Film Kevin sam w domu, to kultowa produkcja, która dla wielu z nas jest nieodłącznym elementem świąt Bożego Narodzenia. Od chwili premiery minęło już 30 lat. Co roku media przyglądają się losom aktorów grających w tym filmie. Jednym z frapujących tematów jest śmierć Johna Hearda, który zmarł w tajemniczych okolicznościach.

John Heard wcielił się w rolę ojca Kevina, który w trakcie świątecznej gorączki zapomniał zabrać swojej najmłodszej pociechy do Paryża. W ten sposób rozpoczyna się fabuła najbardziej legendarnego świątecznego filmu, w którym oczywiście wszystko kończy się dobrze. Niestety, nie zawsze tak jest w prawdziwym życiu. 

Tajemnicza śmierć aktora Johna Hearda

Informacja o śmierci Johna Hearda obiegła media w lipcu 2017 roku. Mężczyzna wówczas przebywał w hotelu Palo Alto, gdzie przechodził rekonwalescencję po urazie kręgosłupa.

Mężczyzna został znaleziony przez personel hotelu. Początkowo raport sporządzony przez Biuro Ekspertów Hrabstwa Santa Clara wykazał, że aktor zmarł z powodu ataku serca. 

Niedługo później portal TMZ podał, że dziennikarzom udało się dotrzeć do raportu toksologicznego, z którego wynikało, że w organizmie aktora wykryto różne substancje odurzające. 

Według raportu, jak podaje TMZ wykryto: opioidy Tramadol, Oksykodon, Oksymorfon, Buprenorfinę, Fentanyl i Hydromorfon a także Xanax. Co więcej, niektóre z substancji znalezionych w krwiobiegu to powszechnie znane środki przeciwbólowe. 

John Heard kilka miesięcy przed śmiercią pochował syna

Mimo informacji, do jakich dotarł TMZ, oficjalnie wciąż utrzymywano, że aktor zmarł z powodów sercowych. Media natomiast od razu wspomniały, o tragicznych wydarzeniach z życia aktora, które miały miejsce kilka miesięcy wcześniej. 

Jego syn Max Heard zmarł w wieku 22 lat w listopadzie 2016 roku. Mężczyzna przedawkował narkotyki. Jak donosiły później media, John Heard nie miał dobrych relacji ze swoim synem. Nazwisko ojca nie zostało wymienione w nekrologu 22-latka. 

Portal inquisitir.com zauważył, że śmierć Johna Hearda zwróciła uwagę na jego prywatne relacje, które nie układały się najlepiej. Heard był żonaty trzy razy. Jego małżeństwo z Margot Kidder, które zawarł w 1979 trwało sześć dni. Kolejne małżeństwo z Sharon Keard trwało od 1988-1996 roku,mieli troje dzieci. 

Heard ożenił się po raz trzeci z Laną Pritchard w 2010 roku. Małżeństwo trwało niecały rok. Co ciekawe, to właśnie Sharon Keard, druga żona, z którą John Heard nie miał dobrych kontaktów, poinformowała o jego śmierci. 

To przykre, że tak wspaniałe i utalentowane jednostki odchodzą z tego świata. Niedawno pożegnaliśmy wspaniałego aktora, Piotra Machalicę, o czym możecie przeczytać >tutaj<

Zobacz zdjęcia i wideo:

Kevin sam w domu
Screen z filmu „Kevin sam w domu”

Zapominalski tata Kevina został zapamiętany przez widzów. 

Kevin sam w domu
Screen z filmu „Kevin sam w domu”

John Heard zmarł w wieku 71 lat. 

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

 Źródło: radiozet.pl, inquisitir.com, TMZ 

Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl