com/goleckasia

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Edyta Golec wciąż myli męża ze szwagrem. Rozbrajające wyznanie gwiazdy Golec uOrkiestry
  2. Bieniuk pokazał niepublikowane wcześniej zdjęcie Przybylskiej. Ogromne wzruszenie 3. Myślała, że pokonała chorobę, niewielu wie, czym zajmowała się przed śmiercią. Odeszła nagle 3 lata temu

Źródło: WP Kobieta, Pomponik

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl