Do 31 grudnia zostało już tylko kilka dni. Jacek Kurski dopiero dziś ogłosił, kto będzie największą gwiazdą „Sylwestra Marzeń TVP” w Zakopanem. Zenek Martyniuk będzie rozczarowany, bo nie chodzi o niego.

Zenon Martyniuk jest założycielem i liderem zespołu Akcent. Przez wielu nazywany jest „królem disco polo”. Ale choć sylwestrowy koncert Telewizji Polskiej zdominowały gwiazdy grające ten gatunek muzyczny, to nie Zenek będzie jego największą atrakcją.

Zenek Martyniuk nie będzie pierwszy w Zakopanem. Jason Derulo główną gwiazdą Sylwestra Marzeń

Choć Martyniuk i jego zespół Akcent są obecni na polskiej scenie muzycznej od 1989 roku, a sam artysta doczekał się własnego filmu biograficznego („Zenek”, reż. Jan Hryniak, 2020) oraz linii napojów energetyzujących „Zenek Energy Drink”, to wciąż za mało, by zostać główną gwiazdą koncertu sylwestrowego.

Dziś na Twitterze Jacek Kurski przedstawił główną gwiazdę imprezy w Zakopanem:

Do plejady gwiazd polskich i europejskich dołącza dziś megagwiazda światowa – amerykański wokalista, kompozytor, producent i tancerz Jason Derulo. Polacy zasługują na najlepszych artystów i Telewizja Polska im to zapewnia – napisał prezes TVP.

Nie ma wątpliwości, że to Derulo został największą gwiazdą „Sylwestra Marzeń”. Choć działa dopiero od 2009 roku, sprzedał już ponad 30 milionów płyt, a kilka jego albumów ma status platynowych. Sam tylko teledysk do jego piosenki „Swalla” zebrał na Youtube ponad 1,6 miliarda wyświetleń.

Źródło: zakopane.wyborcza.pl

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Sara James pochwaliła się zdjęciem z mamą. Pani Arleta wygląda jak siostra piosenkarki
  2. Dominika Gwit niknie w oczach. Fanka pod najnowszym zdjęciem całej sylwetki: „Mega widać różnicę”