Anna Przybylska przez całą swoją karierę stanowiła przykład dla swojej córki, która kilka dni temu świętowała 18 urodziny. Jak zdradził tygodnik Na żywo, uwielbiana aktorka właśnie na tę okazję miała zostawić Oliwii Bieniuk specjalny prezent. Gwiazda zrobiła przed śmiercią jedną, niezwykłą rzecz.

Każdy, kto znał Anne Przybylską, wie, nie tylko to, jak wspaniałą była aktorką, ale i osobą. Kilka dni temu jej córka Oliwia Bieniuk skończy 18 lat i jak się okazuje, miała otrzymać niesamowity prezent, który sławna mama przyszykowała przed śmiercią.

Anna Przybylska przyszykowała córce prezent na 18. urodziny

Najstarsza córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka od niedawna zaczęła stawiać swoje pierwsze kroki w show-biznesie, mimo że wcześniej raczej od tego stroniła. Jej konto na Instagramie śledzi już ponad 181 tys. osób. W zeszłą niedzielę Oliwia Bieniuk skończyła 18 lat. Jak się okazuje, tego dnia miała otrzymać wyjątkowy prezent. 

18-letnia Oliwia z pewnością ma już plany na przyszłość. Jednak jak zdradziła w wywiadzie dla magazynu Viva, nie jest pewna, czy jej mama byłaby dumna z tego, w jaki sposób rozpoczyna swoją karierę zawodową. Łzy same napływają do oczu.

– Nie wiem jednak, czy mama, gdyby żyła, byłaby zadowolona z mojej decyzji. Nie wiem nawet, kim według niej miałabym zostać w przyszłości. Nigdy o tym nie rozmawiałyśmy – powiedziała Oliwia Bieniuk.

Na łamach tygodnika Na żywo pojawiła się informacja, że Anna Przybylska przed śmiercią przygotowała dla córki nie byle jaki prezent na 18. urodziny.

  1. Wiadomość sprzed kilku minut, Radosław Majdan nagle trafił do szpitala. Pudelek: ma koronawirusa
  2. Wiadomość z ostatniej chwili: rzecznik rządu potwierdził. Wszyscy Polacy oficjalnie dowiedzą się jutro
  3. Coraz powszechniejszy objaw koronawirusa, pojawia się po zakażeniu. Dotyczy w szczególności kobiet

Co otrzyma na 18. urodziny Oliwia Bieniuk?

Oliwia Bieniuk na 18. urodziny miała otrzymać niezwykły prezent. Jak donosi tygodnik, Anna Przybylska prawdopodobnie zdawała sobie sprawę, że córka jest zauroczona pracą aktorską, zatem zdecydowała się na piękny gest wobec swojej pierworodnej. Odkładała bowiem pieniądze, by mogła pozwolić sobie na odpowiedni start kariery.

– Nic nie mówiąc córce, zaczęła odkładać pieniądze na jej życiowy start. Mając przed sobą cel, nie oszczędzała się, choć wyniszczony chorobą nowotworową organizm, coraz częściej odmawiał jej posłuszeństwa  czytamy w tygodniku Na żywo.

Ania Przybylska zmarła już 6 lat temu, jednak do dziś fani o niej nie zapominają. Bez dwóch zdań gest wobec córki należy do zdecydowanie wyjątkowych!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Anna Przybylska
fot. instagram.com/oliwia.bieniuk

Tygodnik Na żywo poinformował, że Anna Przybylska przygotowała córce na 18. urodziny niezwykły prezent.

Anna Przybylska
PHOTO: AGENCJA SE/EAST NEWS WARSZAWA, TEATR POLSKI ROZDANIE NAGROD TELEKAMERY 2005 DLA NAJPOPULARNIEJSZYCH GWIAZD ZWIAZANYCH Z TELEWIZJA NA ZDJECIU ANNA PRZYBYLSKA PORTRET 24/01/2005 TELEKAMERA AWARDS ACTRESS ANNA PRZYBYLSKA

Aktorka przed śmiercią przygotowała swojej córce zapas pieniędzy, który miałby pomóc jej w rozpoczęciu kariery zawodowej.

Anna Przybylska
fot. eastnews.pl/AGENCJA SE

Anna Przybylska zmarła 6 lat temu, jednak fani do dziś nie mogą zapomnieć, jak wspaniałą była aktorką.

ZOBACZ TEŻ:

  1. “W mordę jeża!” – powiedziałby serialowy Boczek. Wspominając Dariusza Gnatowskiego, trudno zapomnieć o jego kultowych tekstach
  2. RMF: będą nowe restrykcje w Polsce. Wyjawili szczegóły, tysiące Polaków będzie wściekłych, uderzy też w turystów
  3. 4-letnia dziewczynka napisała list do nieba. Chciała upewnić się, że jej pies ma się dobrze, dostała odpowiedź
  4. Przemek: „Nienawidzę swojej żony. Czekam, aż dziecko podrośnie i chcę się rozwieść, jej zachowanie doprowadza mnie do szału”
  5. Jurek Owsiak przeżywa dramat, ma koronawirusa. Fani zdruzgotani, wystosował pilny apel
  6. Uwaga, wyjątkowo perfidne oszustwo. Jeśli dostałeś podobną wiadomość, możesz stracić duże pieniądze
  7. Przez nią poważnie zachorowały. Dramatyczne wyznanie uczestniczki „Tańca z gwiazdami’, chodzi o bardzo niezdrową dietę

Źródło: jastrzabpost.pl

Poprzedni artykułSzpital nie przyjmuje pacjentów: „Jeśli nie wykonamy części zabiegów ci pacjenci umrą”
Następny artykułMasz jedną z 13 aplikacji w swoim telefonie? Lepiej natychmiast je usunąć, są bardzo niebezpieczne
Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl