Zarobki celebrytów nie od dziś stanowią gorący temat dla wszystkich mediów i internautów. Jest to szczególnie ciekawe w kwestii młodszych gwiazd, które już teraz podbijają polski show-biznes. Wiemy, ile za koncert zarabia 15-letnia Viki Gabor.

Zwyciężczyni konkursu Eurowizji Junior coraz częściej pada ofiarą krytyki z powodu swojego mocnego makijażu i odważnych stylizacji. Niedawno gwiazda pochwaliła się fotografią, na której nie tylko zaprezentowała swoją nową fryzurę, ale też wykonany henną tatuaż na ręce. Fani nie kryli zachwytu na widok gwiazdy, ale media zarzucały jej chęć postarzenia swojego wyglądu.

Kolejną rzeczą, za którą młoda wokalistka niejednokrotnie była krytykowana przez internautów, są jej zarobki, których pozazdrościć jej może niejeden dorosły. Ile trzeba zapłacić za koncert lub współpracę z gwiazdą?

Ile zarabia Viki Gabor?

Piosenkarka ma na swoim koncie liczne sukcesy zawodowe. Począwszy od udziału w programie „The Voice Kids”, aż do wygrania konkursu Eurowizji Junior z piosenką „Superhero”, Viki Gabor wyrobiła sobie mocną pozycję na polskim rynku muzycznym. Gwiazda nie zatrzymuje się i cały czas pracuje nad nowymi przebojami.

Wielu może się zastanawiać, ile wynoszą zarobki tak młodej wokalistki. Okazało się, że stawki, jakie ma artystka wcale nie należą do najniższych. Za koncert Viki Gabor jeszcze rok temu trzeba było zapłacić między 10 a 20 tysięcy złotych.

Dużo więcej piosenkarka liczy sobie za współprace reklamowe. Jak podaje portal „Wirtualna Polska”, za jeden post sponsorowany młoda artystka żąda około 30 tysięcy złotych. Z informacji dostępnych w sieci wynika, że w ubiegłym roku 15-latka mogła zarobić łącznie nawet 600 tysięcy złotych.

Na co Viki Gabor wydaje swoje pieniądze?

Gwiazda niejednokrotnie krytykowana była za to, w jaki sposób się maluje i ubiera. Nie da się ukryć, że wokalistka bardzo dba o swój wygląd i inwestuje w siebie. Łatwo można zauważyć, że przykłada ogromną wagę do dobrze wykonanego manicure, ułożonej fryzury i dokładnego makijażu, a to wszystko na pewno kosztuje. Na co jeszcze Viki Gabor wydaje swoje pieniądze?

-Kupuję pluszaki, dużo jedzenia, bo kocham jeść. Przeważnie jem sushi — wyznała piosenkarka podczas zeszłorocznego wywiadu z portalem „Jastrząb Post”.

Nie wiadomo, czy oszczędnościami gwiazdy zarządzają jej rodzice, czy ona sama. W przypadku innej nastoletniej artystki — Roksany Węgiel jasne jest natomiast, że pieczę nad jej zarobkami trzymają jej rodzice. Jak mówi sama autorka hitu „Anyone I Want To Be” jest z tego faktu zadowolona, bo nie należy do oszczędnych osób.

Zobacz zdjęcia:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Viki Gabor znów przesadziła? Zdecydowała się na odważy zabieg, w sieci zawrzało
  2. Czarna koronka nie zasłoniła wiele. Justyna Steczkowska z okazji 50. urodzin poszła na całość, do sieci trafiło gorące nagranie
  3. Edyta Golec nie zdążyła na samolot i wylądowała przed drzwiami cerkwi. Nie spodziewała się takiego rozwoju wydarzeń

 

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.