Wielka wpadka na antenie TVN. Andrzej Sołtysik zaliczył niefortunną pomyłkę w czasie programu Dzień Dobry TVN, kiedy prowadził rozmowę z bohaterami „Ślubu od pierwszego wejrzenia”. Po tym co powiedział, przez moment zapanowała niezręczna cisza.

Wpadki są nieodłącznym elementem programów na żywo. Tym razem to Andrzej Sołtysik popełnił gafę, która odbiła się szerokim echem w sieci. 

Wpadka w TVN 

W miniony weekend podczas programu „Dzień Dobry TVN” Andrzej Sołtysik miał przyjemność rozmawiać z uczestnikami „Ślub od pierwszego wejrzenia”. Gośćmi śniadaniówki byli Laura i Karol. 

Para pojawiła się w na antenie TVN po tym, jak okazało się, że ich znajomość nie zakończyła się wraz z końcem kolejnej edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia”. 

Laura i Karol w czasie programu niestety nie trafili na idealnych partnerów. Karol i Iga wciąż spierali się ze sobą, Laurze również nie udało się znaleźć nici porozumienia z przypisanym jej partnerem. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

  

Po zakończeniu programu zarówno Karol jak i Laura postanowili poznać się bliżej i dać sobie szansę. O swojej relacji i szybkich zaręczynach opowiedzieli w „Dzień Dobry TVN”. 

Przy okazji rozmowy na temat planów na przyszłość Andrzej Sołtysik zapytał Karola o jego relacje z teściową. Dziennikarz najwyraźniej nie miał pojęcia, że mama Laury nie żyje. 

Internauci nie kryli oburzenia po tym, co stało się na antenie śniadaniówki. Większość zgodnie stwierdziła, że dziennikarz powinien przygotować się do rozmowy ze swoimi gośćmi. 

Zobacz zdjęcie: 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Przykre, hejterka wyśmiała stopy Małgorzaty Rozenek
  2. Wiśniewski przekazał smutne informacje, wyrazy współczucia spływają z całej Polski
  3. Nie żyje 4-letnia córeczka słynnego muzyka. Wielka rozpacz w rodzinie artysty

 Źródło: Instagram, Dzień Dobry TVN 

 

Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.