Zdjęcie, na którym Kuba Wojewódzki znajduje się w negliżu, trafiło do sieci. Nie jest zaskoczeniem, że prezenter TVN od zawsze wzbudzał wiele kontrowersji i nie bał się prowokować. O co chodzi tym razem?

Kuba Wojewódzki zszokował wszystkich po raz kolejny. Nagie zdjęcie sprzed lat trafiło do sieci nie przez przypadek. Gwiazdor TVN dobrowolnie udostępnił je na swoim profilu, chcąc zwrócić uwagę swoich obserwatorów. Oczywiście z pomyślnym skutkiem, fani Wojewódzkiego od razu zareagowali. 

Kuba Wojewódzki udostępnił swoje nagie zdjęcie nie bez powodu

Prezenter TVN zdecydował się na bardzo sprytne zagranie, które nie mogło skończyć się inaczej, niż zamierzał. Nie od dziś wiadomo, że prowokujące zdjęcie przyciąga znacznie więcej uwagi, niż standardowe selfie. Taki chwyt powoduje, że większa liczba osób zdecyduje się na przeczytanie wpisu pod zdjęciem. W takiej sytuacji każdy chce dowiedzieć się więcej na temat zdjęcia, które przykuło ich wzrok. 

Kuba Wojewódzki, aby skupić na sobie uwagę, wybrał nagie zdjęcie z 1985 roku. Kadr uwiecznił przystojnego młodzieńca, przechadzającego się brzegiem Morza Bałtyckiego. Jeszcze młody wtedy prezenter, stoi zwrócony tyłem do fotografa z delikatnym grymasem na twarzy, jakby promienie słońca raziły go w oczy. Podzielił się z nami kawałkiem swojej prywatności w bardzo słusznym celu. 

  1. Gwiazda ”M jak miłość” utknęła za granicą. Jest zrozpaczona: ”Błagam, niech się ktoś odezwie”
  2. Mamy przełom ws. koronawirusa? Naukowcy informują o skutecznym leku, jest znany od 70 lat
  3. Julia Wieniawa nie wytrzymała emocji. Decyzja Polsatu ws. koronawirusa wywołała morze łez

Prowokujące zdjęcie miało przyciągnąć uwagę

Pod zdjęciem Kuba Wojewódzki dodał wpis, w którym wyjaśnia całe zamieszanie w związku z nagim kadrem. Wszystkie działania miały doprowadzić do tego, aby te kilka słów okalających zdjęcie przeczytała jak największa liczba osób. 

-Żarty się skończyły. Czas na trzy trudne w Polsce słowa. Odpowiedzialność, mądrość, wspólnota. Zostań w domu – napisał prezenter TVN.

Mężczyzna apelował, aby w miarę możliwości pozostać w domu i ograniczyć wszelkie kontakty. Najbliższe dwa tygodnie są kluczowe dla nas wszystkich. Jeżeli uda się zastosować do ogólnych zaleceń, zmniejszymy wspólnie rozprzestrzenianie się koronawirusa. 

Kuba Wojewódzki w sposób, jaki na niego przystało, chciał zmobilizować kraj do solidarnych działań w celu zahamowania rozprzestrzeniania się wirusa. W tym wypadku działanie pojedynczej jednostki nic nie wniesie. Musimy działać razem. Wszyscy powinniśmy podejść do tego odpowiedzialnie i pozostać w domu. 

ZOBACZ ZDJĘCIA: 

zdjęcie
fot. instagram.com/kuba_wojewodzki_official/

Kuba Wojewódzki dodał swoje nagie zdjęcie z młodości.  

zdjęcie
fot. instagram.com/kuba_wojewodzki_official/

Zdjęcie trafiło do sieci w bardzo słusznej sprawie. 

zdjęcie
fot. instagram.com/kuba_wojewodzki_official/

Kuba Wojewódzki chciał swoją nagością zwrócić uwagę, na apel dotyczący koronawirusa. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kobieta wyleczona z koronawirusa zdradza, co zrobiła, żeby wyzdrowieć. Nie była nawet hospitalizowana
  2. Polacy uwięzieni za granicą, bójki o bilety do Polski. Dramatyczna sytuacja na lotniskach
  3. Arcybiskup wygłosił specjalne orędzie. Co z niedzielnymi mszami?
  4. Gwałtownemu wzrostowi cen w sklepach winni sami Polacy? ”Nawet na cenę nie patrzą”
  5. Polska gwiazda sportu z podejrzeniem koronawirusa. Pokazała zdjęcia z drogi do szpitala
  6. Oficjalna wiadomość. Ważne zmiany dotyczące zakupów w Polsce

Źródło: rmfmaxxx.pl, instagram.com

Poprzedni artykułCo z wypłatami 500 plus? Premier zabrał głos, już wszystko jasne
Następny artykułZasiłek opiekuńczy na czas koronawirusa. Komu przysługuje i jak go dostać?
Redaktorka w Lelum.pl z wielką pasją do pisania. Ogromna fanka włoskiej kultury, języka i kuchni. Uwielbia spędzać czas na łonie natury, poznawać nowe miejsca i podróżować. W wolnych chwilach eksperymentuje w kuchni, uprawia sport i czyta książki.