Alicja Majewska ma dziś niemałe powody do radości. Jedna z największych gwiazd w Polsce świętuje dziś swoje urodziny. Z tej okazji zamieściła specjalne nagranie na swoim profilu na Instagramie.

Piosenkarka pochwaliła się w sieci wzruszającym filmikiem z uroczystego świętowania jej urodzin. W tym specjalnym dniu nie mogło zabraknąć jej bliskich oraz pięknie przystrojonego tortu.

Ile lat ma Alicja Majewska?

Alicja Majewska obchodzi dziś swoje 74. urodziny. Ikona polskiej sceny muzycznej urodziła się 30 maja 1948 roku we Wrocławiu. Piosenkarka od pewnego czasu nie tylko zajmuje się swoją karierą muzyczną, ale też spełnia się jako trener w uwielbianym przez widzów show „The Voice Senior”.

Gwiazda jest jedną z najwybitniejszych polskich piosenkarek. Na swoim koncie ma takie kultowe utwory jak „Odkryjemy miłość nieznaną”, „Być kobietą” albo „To nie sztuka wybudować nowy dom”. Prywatnie przez wiele lat związana była z Januszem Budzyńskim, który odszedł w 1984 roku.

Utalentowana wokalistka zamieściła na swoim profilu na Instagramie wzruszającym filmik, na którym możemy zobaczyć, jak świętuje ten specjalny dzień. Widać, że gwiazda spędza go w otoczeniu najbliższych, którzy zorganizowali jej uroczyste przyjęcie. Tego dnia nie mogło zabraknąć również pięknie przystrojonego tortu, na którym zapłonęła ogromna raca.

Zobacz, jak Alicja Majewska świętuje swoje urodziny:

Alicja Majewska ig
Instagram/alicja_majewska_official

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Koncert „Dla Ciebie, mamo”. Na scenie padły poruszające słowa o Ukrainie, polały się łzy.
  2. Ruszyła pilna akcja. Chodzi o zanieczyszczenie toksynami
  3. Używasz perfum? O jednej rzeczy możesz nie mieć pojęcia, zdumiewające informacje
  4. „Lepiej, żeby prawda nie ujrzała światła dziennego”. Hakiel zamieścił tajemniczy wpis ws. rozstania z Cichopek

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.