Są nowe informacje w sprawie stanu zdrowia zakażonego koronawirusem wokalisty! Jego menadżerka udostępniła krótki zapisek na Facebooku. Jak się czuje Andrzej Piaseczny?

W środę znany wokalista Andrzej Piaseczny oznajmił, że jest zakażony COVID-19. Na swojego Instagrama wstawił zdjęcie ze szpitala. Poinformował w nim o kiepskim stanie zdrowia. Piosenkarz ma 50 lat, jego stan zdrowia na przestrzeni 10 dni choroby uległ pogorszeniu.

Andrzej Piaseczny: stan zdrowia

Menadżerka artysty, Julita Janicka, poinformowała na Facebooku Andrzeja Piasecznego, że stan zdrowia wokalisty nie uległ pogorszeniu.

– Stan zdrowia Andrzeja jest stabilny. Nadal jest pod opieką lekarzy. Jesteśmy dobrej myśli! Dziękujemy też za wszystkie słowa wsparcia i tysiące życzeń powrotu do zdrowia! Wszystkie niech się spełnią. Z całego serca, pięknie dziękujemy – można przeczytać na oficjalnym profilu artysty.

Znany wokalista na swoim Instagramie oraz Facebooku dostał mnóstwo ciepłych słów od fanów. Większość z nich życzy mu szybkiego powrotu do zdrowia. Artysta przeprosił również publicznie za konieczność odwołania wszystkich występów i koncertów.

Przypomnijmy, że kilka dni temu Piaseczny wstawił wideo, w którym poinformował swoich fanów o stanie zdrowia. Apelował również o poważne potraktowanie pandemii.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Andrzej Piaseczny w szpitalu

Lubiany wokalista przebywa w szpitalu od kilku dni. Wcześniej chorował w domu. Z racji tego, że jego stan zdrowia uległ pogorszeniu, artysta udał się do szpitala. O jego stanie zdrowia na bieżąco informowała i informuje do teraz jego menadżerka – Julita Janicka.

50-letni artysta miał problem z oddychaniem, jednak z racji tego, że jest w szpitalu, można wierzyć, że znajduje się obecnie w najlepszych możliwie rękach. Janicka w rozmowie z o2.pl podkreśliła, że Andrzej czuje się trochę lepiej.

Choć Piaseczny dostał od fanów wiele wsparcia, nie uzyskał go z każdej strony… Viola Kołakowska – aktorka i była żona Tomasza Karolaka – napisała na swoim Instagramie, że ciężko jej uwierzyć w chorobę Andrzeja. Nazwała go nędznym aktorem, uznała, że każdy, kto mu wierzy, musi być naiwniakiem.

Andrzejowi Piasecznemu życzymy dużo zdrowia!

Zobacz zdjęcia:

Stan zdrowia Andrzeja jest stabilny. Nadal jest pod opieką lekarzy . Jesteśmy dobrej myśli ! Dziękujemy też , za…

Opublikowany przez Andrzej Piaseczny/oficjalny profil Piątek, 19 marca 2021

Przekazano najnowsze informacje o stanie zdrowia artysty.

Andrzej Piaseczny
fot. EAST NEWS

Fani trzymają kciuki za Andrzeja.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: pudelek.pl