Anna Luboń, szefowa działu kultury w magazynie Elle zmarła 31 maja. Dziś redakcja poinformowała o śmierci koleżanki. Smutna wiadomość obiegła Polskę, kondolencje spływają z całego kraju. Dziennikarka była związana z redakcją od ośmiu lat, na swoim koncie ma wiele wywiadów z osobistościami polskiej sceny kulturalnej i sceny mody. Przyczyna śmierci nie została podana. 

Anna Luboń opiekowała się działem kulturalnym w magazynie Elle. Była autorką bloga cudkultury.pl, napisała także książkę Mistrzynie wydaną w 2016 roku. Jest to zbiór wywiadów z kobietami, które osiągnęły w swoim życiu imponujący sukces. Tego właśnie najbardziej poszukiwała dziennikarka, tym właśnie najbardziej lubiła się dzielić – siłą kobiet.

Anna Luboń nie żyje

Anna Luboń, a właściwie Anna Szczygieł-Luboń przeprowadziła mnóstwo wywiadów, głównie dla Elle, ale ostatnie dwa lata poświęciła także na współpracę z magazynem Gala. Przeprowadziła wywiady z takimi gwiazdami jak: Roman Polański, Dawid Ogrodnik, Magda Mołek czy Mikołaj Roznerski. 

Na swoim blogu cudkultury.pl dziennikarka napisała o sobie:

– Jestem warszawianką. Dziennikarką, autorką, redaktorką. Przyjaciółką, siostrą, córką. Ciągle coś czytam: gazety, magazyny, książki (dwie, trzy naraz i wszystkie równie namiętnie). – napisała o sobie dziennikarka.

-Lubię ludzi, lotniska, sieciowe kawiarnie. Modę. Galerie sztuki. Szanuję zwierzęta tak, jak ludzi. Zawsze mi się wydaje, że najlepiej jest teraz. – dodaje.

Niestety, poinformowano o śmierci dziennikarki. Na razie nie podano przyczyn śmierci.

  1. Myślała, że urodzi bliźniaki. Podczas badania USG lekarz przekazał jej jednak zupełnie inne wieści
  2. Dwa nowe ogniska koronawirusa w Polsce. Porażające liczby
  3. Luzowanie obostrzeń od 1 czerwca. Od dziś wchodzą w życie kolejne zmiany, wielu Polaków będzie zadowolonych

Redakcja Elle w żałobie

Redakcja jest pogrążona w żałobie. Publicznie nie było wiadomo o tym, żeby Anna chorowała lub cierpiała na jakieś dolegliwości. W artykule informującym o śmierci dziennikarki, redakcja wspomina:

-Od wielu lat pisała i mówiła dla Was o książkach, teatrze, filmie i robiła to niepowtarzalnym językiem, który bez podpisu autorki był rozpoznawalny od pierwszych zdań. 

Redakcja dodaje:

-Aniu, będzie nam Ciebie bardzo brakowało.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

anna luboń
fot.instagram.com/anialubon

Dziennikarka była bardzo aktywną i uśmiechniętą osobą.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kobieta zakażona koronawirusem poszła na zakupy. Nie miała nawet maseczki. Wpadła w ręce policji
  2. Dramatyczne doniesienia na temat rodziny królewskiej. Książę jest zakażony
  3. Od dziś emeryci i renciści mogą zarabiać prawie 4 tysiące. Ogromna zmiana, nowy limit
  4. Gratulacje dla Jolanty Kwaśniewskiej. Na jaw wyszła prawda, Agata Duda będzie wściekła
  5. Marek Niedźwiecki nie zamierza milczeć. Ma ważną prośbę, zapowiedział poważne kroki
  6. Pilny komunikat ministerstwa dla milionów rodziców i uczniów. Jest oficjalna odpowiedź na zadziwiający apel

źródło: elle.pl

Poprzedni artykułMinister Edukacji właśnie wydał oświadczenie. Wiadomo już, co z powrotem uczniów do szkół przed wakacjami
Następny artykułThe Voice of Poland: Uwielbiana jurorka odchodzi z programu. Na jaw wyszły kulisy rozstania z TVP
Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl