Bezdomny pies niespodziewanie zjawił się na ceremonii zaślubin. Zwierzak był ewidentnie wykończony ciągłą tułaczką. W trakcie mówienia przysięgi panna młoda zauważyła na swoim welonie coś, co naprawdę ją zdziwiło! Zachowanie zwierzaka doprowadziło gości weselnych do wybuchu śmiechu! Przeczytaj artykuł i dowiedz się, dlaczego ten dzień, okazał się wyjątkowy nie tylko dla nowożeńców! 

Ten jeden dzień w pamięci Matheusa i Marilli pozostanie na długo! Na ślubie nowożeńców, pojawił się zupełnie nieproszony gość! Był nim bezdomny psiak. Wszelkie próby wypędzenia ubłoconego zwierzaka z kościoła, okazały się zupełnie daremne. I w zasadzie… to bardzo dobrze się stało! Czworonóg na dobre odmienił życie nowożeńców!

Bezdomny pies niespodziewanie zjawił się na ceremonii

Od zawsze największym marzeniem Matheusa i Marilii był ślub na świeżym powietrzu. Niestety, o tym, że pogoda bywa naprawdę kapryśna i nieprzewidywalna przekonali się w najważniejszym dniu w swoim życiu.

Idąc na kompromis, postanowili, że koniec końców ślub odbędzie się pod namiotem. Pojawiające się ulewne deszcze skutecznie zniechęciły parę młodą i gości weselnych do świętowania uroczystości pod gołym niebem. 

Spacerujący w pobliżu zwierzak, w momencie, kiedy tylko zauważył namiot, postanowił skorzystać ze schronienia. Goście weselni za wszelką cenę próbowali się go pozbyć. Był cały brudny i ubłocony!

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Psiak na drzemkę wybrał sobie miejsce, którego nikt się nie spodziewał!

Pomimo usilnych prób wypędzenia przez uczestników ceremonii, psiak się nie poddawał. Był zupełnie wykończony przez brak dostępu do jedzenia i picia. Podczas przysięgi podszedł do Marilii i zasnął na jej welonie!

W tym momencie cała sala na czele z Państwem Młodym wybuchła śmiechem. Zwierzak tak bardzo rozczulił towarzystwo, że nikt nie miał już chęci ani ochoty, aby się go pozbyć. Najwidoczniej było mu tam naprawdę dobrze!

To była dla mnie bardzo miła niespodzianka, ponieważ kocham zwierzęta. Wcale mi to nie przeszkadzało!- czytamy na portalu thedodo.com komentarz Panny Młodej.

Pies z gośćmi bawił się do samego białego rana. Weselne potrawy sprawiły, że jego wychudzony brzuszek w końcu był pełny. 

Młoda para postanowiła przygarnąć zwierzaka

Szczęśliwe małżeństwo postanowiło, że pojawienie się zwierzaka to nie mogło być przypadkiem. Zgodnie ustalili, że bezdomny pies zostaje z nimi. Niestety pod koniec wesela zniknął i nikt go już nie widział… 

Całe szczęście para była zdeterminowana i nie poddawała się w poszukiwaniach zwierzaka. Przez kolejny tydzień robili, co mogli, aby odnaleźć trop, o jego aktualnym miejscu położenia. Starania popłaciły, a czworonóg został odnaleziony!

Kiedy pies zobaczył młode małżeństwo był zachwycony

W momencie, gdy zwierzak ich zauważył, natychmiast ich rozpoznał! Sprawiał wrażenie niezwykle szczęśliwego i wdzięcznego. A do rodziny wpasował się wprost idealnie!

– Już pierwszego dnia dużo się bawiliśmy, zjadł i spało mu się bardzo dobrze. Wygląda na szczęśliwego!- czytamy na portalu kochamyzwierzaki.pl wypowiedź Marilii.

Ten dzień okazał się szczęśliwy nie tylko dla Młodej Pary! Piesek trafił na cudownych właścicieli, którzy pokochali go całym sercem. Trudno wyobrazić sobie bardziej wzruszające zakończenie.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Bezdomny pies
www.thedodo.com

Tak wyglądała reakcja pary młodej, kiedy dostrzegli psiaka!

Bezdomny pies
www.thedodo.com

Pies z wycieńczenia zasnął na welonie Panny Młodej. Rozbawił tym wszystkich do łez!

Bezdomny pies
www.thedodo.com

Psiak nie mógł sobie wymarzyć lepszych właścicieli! Od samego początku para jest niezwykle zżyta ze zwierzakiem. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Suczka została postrzelona 17 razy. Dziś prowadzi szczęśliwe życie i motywuje innych
  2. Pies orientuje się, że jest w drodze do weterynarza. Jego reakcja bawi do łez
  3. Pies podbiegł do księdza podczas mszy. Reakcja duchownego zaskoczyła wiernych
  4. Pies stał na środku ruchliwej drogi, próbując obudzić martwego kolegę. Psia wierność nie zna granic
  5. Porzucony pies – co zrobić, gdy znajdziesz bezdomnego lub porzuconego psa? Praktyczne porady

źródło: kochamyzwierzaki.pl

Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.