Biedronka postanowiła wyposażyć swoje półki w najbardziej deficytowy produkt ostatniego czasu. Od momentu wybuchu pandemii koronawirusa, absolutnie każdy chciał mieć na własność, choć kilka buteleczek. Niestety, od miesiąca, żel antybakteryjny jest praktycznie nie do kupienia, dlatego popularna sieć postanowiła zacząć go sprzedawać w niewiarygodnej cenie.

Biedronka zawsze stara się dostosować do aktualnych potrzeb klientów. Tym razem postanowiła sprzedawać trudne do zdobycia żele antybakteryjne w nietypowej, jak na ten produkt, cenie.

Biedronka wprowadza żele antybakteryjne

Pandemia koronawirusa sprawiła, że wszyscy chcemy zabezpieczyć zdrowie swoje i swoich bliskich. Stosujemy więc wszystkie konieczne zasady dotyczące kwarantanny i higieny. Jednak nie jesteśmy w stanie nie mieć kontaktu ze światem zewnętrznym przez cały czas. Dlatego żele antybakteryjne, które w kilka sekund są w stanie odkazić dłonie z wirusów, bakterii i zanieczyszczeń stały się nagle przedmiotem powszechnego użytku.

Niestety, żele dość szybko zniknęły ze sklepowych półek. Wiele osób do dziś nie jest w stanie dostać tego produktu. Gdy żel antybakteryjny tylko pojawi się na półkach, natychmiast znika, mimo że potrafi kosztować naprawdę dużo. Aktualne ceny często przekraczają kilkakrotnie wartość produktu, wiele sklepów sprzedaje niewielkie buteleczki za 20 zł! Podobno wynika to z jego cen w hurtowniach. Biedronka jednak znalazła na to radę.

  1. Udostępniłeś swoje zdjęcie z dzieciństwa? Ekspert ostrzega, popełniłeś poważny błąd
  2. Zakażony koronawirusem mężczyzna zdradził pierwsze objawy i rozwój choroby. Bardzo ważne słowa, trzeba wiedzieć
  3. Pogotowie u Edzi z ”Królowych życia”. Co dzieje się z przyjaciółką Dagmary?

Żel antybakteryjny dla każdego

Do sprzedaży w Biedronkach trafią żele antybakteryjne w trzech rodzajach. Każdy będzie mógł wybrać, który mu się najbardziej podoba. Żele, oprócz  alkoholu etylowego benzylowego oraz triklosanu zawierają też substancje nawilżające, jak gliceryna czy aloes. Sklep postanowił też wprowadzić nietuzinkową, jak na obecny czas cenę, bo tylko 3,99 złotych za jedną sztukę.

Aby zapobiec zniknięciu żelów, zaraz po ich wystawieniu na sklepową półkę sklep wprowadził ograniczenie. Można zakupić jednorazowo tylko 5 buteleczek z żelem antybakteryjnym w dowolnej konfiguracji. W ten sposób Biedronka chce sprawić, by wszyscy jego klienci mogli mieć możliwość nabycia produktu. Mimo wszelkich starań sklepu można jednak przewidzieć, że ten wyjątkowo deficytowy i niezbędny towar i tak zniknie ze sklepowych półek bardzo szybko. Oferta pojawi się od 28 marca. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

biedronka
fot. Jacek Halicki, pl.wikipedia.org

Biedronka jest jednym z najbardziej popularnych marketów w Polsce. Sklep zawsze stara się nadążyć za aktualnymi potrzebami klientów. 

lidl
ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER
Kasia Zaremba/East News

Pracownicy Biedronka mają teraz bardzo pracowity czas. Przed sklepami formują się długie kolejki.

biedronka
unsplash.com/ Kelly Sikkema

Żele antybakteryjne są aktualnie na wagę złota. Popyt jest tak duży, że w zasadzie są całkowicie niedostępne. Być może ograniczenie w kupowaniu ilości takich żeli sprawi, że wszyscy będą mieli do nich dostęp.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Mężczyzna przebywał samotnie na kwarantannie bez jedzenia i picia. Na szczęście pomogli mu policjanci
  2. Pierwszy kraj wyprzedził Chiny. Tysiące przypadków zakażenia, zawrotna liczba
  3. Najrzadszy objaw koronawirusa. Oczy mogą zdradzić, czy jesteś zarażony
  4. Marta Manowska jest zaręczona. Uczestnicy ”Sanatorium miłości” nie są zdziwieni, znają jej wybranka
  5. Nagły wzrost zachorowań w Polsce, kolejne śmierci. Minister zdrowia: „To nie jest początek końca, to nawet nie jest koniec początku.”
  6. Zaczął wbijać igłę w skórkę od banana. Genialny trik, po sekundzie na nagraniu widać powalające efekty

źródło: polki.pl

Poprzedni artykułSanepid radzi, co zrobić z pieczywem przyniesionym ze sklepu. Prosty trik zapewni bezpieczeństwo
Następny artykułKim jest córka Kasi Kowalskiej? Wokalistka opublikowała przejmujące wideo, 23-latka walczy o życie
Redaktorka w Lelum.pl Kulturoznawca w specjalizacji teatralnej. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki.