Ząb wypadł pewnej dziennikarce nagle na antenie, kiedy była w trakcie prowadzenia wiadomości. Prezenterka nie mogła przewidzieć, że coś podobnego się wydarzy. Wszystko zostało nagrane, a filmik wypadającego zęba obejrzały już miliony widzów na całym świecie. 

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Co wydarzyło się podczas transmisji wiadomości
  • Jak wybrnęła z sytuacji dziennikarka 
  • Jak czuła się podczas kryzysowej sytuacji 

Dziennikarka zyskała sławę na całym świecie, jednak nie za sprawą swojego niebywałego talentu, ale przez ząb, który w pewnym momencie jej wypadł. Kobieta próbowała zręcznie go schwytać, jednak kamery wszystko uchwyciły. Niestety, internauci będą pamiętać ten moment bardzo długo. 

Ząb wypadł jej na antenie 

Pewna dziennikarka prowadziła wiadomości tak jak zwykle, kiedy w pewnym momencie stało się coś, czego nikt nie mógł przewidzieć. Z ust kobiety wyleciał ząb. 

Mowa o Marii Volodymyrivnie Marichka Padalko, która profesjonalnie próbowała wyjść z tej niezręcznej sytuacji. Niestety, widzowie od razu zauważyli, co się właśnie stało. 

Dziennikarka pracuje w zawodzie już 20 lat i do tej pory nie miała podobnej sytuacji. Jak widać, życie może naprawdę zaskoczyć. Co więcej, ząb, który wypadł prezenterce to jedynka, zatem nie sposób go było ukryć.

Jednak kobieta zareagowała błyskawicznie i mimo kryzysowej sytuacji kontynuowała relacjonowanie wiadomości. Kompromitacja nie przeszkodziła jej, by z zimną krwią dobrnąć do samego końca. 

Dziennikarka zapamięta ten moment na długo

Dziennikarka z pewnością nie zapomni tego momentu przez wiele lat, zresztą nie ona jedyna. Internauci na całym świecie widzieli już wiele razy nagranie, które prezentuje feralną scenę. 

Ukraińska dziennikarka po wszystkim przyznała, że to było najciekawsze doświadczenie w całej jej karierze. 

Nowa „chwała” przyszła znikąd… i wsparcie również. Tak, dzisiaj naprawdę straciłem część przedniego zęba podczas transmisji na żywo – mowiła Padalko, jak podaje plejada.pl. 

To jest prawdopodobnie moje najciekawsze doświadczenie od dwudziestu lat, jako prezentera. Transmisje na żywo są wspaniałe, ponieważ zawsze są nieprzewidywalne – cytuje dalej portal.

Co o tym sądzicie? Wiadomo, że wpadki to chleb powszedni w programach na żywo, o czym możecie przeczytać więcej >tutaj< i >tutaj<

Zobacz wideo: 

 

 
 
 
 
 
Visualizza questo post su Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

Un post condiviso da Марічка Падалко (@marichkapadalko) in data:

 Dziennikarka straciła zęba na wizji. 

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: plejada.pl, instagram.com 

Poprzedni artykułMarta Lempart zaatakowana gazem na Strajku Kobiet. Dantejskie sceny w Warszawie
Następny artykułMonitoring ujawnił, co robi jego żona. Gdy mąż zobaczył nagranie, natychmiast zadzwonił na policję
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.