Edyta Górniak już niedługo będzie obchodzić swoje 50. urodziny. Z tej okazji piosenkarka zdecydowała się na szczery wywiad, w którym wyznała, dlaczego wciąż jest singielką. Przy okazji oznajmiła, jaki był powód jej ostatniego rozstania.

Wokalistka od lat pojawia się na polskiej scenie muzycznej i zachwyca nas swoim głosem. Od niedawna gwiazda bardziej niż na swojej karierze skupia się na zagłębianiu w liczne teorie spiskowe czy „uniwersalne prawdy na temat świata”, którymi chętnie dzieli się ze swoimi obserwatorami za pomocą social mediów.

Teraz artystka pokusiła się o wyznanie z nieco innej kategorii. Wyjawiła, dlaczego ma trudności ze znalezieniem odpowiedniego mężczyzny i w jaki sposób potraktował ją jej ostatni partner.

Edyta Górniak opowiedziała o swoim byłym partnerze i przyczynach rozstania

Gwiazda już 14 listopada będzie świętować swoje 50. urodziny, a ta okazja sprawia, że coraz więcej osób zastanawia się, jak obecnie wygląda jej życie uczuciowe. Edyta Górniak ma już za sobą kilka relacji, z których niestety każda zakończyła się niepowodzeniem.

Jej ostatni związek z tajemniczym dla mediów Andrzejem również nie skończył się szczęśliwie, a sama piosenkarka nie wspomina go najlepiej. W jednym z wywiadów zdradziła nawet, co konkretnie było przyczyną rozstania.

Jestem rozpoznawalna od wczesnych lat życia. Niestety każda osoba przy mnie staje się medialna i to najczęściej kusiło mężczyzn, z którymi byłam dotychczas związana. Natomiast mój ostatni związek nie przetrwał nie z powodu czasu, lecz z powodu obłudy – wyznała Edyta Górniak w rozmowie z portalem „Pudelek”.

Edyta Górniak wyjawiła, czemu wciąż jest singielką

Okazało się, że to właśnie poprzednia relacja i jej zakończenie są powodem, dla którego obecnie artystka nie potrafi znaleźć odpowiedniego dla siebie mężczyzny. Jak sama mówi, jej zaufanie zostało poważnie nadszarpnięte, a ona nie potrafi już w taki sam sposób zaangażować się w poznawanie kolejnych potencjalnych kandydatów.

Nie mierzę wszystkich mężczyzn jedną miarą, bo byłoby to niesprawiedliwe. Ale moje zaufanie zostało zdewastowane. Nie narzekam jednak. Kocham swoją przestrzeń, spokój, moją wolność i pełną decyzyjność we wszystkim – opowiedziała wokalistka w tym samym wywiadzie.

Być może na nastawienie gwiazdy mają wpływ również jej poprzednie relacje i fakt, że żadna z nich nie okazała się tą jedyną prawdziwą miłością.  Edyta Górniak była związana między innymi z ojcem swojego syna Alla – Dariuszem Krupą, aktorem Dariuszem Kordkiem, dziennikarzem Piotrem Kraśką czy prawnikiem Piotrem Schrammem.

Zobacz zdjęcia:

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Edyta Górniak (@edytagorniak)

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Edyta Górniak (@edytagorniak)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd
  2. Powrócisz do żywych w moment. Genialny sposób na pozbycie się bólu gardła
  3. Kinga Rusin ostro o Kaczyńskim. Nie gryzła się w język, mocne słowa mogą rozwścieczyć polityka

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.