Żona polityka to piękna kobieta. Krzysztof Bosak wziął ślub i pochwalił się zdjęciami z tej wyjątkowej uroczystości. Kim jest wybranka serca kandydata na prezydenta z ramienia Konfederacji? Wiemy, gdzie pracuje. 

Krzysztof Bosak wziął ślub. Polityk pochwalił się na swoim Facebooku zdjęciami z ceremonii. Kim jest jego żona i czym zawodowo zajmuje się kobieta? Kandydat na prezydenta chwali się swoją wybranką i życiową partnerką. 

Krzysztof Bosak wziął ślub 

Krzysztof Bosak wziął ślub. Polityk w sobotę 8 lutego, wraz ze swoją ukochaną wybranką, złożył uroczystą przysięgę wiecznej miłości przed Bogiem i bliskimi. Krzysztof Bosak o wszystkim poinformował jeszcze tego samego dnia na swoim Facebooku. 37-letni kandydat na prezydenta z ramienia Konfederacji podzielił się ze swoimi obserwatorami zdjęciami z uroczystości, które opatrzył wyjątkowym wpisem. 

Dziś dla mnie wielki dzień: poślubiłem moją ukochaną Karinę. Nie informowałem o niczym wcześniej, ponieważ chcieliśmy zachować prywatny charakter wydarzenia, jednak media i tak od tygodni nie dawały nam spokoju. — wyznał  — Pozdrawiamy Was serdecznie i wspólnie dziękujemy za wszystkie życzenia i dobre słowa, które z różnych stron do nas docierają. Prosimy o modlitwę! — napisał w dniu dzisiejszym Krzysztof Bosak

Kim jest Karina, świeżo upieczona żona polityka?

  1. 7-letnia dziewczynka stała na przystanku ubrana tylko w bluzkę. Powód odbiera wiarę w ludzkość
  2. Michał Szpak bardzo martwi się o siostrę. Nastolatka jest kompletnie załamana

Kim jest żona Krzysztofa Bosaka?

Żona Krzysztofa Bosaka to Karina Walinowicz, dyrektor Centrum Wolności Religijnej Ordo Iuris, prawnik i absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Kobieta, choć pochodzi ze Szczecina od wielu lat mieszka w Warszawie i jak mąż angażuje się na rzecz realizacji konserwatywnych idei. Żona polityka Konfederacji ma również sportowe pasje. Jak zdradza w swoim wpisie mężczyzna, jest to taniec towarzyski. 

Jak zakochani prezentowali się w tym wyjątkowym dniu? 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

żona
Krzysztof Bosak, Facebook

Krzysztof Bosak wziął ślub. Polityk stanął na ślubnym kobiercu z Kariną Walinowicz. 

żona
Krzysztof Bosak, Facebook

Żona polityka prezentowała się przepięknie. Ukochana Krzysztofa Bosaka wybrała klasyczną białą suknię ślubną o skromnym kroju i długi welon. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Przez całą ciążę partnerki mówił do jej brzucha. Po porodzie wydarzyła się najbardziej niewiarygodna rzecz
  2. Urodziła, a dziecko zostawiła w toalecie. Jej wytłumaczenie przechodzi ludzkie pojęcie
  3. Nauczycielka kazała uczniom zrobić sobie zdjęcia. W życiu nie spodziewali się, do czego je wykorzysta
Poprzedni artykułPies złapał kota i odciągnął na bok. Niewiarygodne, co kierowało zwierzęciem
Następny artykułNie żyje gwiazdor Polsatu. O śmierci poinformowała koleżanka z planu, miał 47 lat
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.