Babcia Kiepska, bohaterka serialu Polsatu, Świat według Kiepskich na zawsze zapisała się w pamięci Polaków. Mało kto wie, że genialna aktorka Krystyna Feldman była naprawdę piękną kobietą. Do sieci trafiły zdjęcia artystki zrobione we wczesnych latach jej młodości. Piękne spojrzenie i rysy twarzy zaskakują.

Krystyna Feldman, szczególnie młodszemu pokoleniu kojarzy się z rolą Babci Kiepskiej w serialu Polsatu. Faktycznie, trudno byłoby sobie wyobrazić inną osobę na tym miejscu, nikt, tak jak ona, nie umiałby doprowadzić widzów do łez. Jednak wielu widzów zapomniało, że Krystyna Feldman kiedyś była przepiękną kobietą.

Babcia Kiepska – Krystyna Feldman w młodości

Krystyna Feldman urodziła się 1 marca 1916 roku we Lwowie. Od zawsze miała kontakt z aktorstwem, mało kto wie, że jej ojciec Ferdynand Feldman specjalizował się w aktorstwie szekspirowskim. Młodość Feldman przypadła na dwudziestolecie międzywojenne i wojnę. Dlatego większość widzów kojarzy ją już jako seniorkę.

Tymczasem zdjęcie z jej młodości całkowicie zachwyca. Krystyna Feldman była piękną kobietą o ślicznych oczach i uśmiechu. Na zdjęciu w ogóle nie przypomina siebie takiej, jaką ją zapamiętaliśmy. Nie wiemy także, że jej niezwykła uroda i charakter pełen poczucia humoru skupiał wokół niej męskie zainteresowanie.

  1. Marcin Mroczek musiał oddać dzieci. Aktor „M jak Miłość” nie mógł powstrzymać łez
  2. Wiadomości od ministra zdrowia sfałszowane. Jest oficjalne oświadczenie

Krystyna Feldman miłość

Mimo dużego zainteresowania licznych adoratorów Feldman zakochała się tylko jeden raz. Miała wówczas 27 lat, a jej wybranek, był od niej od 30 lat starszy. Co ciekawe Stanisław Bryliński był żonaty, gdy rozpoczynali swój związek.

Krystyna Feldman przeżyła ze swoim ukochanym wspaniałe lata. Gdy mężczyzna zmarł w 1953 roku, nigdy więcej się nie zakochała. Aktorka nigdy jednak nie była samotna, otaczał ją wianuszek wiernych wielbicieli i przyjaciół. Zmarła 24 stycznia 2007 roku w Poznaniu w wieku 93 lat.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

babcia
fot.popularne.pl, Babcia Kiepska była w młodości przepiękną kobietą! Mężczyźni tracili dla niej głowę, 310820 r.

Krystyna Feldman była piękną kobietą.

babcia
fot. kadr z serialu Świat według Kiepskich

Rola babci Kiepskiej zapewniła Krystynie Feldman prawdziwą popularność i uwielbienie fanów. Sama aktorka była bardzo dumna z postaci, jaką stworzyła.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nagła decyzja Agaty Dudy. Dłużej już nie mogła wytrzymać
  2. Tego jeszcze nie było. Sam obwołał się prezydentem, teraz chce aresztować Łukasza Szumowskiego
  3. Skandaliczne zachowanie nastolatków, udają ofiary Auschwitz na filmikach z TikToka do tanecznej muzyki. Ludzie są porażeni
  4. Żołnierz zginął na misji w Afganistanie. Po 2 dniach od tragedii jego żona otwiera komputer i zamiera
  5. Krzysztof Bosak podzielił się radosną nowiną. Nikt nie miał pojęcia, zdradził szczegóły
  6. Pogoda nie sprzyja grillowaniu, ale w piekarniku też możesz zrobić przepyszne żeberka. Oprócz miodu ich smak podkręci 1 przyprawa

Źródło: popularne.pl, wikipedia.org

Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl